کاربر عزیز ! اگر میخواهید به طور لحظه ای از بروز رسانی نرم افزار مورد نظر خود آگاه شوید و ایمیل بروز رسانی برنامه مورد نظر خود را در لحظه دریافت نمایید و فهرست برنامه های منتخب خود را در محیط کاربری خود ذخیره کنید همچنین دسترسی به تمامی برنامه های مخصوص اعضای ویژه(VIP) داشته باشید، با پرداخت ماهیانه فقط 2900 تومان از این امکان بهره مند شوید
عضویــــــت
x
X لایسنس آنتی ویروس نود 32
بستن
تعداد برنامه ها: 6354 | مشاهده و دانلود: 456808251 | آخرین بروزرسانی: 4 ساعت و 29 دقیقه و 4 ثانیه پیش | اعضاء: 256070 | نظرات: 35856
1. با عضویت ویژه در سافت گذر و کلیک روی آیکن قلب در زیر عنوان برنامه ها، از آخرین بروز رسانی هر نرم افزار از طریق ایمیل آگاه شوید.
2. عضویت ویژه سافت گذر با بیش از 50 درصد پایین تر از مبالغ قبلی مجددا فعال شد.(مشاهده نرم افزارهای VIP)
3. اکانت های بروزرسانی نود32 با قیمت های مناسب به صورت یک ، سه ، شش و دوازده ماهه از اینجا قابل خرید می باشد.
4. محصولات ESET نسخه 9 و 10 و 11 و 12  را با سریال های ارائه شده در اینجا فعال کنید. در صورت از کارافتادن جایگزین می شود.
5. جهت رفع مشکل باز شدن سایت به دلیل بلاک شدن توسط ESET از این روش استفاده کنید.
کلاچ اتوماتیک اهاکو www.esetupdate.ir

سافت گذر دانشنامه نرم افزار - دانلود رایگان نرم افزار

ایرسا شبکه
سرور آپدیت نود 32
آخرین دانلود شده
یا بخت یا اقبال
نظرات کاربران
نظرات کاربران

JetAudio Android

سلام،نسخه ی کرک شده و کامل نیست، قابلیت am3d به صورت تریاله و بعد از ده ثانیه از کار میفته، کرک شده ی کامل رو جایگزین کنید، ممنون

نظرات کاربران

آموزش Active Directory2

سلام واقعا آقایی ...دستت درد نکنه از مطالبت استفاده کردم

نظرات کاربران

NetBeans IDE

سلام. JDK 64 Bit رو نمیزارین؟؟؟

نظرات کاربران

Realtek High Definition Audio Driver

سلام دوستان سافت گذری همیشه عادت کرده بودیم سافت گذر آخرین برنامه ها رو قرار بده اما تو این بخش یکم دیر آپدیت شده ورزن 6.0.1.7629 به تاریخ 13.10.2015 پکیج به تازگی منتشر شده برای برخی بازی ها نیازمند هست از اینجا دانلود کنید
http://alldrivers.ucoz.net/news/realtek_high_definition_audio_hda_drivers_version_6_0_1_7629_whql/2015-10-13-767

نظرات کاربران

Comodo Internet Security

یکی از دوستان نوشته کومودو نتونسته سایت http://oliya.ir/help.aspx تشخیص بده. میشه بگید این سایت ایرادش چیه؟!! یه سایت ایرانی در مورد کتاب هستش. من که مشکلی توش ندیدم.

نظرات کاربران

NOD32 Antivirus 10

سریال های 3 ساله ، 2 ساله و چند ماهه رایگان تست شده برای نسخه 9
برای فعالسازی از کد های زیر استفاده کنید
کاملا تست شده و کار میکنه

BB6W-X2EP-BARR-F7VX-EJSU
(03.03.2016)
BKHR-XRF9-6DCU-A3BG-34R6
(09.12.2018)
A7AU-X5TX-FESN-75TP-W86R
(11.12.2019)

نظرات کاربران

Yahoo Messenger Windows

دوست عزيز ضمن تشکر از شما ارايه اطلاعات ونرم افزارهاي بي نظير من تغييري در اين ورژن جديد نديدم به خصوص که در ويستا imvironment و audibles و امکانات ديگر همچنان غير فعال هستند لطفا راهنمايي کنيد . متشکرم

نظرات کاربران

آموزش زبان برنامه سازی

با تشکر از سایت بی نظیرتون

من این کتاب رو دانلود کردم اما فقط مفاهیم تئوری برنامه نویسی بیان شده و هیچ مورد عملی، بررسی و توضیح داده نشده. ممنون میشم اگه کتابهایی بذارید که به صورت مرحله به مرحله نحوه نوشتن کد رو آموزش بده.

نظرات کاربران

Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 MSDN May 2011 x86 Retail

اقا چه خبره هر روز يه ويندوز جديد من نميرسم دانلود کنم :)

اگه ممکنه نسخه 64 بيتي هم بذاريد

ممنون

نظرات کاربران

RealVNC

سلام.
من مشترک سایتتون هستم.آقا برنامه Network Administrator کمپانی http://www.intelliadmin.com واقعا فوق العادست.اگر براتون امکانش هست سافتگذر جان نسخه کرک شدش رو بزاری دیگه واقعا ترکوندی.
ممنون از زحمات شما.

نظرات کاربران

ESET NOD32 Offline Update

دوست خوبم احسان جان
شما اول از همه باید مشکلت رو واضح بیان می کردی تا ما بتونیم کمکت کنیم . . . اون فایلی که داری می گی چی هستش ؟ منظورم اینه که پسوند فایل رو نگاه کردی ؟ آیا اصلا پسوندی داری ؟ این سوال رو برای این می پرسم که اول بتونیم بفهمیم که آیا مشکل شما ویروس هستش یا چیز دیگه مثل بد سکتور یا . . .
این سوال ها رو جواب بده تا بتونیم بهتر کمکت کنیم
1 - قایلت پسوندی داره یا نه ؟ اگر داره پسوندش چیه ؟
2 - حجم فایل چقدر هستش ؟
3 - آیا فایل فقط توی یک درایو و یک جا هستش یا هر جایی که می ری یه کپی از اون می بینی ؟
4 - شما نود 32 رو آفلاین آپدیت می کنی یا آنلاین ؟
ببین من خودم تقریبا حدود 8 سال هستش که از نود 32 استفاده می کنم و تا حالا نشده که ویروسی رو نتونه پاک کنه . . . البته پیش اومده که برای یک یا دو روز یه ویروس یا کرم جدید رو نتونه تشخیص بده ولی بعد از آپدیت اون رو هم پاک کرده
من احتمال می دم که مشکل شما ویروس نباشه

نظرات کاربران

Advanced System Optimizer

سلام وخسته نباشید ,این نرم افزار تو ویندوز هشت نرم افزار NetFx20SP1_x64 رو میخاد تا نصب بشه ,و این نرم افزار {NetFx20SP1_x64}رو هم که دانلود کردم بازم وقتی که میخوام نصب کنم بازم باید دانلود بشه

لطفا را هنمایی کنید

نظرات کاربران

Internet Download Manager

سلام مهمان عزیز!

می‏توان فهرست دانلود‏ها رو بک آپ گرفت و بعدا ری استور کرد. روشش اینجا توضیح داده شده:

http://2barnamenevis.com/1391/02/move-idm-download-list-and-download-progress-to-anther-computer/

نظرات کاربران

Kaspersky PURE Offline Update

با سلام

من تا چند ماه پیش از کاسپرسکای ناب (pure) استفاده می کردم.اما متاسفانه زمانی که هارد اکسترنال رو به pc / loptop وصل می کردم،با وجود فعال بودن گزینه full scan all drive/removable؛ انتی ویروس هیچ گاه هارد اکسترنال رو اسکن نمی کرد اما flash memory رو کاملا" اسکن میکرد.البته رو چند تا سیستم مختلف هم کاسپرکی ناب رو نصب کردم همه همون مشکل رو داشتن.در حال حاضر از kis2011 استفاده می کنم و واقعا" ازش راضیم.لطفا" راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟؟؟

مرسی از سایت بسیار قدرتمندتون.

نظرات کاربران

باد صبا

سلام ان شاالله که خداوند به شما خیر عنایت فرماید

نظرات کاربران

Visual Studio 2015 Enterprise

سلام، چرا این جدیدش اینجوریه، اولا باید به اینترنت وصل بشه، دوما نسبت به 2013 خیلی حجم میخواد، اگه همشو بخوای نصب کنی 30 گیگ حجم لازم داره در صورتی که 2013 نهایتا 11 گیگ لازم داشت، راهنمایی کنید.

نظرات کاربران

شروعی بر Ajax

خدا خرت بده بعد از پرسه زدن بین این همه سایتهای سرکاری بالاخره شما به داد ما رسیدید . ممنونم .

نظرات کاربران

ESET NOD32 Offline Update

با سلام با تشکر از زحمات مدیر سایت و دیگر عزیزان دست اندر کار واقعا سایت خوبی است و آپدیت های کاربردی در آن قرار داده شده است خدا خیرتان دهد . اگر در زمینه آموزش نرم افزارها هم مطالب آموزشی قرار دهید خیلی خوب می شود با زهم تشکر می کنم

نظرات کاربران

آموزش اکسل

با سلام واحترام و خدا قوت دستتون درد نکنه بسیار سایت خوب و مفیدی دارید من خیلی از مطالبی که در سایت قرار دادید استفاده کردم از همه کسانی که در این سایت زحمت می کشند تشکر و قدر دانی می کنم

نظرات کاربران

Bitdefender Total Security 2015

من فایل iso نسخه rescue رو دانلود کردم و بعد با ultraios رو فلش write کردم
سؤالم اینکه وقتی این بیت دیفندر رو از روی فلش بوت میکنیم و آپدیتش میکنیم،این آپدیت رو فلش ذخیره میشه یا هربار که از رو فلش بوتش میکنم باید 2باره بزارم آپدیت شه؟؟؟؟؟؟؟

سافت گذر

دانلود برنامه ساخت فیلم انیمیشن

Adobe Premiere Pro CC 2019 v13.1.5.47 + macOS 13.1.5 / Rush CC 1.2.5 + macOS

دانلود ادوب پریمیر نسخه نهایی Adobe Premiere Pro CC 2019 نرم افزار ویرایش فیلم

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
سیستم عامل: Win All جدید
حجم: 1/59 GB 1398/06/31 15:06
قیمت خرید لینک: 0 تومان

دانلود: 5352
تصاویر: مشاهده تصاویر

دانلود Adobe Premiere Pro CC 2019

نسخه CC 2019 از نرم افزار حرفه ای میکس و مونتاژ شرکت Adobe یعنی Premiere ارائه شد. 

این نسخه فقط به صورت 64 بیتی ارائه شده است و نسخه 32 بیتی از آن ارائه نشده و نمی شود. 

در واقع نسخه CS4 آخرین نسخه 32 بیتی بوده است 

و کاربرانی که از ویندوزهای 32 بیتی استفاده می کنند امکان نصب این نسخه را ندارند.

برخی ویژگی ها :

- سرعت بسیار بالاتر از نسخه های قبل و کارایی بالا در پردازش فیلم

- بهینه شده به صورت اساسی برای سیستم عاملها و پردازش 64 بیتی

- قابلیت کار با فرمت های جدید و دوربین های دیجیتال

- امکان وارد کردن و خروجی دادن به نرم افزارهای دیگر Adobe

- قابلیت کار با پروژه های بزرگ با زمان طولانی و افکتهای سنگین

- امکان کار مستقیم با فرمتهای جدید دوربین های بدون Tape 
مانند 
RED, AVCCAM, XDCAM HD 50, DPX, P2, XDCAM, and DSLR cameras بدون نیاز به تبدیل و پردازش مجدد

- امکان کار با فرمت های HD‌ و کیفیت بالا

- بهره گیری از امکان script-to-screen جهت افزایش سرعت ویرایش فیلم

- استخراج فیلم در فرمتهای DPX, FLV, F4V, H.264, MPEG-2, QT, WM و ...

- قابلیت شناسایی صورت و تبدیل صحبت اشخاص به نوشته با سرعت بیشتر و دقیقتر نسبت به نسخه های قبل

- قابلیت جداسازی صحنه های مختلف یک کلیپ

- قابلیت شناسایی اجزای کامل یک DVD‌ فیلم

و ...

سیستم مورد نیاز جهت نصب و اجرای نسخه 2019 :

OS:Microsoft Windows 10 64-bit version 1703 or later required

CPU:Intel® Intel 6thGen or newer CPU

RAM:16 GB of RAM 32 GB recommended

GPU:4 GB of GPU VRAM

HDD Disk Space

Fast internal SSD recommended for app installation and cache plus provisional space for media

Display:1920 x 1080 or greater display resolution

Video Card:32-bit video card

Sound card:compatible with ASIO protocol or Microsoft Windows Driver Model

Optional:Adobe-recommended GPU card for GPU-accelerated performance

نکات :

- قبل از اقدام به نصب ، مطابق دستورات فایل ReadMe پیش بروید.

- نسخه پرتابل در صفحه دانلود قرار گرفت

Adobe After Effects CC 2019 v16.1.3.5 / macOS 16.1.3

دانلود ادوب افتر افکتس نسخه نهایی Adobe After Effects CC 2019 قویترین نرم افزار تدوین فیلم

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 2/1 GB 1398/06/30 16:12

دانلود: 2554

دانلود Adobe After Effects CC 2019

با استفاده از این نرم افزار می توانید یک فیلم گرفته شده را تدوین کرده

و جلوه های صوتی و تصویری در آن اعمال نموده و برای پخش آماده سازی کنید.

مثلا موزیکی را به صورت پیشرفته در زمینه فیلم قرار دهید و یا جلوه های دو بعدی و سه بعدی بر روی یک فیلم اعمال نمایید.

از نسخه CS5 به بعد، این برنامه فقط به صورت 64 بیتی ارائه شده است و نسخه 32 بیتی ندارد

و کسانی که از سیستم عامل 32 بیتی استفاده می کنند

باید از نسخه 
CS4 که هم به صورت نصبی و هم به صورت پرتابل در سایت قرار داده شده است استفاده کنند. 

برخی از ویژگی ها :

- بهینه سازی بسیار کامل با ویندوزهای 64 بیتی

- قابلیت کار بهتر با پروژه هایی با ابعاد تصویر بالا

- کار بهینه با رم سیستم برای ویرایش سریعتر پروژه های HD و 2K‌ و 4K

- اضافه شدن بیش از 12 امکانات به درخواست کاربران برای کار بهتر در برنامه های پخش آنلاین

- نسخه متحول شده ابزار Roto Brush برای کار بهتر با لایه های پس زمینه

- قابلیت کار با دوربین های جدید بدون نوار و پشتیبانی از فرمت RED R3D

- نسخه بهینه شده Color Finesse (به همراه سریال اختصاصی سافت گذر برای آن) جهت کار پیشرفته تر با رنگها

- تبدیل اشیاء به اشکال سه بعدی با استفاده از پلاگین 3D mesh warp

- قابلیتی برای جلوگیری از رندر زمانبر فایلهای با زمان متوسط

- برقراری ارتباط نزدیک با نرم افزار Premiere و Photoshop‌ از جهت ورودی و خروجی

- امکان خروجی دادن فیلم به صورت FLV‌ برای قرار دادن به صورت پخش زنده بر روی اینترنت

و ...

سیستم مورد نیاز جهت نصب و اجرای نسخه 2019 :

Processor: Multicore Intel processor with 64-bit support

Operating system: Microsoft Windows 10 64 bit versions 1703 Creators Update and later

RAM: 8 GB minimum 16 GB recommended

4 GB of GPU VRAM

Hard disk space

5GB of available hard-disk space

additional free space required during installation cannot install on removable flash storage devices

Additional disk space for disk cache 10GB recommended

Monitor resolution 1280x1080 or greater display resolution 

نکات :

- قبل از اقدام به نصب، مطابق دستورات فایل ReadMe پیش بروید.

جهت بحث و گفتگو پیرامون این نرم افزار و دریافت فیلم های آموزشی به تاپیک این برنامه در انجمن سایت به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://forum.softgozar.com/forum271/thread12233.html

Autodesk 3ds Max 2020.2 / 2019.3

دانلود تری دی مکس نسخه 2020 و 2019 برنامه ساخت انیمیشن های پیشرفته و سه بعدی

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 4/5 GB 1398/06/06 21:25

دانلود: 2979

دانلود Autodesk 3ds Max 2019

نرم افزار 3ds Max بسته ای نرم افزاری با قابلیت ساخت مدلهای سه بعدی ، متحرک سازی و رندر می باشد این نرم افزار ابتدا در محیط DOS توسط گروه yost ساخته شد و کمپانی autodesk آن را تکثیر کرد پس از انتشار نسخه 4 نرم افزار، این محصول برای محیط windows باز نویسی و با نام 3D Studio Max روانه بازار شد.

از جمله توانایی های دیگر این نرم افزار قابلیت متحرک سازی آن میباشد که این محصول را تبدیل به یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های ساخت محصولات بصری در زمینه ساخت انیمیشن و تیزر های تبلیغاتی کرده است همچنین این محصول دارای plugin های متعدد و قدرتمندی میباشد که در صنعت جلوه های ویژه سینمایی مورد استفاده قرار میگیرد.

امکانات نرم افزار   3ds Max :

- مدل سازی و ساخت جلوه های انیمیشنی پیشرفته

- انجام رندر تکرار شونده با قدرت و کیفیت بالا

- دارا بودن Material و نقشه های جدید

- ابزار جدید mapping برای خلق اشکال هندسی پیچیده

- امکانات نورپردازی جدید و قدرتمند

- ایجاد و کار با سایه ها به صورت پیشرفته

- بهبود رابط کاربری و محیط نرم افزار در این نسخه

و....

ویژگی های جدید 3ds Max در نسخه 2020:
- ویژگی Advanced Wood برای طراحی دقیق بافت چوب شامل Presetهای بلوط، افرا و گیلاس و امکان رندرگیری با Arnold و Scanline
- زبان Open Shading در کتگوری جدید OSL Maps با امکاناتی نظیر دانلود و استفاده از Shader های موجود، ساخت Shader اختصاصی و ...
- Shape Booleans با امکان تبدیل نوارهای باریک به اشکال مختلف به وسیله عملگرهای بولی
- به اشتراک گذاری طرح ها و ایده ها مستقیم از داخل نرم افزار و دریافت بازخوردها و دسترسی به آن ها از طریق نرم افزار و مرورگر اینترنت
- بهره گیری از تکنولوژی واقعیت مجازی برای ساخت هر چه بهتر طرح ها
- ابزار Smart Placement برای جایگذاری دقیق اشیا هنگام استفاده از VR
- همگام سازی آنی کنترل ها بین 3ds Max و 3ds Max Interactive
و ...
لیست کامل تغییرات و بهبودها را در این لینک ببینید 

قابلیت های جدید نسخه 2020 :

- Create Animation Preview improvements
- Chamfer modifier presets and save default settings
- 14 new OSL shaders
- Revit import new “Combine By” types
- MAXtoA PFlow instance node
- Copy+Pasted modifiers maintain their custom names
- Validity intervals (animation is only calculated if there’s a change in object location)
- Autobackup is more responsive to ESC request
- Civil View textures update to render with Arnold
- Change color of MAXScript listener window
- 270+ 3rd party plugins launching around 3ds Max 2020
- Public Roadmap

سیستم مورد نیاز جهت نصب و اجرای نسخه 2020 :

System Requirements in 2020:
OS:Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, and Windows 10 Professional
CPU:64-bit Intel® or AMD® multi-core processor with SSE4.2 instruction set
Memory:4 GB of RAM minimum (8 GB or more recommended)
Space:9 GB of free disk space for install or more

نکات:

- جهت فعالسازی مطابق دستورات فایل ReadMe پیش بروید.

Autodesk Maya 2019.2 + macOS / 2018 + macOS

دانلود انیمیشن سازی اتودسک مایا پیشرفته ترین نرم افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
سیستم عامل: Win All به روز شده
حجم: 1/77 GB 1398/05/09 22:00
قیمت خرید لینک: 800 تومان

دانلود: 3616

دانلود Autodesk Maya

مایا نام نرم‌افزاری برای طراحی سه بعدی است. این نرم‌افزار نخست توسط شرکت آلیاس.ویو فرانت عرضه شد و در سال ۲۰۰۵ شرکت اتودسک ( شرکت سازنده نرم افزارهای سه بعدی و انیمیشن سازی از جمله تری‌دی‌مکس و اتوکد) آن را خریداری کرده و نسخه‌های جدید مایا را با نام اتودسک مایا (Autodesk MAYA ) به بازار عرضه نمود.

مایا پیشرفته ترین نرم افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی است که به طور گسترده در استودیو های فیلم سازی، انیمیشن و همینطور صنعت بازی های رایانه‌ای استفاده می‌شود. از جمله ویژگی های این نرم افزار، انعطاف پذیری و قابلیت های شخصی سازی (customization ) آن است که به کاربران حرفه‌ای اجازه می‌دهد به سادگی محیط آن را به دلخواه خود تغییر دهند. به علاوه، یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد آن امکان توسعه این نرم افزار برای استفاده کنندگان آن است. کاربران می‌توانند از طریق زبان های برنامه نویسی سی پلاس پلاس،MEL یا (maya embedded language ) و همینطور پایتون آن را توسعه دهند و ابزار ها و امکاناتی که پیشتر در نرم افزار وجود نداشته اند را به آن اضافه کنند. به همین دلیل بسیار مورد توجه استودیو های بزرگ سازنده فیلم و انیمیشن قرار گرفته است.

مایا در دو گونهٔ maya complete و maya unlimited عرضه می‌شود که گونهٔ دوم امکانت گسترده تر همینطور قیمت بالا تری دارد.

در سال ۲۰۰۳ نرم افزار مایا برنده جایزه Academy Award برای "موفقیت های علمی و فنی" شد.

هسته اصلی مایا در زبان سی‌پلاس‌پلاس نوشته شده است.

نکات :

1- کرک کامل نرم افزار توسط گروه X-Force ساخته شده است ، فایل متنی به همراه نرم افزار را به دقت بخوانید.

2- قسمت های این برنامه به نحوی فشرده شده اند که در صورتی که پارت ها به صورت ناقص دانلود شوند ، امکان بازسازی آن ها توسط  WinRAR وجود دارد.

3- نسخه های ارائه شده 64 بیتی است و در صورت ارائه نسخه 32 بیتی به صورت جداگانه ارائه خواهد شد.

Autodesk 3ds Max 2017 SP3 / 2018.4 x64

دانلود ساخت انیمیشن تری دی مکس نسخه 2017 و 2018 برنامه تری دی مکس برای ساخت انیمیشن های پیشرفته و سه بعدی

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 3/29 GB 1396/09/17 16:30
قیمت خرید لینک: 900 تومان

دانلود: 8000

دانلود Autodesk 3ds Max 2017

نرم افزار 3ds Max بسته ای نرم افزاری با قابلیت ساخت مدلهای سه بعدی ، متحرک سازی و رندر می باشد این نرم افزار ابتدا در محیط DOS توسط گروه yost ساخته شد و کمپانی autodesk آن را تکثیر کرد پس از انتشار نسخه 4 نرم افزار، این محصول برای محیط windows باز نویسی و با نام 3D Studio Max روانه بازار شد.

از جمله توانایی های دیگر این نرم افزار قابلیت متحرک سازی آن میباشد که این محصول را تبدیل به یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های ساخت محصولات بصری در زمینه ساخت انیمیشن و تیزر های تبلیغاتی کرده است همچنین این محصول دارای plugin های متعدد و قدرتمندی میباشد که در صنعت جلوه های ویژه سینمایی مورد استفاده قرار میگیرد.

و....

نکات :

1- کرک کامل نرم افزار توسط گروه X-Force ساخته شده است ، فایل متنی به همراه نرم افزار را به دقت بخوانید.

2- قسمت های این برنامه به نحوی فشرده شده اند که در صورتی که پارت ها به صورت ناقص دانلود شوند ، امکان بازسازی آن ها توسط  WinRAR وجود دارد.

3- نسخه ارائه شده 64 بیتی است و در صورت ارائه نسخه 32 بیتی از سوی سازنده، به صورت جداگانه در سایت قرار خواهدگرفت.

Adobe After Effects CC 2018 v15.1.2.69 x64 + 2017 + Mac

دانلود تدوین فیلم ادوب افتر افکت افتر افکت نسخه CC 2015 قویترین نرم افزار تدوین فیلم

حجم: 1/81 GB 1397/04/26 12:55

دانلود: 11975

دانلود Adobe After Effects

با استفاده از این نرم افزار می توانید یک فیلم گرفته شده را تدوین کرده و جلوه های صوتی و تصویری در آن اعمال نموده و برای پخش آماده سازی کنید. مثلا موزیکی را به صورت پیشرفته در زمینه فیلم قرار دهید و یا جلوه های دو بعدی و سه بعدی بر روی یک فیلم اعمال نمایید.

از نسخه CS5 به بعد، این برنامه فقط به صورت 64 بیتی ارائه شده است و نسخه 32 بیتی ندارد و کسانی که از سیستم عامل 32 بیتی استفاده می کنند باید از نسخه CS4 که هم به صورت نصبی و هم به صورت پرتابل در سایت قرار داده شده است استفاده کنند. 

برخی از ویژگی ها :

- کار بهینه با رم سیستم برای ویرایش سریعتر پروژه های HD و 2K‌ و 4K

- اضافه شدن بیش از 12 امکانات به درخواست کاربران برای کار بهتر در برنامه های پخش آنلاین

- نسخه متحول شده ابزار Roto Brush برای کار بهتر با لایه های پس زمینه

- قابلیت کار با دوربین های جدید بدون نوار و پشتیبانی از فرمت RED R3D

- نسخه بهینه شده Color Finesse (به همراه سریال اختصاصی سافت گذر برای آن) جهت کار پیشرفته تر با رنگها

- برقراری ارتباط نزدیک با نرم افزار Premiere و Photoshop‌ از جهت ورودی و خروجی

- امکان خروجی دادن فیلم به صورت FLV‌ برای قرار دادن به صورت پخش زنده بر روی اینترنت

و ...

سیستم مورد نیاز :

Intel® Core™2 Duo or AMD Phenom® II processor; 64-bit support required

Microsoft® Windows® 7 with Service Pack 1 (64 bit), Windows 8, or Windows 8 Pro

4GB of RAM (8GB recommended)

5GB of available hard-disk space; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)

Additional disk space for disk cache (10GB recommended)

1280x900 display

OpenGL 2.0–capable system

QuickTime 7.6.6 software required for QuickTime features

Optional: Adobe-certified GPU card for GPU-accelerated ray-traced 3D renderer

Note: Internet connection and registration are necessary for required software activation, membership validation, and access to online services

نکات :

1. بهترین کرک موجود ارائه شده است.

جهت بحث و گفتگو پیرامون این نرم افزار و دریافت فیلم های آموزشی به تاپیک این برنامه در انجمن سایت به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://forum.softgozar.com/forum271/thread12233.html

Adobe Premiere Pro CC 2018 v12.1.2.69 x64 + 2017 + Mac

دانلود ویرایش فیلم ادوب پریمیر نسخه CC 2015 حرفه ای ترین نرم افزار ویرایش فیلم

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 1/4 GB 1397/04/26 13:01

دانلود: 16522

دانلود Adobe Premiere

نسخه CC 2015 از نرم افزار حرفه ای میکس و مونتاژ شرکت Adobe یعنی Premiere ارائه شد. این نسخه فقط به صورت 64 بیتی ارائه شده است و نسخه 32 بیتی از آن ارائه نشده و نمی شود. در واقع نسخه CS4 آخرین نسخه 32 بیتی بوده است و کاربرانی که از ویندوزهای 32 بیتی استفاده می کنند امکان نصب این نسخه را ندارند.

برخی ویژگی ها :

- امکان وارد کردن و خروجی دادن به نرم افزارهای دیگر Adobe

- امکان کار مستقیم با فرمتهای جدید دوربین های بدون Tape مانند RED, AVCCAM, XDCAM HD 50, DPX, P2, XDCAM, and DSLR cameras بدون نیاز به تبدیل و پردازش مجدد

- امکان کار با فرمت های HD‌ و کیفیت بالا

- بهره گیری از امکان script-to-screen جهت افزایش سرعت ویرایش فیلم

- استخراج فیلم در فرمتهای DPX, FLV, F4V, H.264, MPEG-2, QT, WM و ...

- قابلیت شناسایی صورت و تبدیل صحبت اشخاص به نوشته با سرعت بیشتر و دقیقتر نسبت به نسخه های قبل

- قابلیت شناسایی اجزای کامل یک DVD‌ فیلم

و ...

سیستم مورد نیاز :

Microsoft® Windows® 7 with Service Pack 1 (64 bit) or Windows 8 (64 bit)

4GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)

Additional disk space required for preview files and other working files (10GB recommended)

1280x800 display

7200 RPM or faster hard drive - multiple fast disk drives, preferably RAID 0 configured, recommended

Sound card compatible with ASIO protocol or Microsoft Windows Driver Model

Optional: Adobe-certified GPU card for GPU-accelerated performance

Internet connection and registration are necessary for required software activation, membership validation, and access to online services.*

نکات :

1. نرم افزار به همراه بهترین کرک موجود ارائه شده است .

Autodesk Maya 2016 SP6 x64 / Mac

دانلود پیشرفته ترین نرم افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی پیشرفته ترین نرم افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 1/06 GB 1396/07/21 11:39
قیمت خرید لینک: 700 تومان

دانلود: 4886

دانلود Autodesk Maya 2016

مایا نام نرم‌افزاری برای طراحی سه بعدی است. این نرم‌افزار نخست توسط شرکت آلیاس.ویو فرانت عرضه شده است که در سال ۲۰۰۵ شرکت اتودسک ( شرکت سازنده نرم افزارهای سه بعدی و انیمیشن سازی از جمله تری‌دی‌مکس و اتوکد) آن را خریداری کرد و نسخه‌های جدید مایا با نام اتودسک مایا (Autodesk MAYA) به بازار عرضه شدند.

مایا پیشرفته ترین نرم افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی است که به طور گسترده در استودیو های فیلم سازی، انیمیشن و همینطور صنعت بازی های رایانه‌ای استفاده می‌شود. از جمله ویژگی های این نرم افزار، انعطاف پذیری و قابلیت های شخصی سازی (customization) آن است که به کاربران حرفه‌ای اجازه می‌دهد به سادگی محیط آن را به دلخواه خود تغییر دهند. به علاوه، یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد آن امکان توسعه این نرم افزار برای استفاده کنندگان آن است. کاربران می‌توانند از طریق زبان های برنامه نویسی سی پلاس پلاس،MEL یا (maya embedded language ) و همینطور پایتون آن را توسعه دهند و ابزار ها و امکاناتی که پیشتر در نرم افزار وجود نداشته اند را به آن اضافه کنند. به همین دلیل بسیار مورد توجه استودیو های بزرگ سازنده فیلم و انیمیشن قرار گرفته است.

مایا در دو گونهٔ maya complete و maya unlimited عرضه می‌شود که گونهٔ دوم امکانت گسترده تر همینطور قیمت بالا تری دارد.

در سال ۲۰۰۳ نرم افزار مایا برنده جایزه Academy Award برای "موفقیت های علمی و فنی" شد.

سیستم مورد نیاز برای اجرای این نرم افزار:

For 64-Bit Autodesk Maya 2016

Maya 2016 is supported on the following 64-bit operating systems and at a minimum requires a system with the following 64-bit hardware:

* Windows® 7 or Windows 8 Professional

* 64-bit Intel or AMD multi-core processor

* 4 GB of RAM minimum (8 GB recommended)

* 5 GB of free disk space for installation

* Microsoft® Internet Explorer®, Apple® Safari®, or Mozilla® Firefox® web browser

* 3-button mouse

نکات :

2- نرم افزار به صورت یک فایل ISO در اختیار شما قرار گرفته که بایستی آن را با نرم افزار DAEMON Tools در دیسک مجازی Mount کرده و یا در DVD رایت کنید.

3- قسمت های این برنامه به نحوی فشرده شده اند که در صورتی که پارت ها به صورت ناقص دانلود شوند ، امکان بازسازی آن ها توسط  WinRAR وجود دارد.

4- نسخه های ارائه شده 64 بیتی است و در صورت ارائه نسخه 32 بیتی به صورت جداگانه ارائه خواهد شد.

Autodesk 3ds Max 2016 x64 + SP4

دانلود تری‌ دی‌ اس‌ مکس 2016 جدیدترین نسخه برنامه تری دی مکس برای ساخت انیمیشن های پیشرفته و سه بعدی

حجم: 4/49 GB 1395/08/04 23:10

دانلود: 13935

دانلود Autodesk 3ds Max 2016

و....

نکات :

2- نرم افزار به صورت یک فایل ISO در اختیار شما قرار گرفته که بایستی آن را با نرم افزار DAEMON Tools در دیسک مجازی Mount کرده و یا در DVD رایت کنید.

3- قسمت های این برنامه به نحوی فشرده شده اند که در صورتی که پارت ها به صورت ناقص دانلود شوند ، امکان بازسازی آن ها توسط  WinRAR وجود دارد.

4- نسخه ارائه شده 64 بیتی است و در صورت ارائه نسخه 32 بیتی به صورت جداگانه ارائه خواهد شد.

Autodesk 3ds Max 2015 x64 + SP3

دانلود جدیدترین نسخه برنامه تری دی مکس برای ساخت انیمیشن های پیشرفته و سه بعدی جدیدترین نسخه برنامه تری دی مکس برای ساخت انیمیشن های پیشرفته و سه بعدی

حجم: 3/86 GB 1393/09/29 13:21
قیمت خرید لینک: 650 تومان

دانلود: 9332

دانلود Autodesk 3ds Max 2015

امکانات نرم افزار   3ds Max :

و....

نکات :

1- کرک کامل نرم افزار توسط گروه X-Force ساخته شده است ، فایل متنی به همراه نرم افزار را به دقت بخوانید .

2- نرم افزار به صورت یک فایل ISO در اختیار شما قرار گرفته که می توانید آن را با نرم افزارهای UltraISO و یا DAEMON Tools در دیسک مجازی Mount کرده و یا در DVD رایت کنید .

3- قسمت های این برنامه به نحوی فشرده شده اند که در صورتی که پارت ها به صورت ناقص دانلود شوند ، امکان بازسازی آن ها توسط  WinRAR وجود دارد .

4- نسخه ارائه شده 64 بیتی است و در صورت ارائه نسخه 32 بیتی به صورت جداگانه ارائه خواهد شد .

5- فایل سرویس پک 3 به صورت جداگانه اضافه شد.

Autodesk Maya 2015 x64 + SP6

دانلود پیشرفته ترین نرم افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی پیشرفته ترین نرم افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 2 GB 1394/01/22 10:09

دانلود: 5671

دانلود Autodesk Maya 2015

مایا نام نرم‌افزاری برای طراحی سه بعدی است. این نرم‌افزار نخست توسط شرکت آلیاس.ویو فرانت عرضه شده است که در سال ۲۰۰۵ شرکت اتودسک ( شرکت سازنده نرم افزارهای سه بعدی و انیمیشن سازی از جمله تری‌دی‌مکس و اتوکد) آن را خریداری کرد و نسخه‌های جدید مایا با نام اتودسک مایا (Autodesk MAYA) به بازار عرضه شدند.
مایا پیشرفته ترین نرم افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی است که به طور گسترده در استودیو های فیلم سازی، انیمیشن و همینطور صنعت بازی های رایانه‌ای استفاده می‌شود. از جمله ویژگی های این نرم افزار، انعطاف پذیری و قابلیت های شخصی سازی (customization) آن است که به کاربران حرفه‌ای اجازه می‌دهد به سادگی محیط آن را به دلخواه خود تغییر دهند. به علاوه، یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد آن امکان توسعه این نرم افزار برای استفاده کنندگان آن است. کاربران می‌توانند از طریق زبان های برنامه نویسی سی پلاس پلاس،MEL یا (maya embedded language ) و همینطور پایتون آن را توسعه دهند و ابزار ها و امکاناتی که پیشتر در نرم افزار وجود نداشته اند را به آن اضافه کنند. به همین دلیل بسیار مورد توجه استودیو های بزرگ سازنده فیلم و انیمیشن قرار گرفته است.

سیستم مورد نیاز برای اجرای این نرم افزار:
For 64-Bit Autodesk Maya 2015
Maya 2015 is supported on the following 64-bit operating systems and at a minimum requires a system with the following 64-bit hardware:
* Windows® 7 or Windows 8 Professional
* 64-bit Intel or AMD multi-core processor
* 4 GB of RAM minimum (8 GB recommended)
* 5 GB of free disk space for installation
* Microsoft® Internet Explorer®, Apple® Safari®, or Mozilla® Firefox® web browser
* 3-button mouse

نکات :

1- کرک کامل نرم افزار توسط گروه X-Force ساخته شده است ، فایل متنی به همراه نرم افزار را به دقت بخوانید .

2- قسمت های این برنامه به نحوی فشرده شده اند که در صورتی که پارت ها به صورت ناقص دانلود شوند ، امکان بازسازی آن ها توسط  WinRAR وجود دارد .

3- نسخه های ارائه شده 64 بیتی است و در صورت ارائه نسخه 32 بیتی به صورت جداگانه ارائه خواهد شد .

4- فایل های سرویس پک به صورت جداگانه اضافه می شوند.

Adobe Premiere Pro CC 7.0.0 / 2014 v8.0.0 Build 169

دانلود نسخه CC حرفه ای ترین نرم افزار ویرایش فیلم نسخه CC حرفه ای ترین نرم افزار ویرایش فیلم

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 1 GB 1393/04/02 13:31
قیمت خرید لینک: 550 تومان

دانلود: 9343

دانلود Adobe Premiere Pro CC

نسخه CC از نرم افزار حرفه ای میکس و مونتاژ شرکت Adobe یعنی Premiere ارائه شد. این نسخه فقط به صورت 64 بیتی ارائه شده است و نسخه 32 بیتی از آن ارائه نشده و نمی شود. در واقع نسخه CS4 آخرین نسخه 32 بیتی بوده است و کاربرانی که از ویندوزهای 32 بیتی استفاده می کنند امکان نصب این نسخه را ندارند.

برخی ویژگی ها :

- امکان وارد کردن و خروجی دادن به نرم افزارهای دیگر Adobe

- امکان کار مستقیم با فرمتهای جدید دوربین های بدون Tape مانند RED, AVCCAM, XDCAM HD 50, DPX, P2, XDCAM, and DSLR cameras بدون نیاز به تبدیل و پردازش مجدد

- امکان کار با فرمت های HD و کیفیت بالا

- بهره گیری از امکان script-to-screen جهت افزایش سرعت ویرایش فیلم

- استخراج فیلم در فرمتهای DPX, FLV, F4V, H.264, MPEG-2, QT, WM و ...

- قابلیت شناسایی اجزای کامل یک DVD فیلم

و ...

سیستم مورد نیاز :

Windows

Microsoft® Windows® 7 with Service Pack 1 (64 bit) or Windows 8 (64 bit)

4GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)

Additional disk space required for preview files and other working files (10GB recommended)

1280x800 display

7200 RPM or faster hard drive (multiple fast disk drives, preferably RAID 0 configured, recommended)

Sound card compatible with ASIO protocol or Microsoft Windows Driver Model

Optional: Adobe-certified GPU card for GPU-accelerated performance

Internet connection and registration are necessary for required software activation, membership validation, and access to online services.*

نکات :

1. نرم افزار به همراه بهترین کرک موجود ارائه شده است .

2. نسخه 2014 به صورت جداگانه اضافه شد.

Autodesk 3ds Max 2014 Sp1 x64 + Extension

دانلود جدیدترین نسخه برنامه تری دی مکس برای ساخت انیمیشن های پیشرفته و سه بعدی جدیدترین نسخه برنامه تری دی مکس برای ساخت انیمیشن های پیشرفته و سه بعدی

حجم: 3/1 GB 1392/07/09 20:59
قیمت خرید لینک: 650 تومان

دانلود: 16182

دانلود Autodesk 3ds Max 2014 Sp1

نرم افزار 3ds Max بسته ای نرم افزاری با قابلیت ساخت مدلهای سه بعدی ، متحرک سازی و رندر می باشد این نرم افزار ابتدا در محیط DOS توسط گروه yost ساخته شد و کمپانی autodesk آن را تکثیر کرد پس از انتشار نسخه 4 نرم افزار، این محصول برای محیط windows باز نویسی و با نام 3D Studio Max روانه بازار شد.

از جمله توانایی های دیگر این نرم افزار قابلیت متحرک سازی آن میباشد که این محصول را تبدیل به یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های ساخت محصولات بصری در زمینه ساخت انیمیشن و تیزر های تبلیغاتی کرده است همچنین این محصول دارای plugin های متعدد و قدرتمندی میباشد که در صنعت جلوه های ویژه سینمایی مورد استفاده قرار میگیرد.

امکانات نرم افزار   3ds Max :

- دارا بودن Material و نقشه های جدید

- ابزار جدید mapping برای خلق اشکال هندسی پیچیده

و....

نکات :

2- نرم افزار به صورت یک فایل ISO در اختیار شما قرار گرفته که می توانید آن را با نرم افزارهای UltraISO و یا DAEMON Tools در دیسک مجازی Mount کرده و یا در DVD رایت کنید .

3- قسمت های این برنامه به نحوی فشرده شده اند که در صورتی که پارت ها به صورت ناقص دانلود شوند ، امکان بازسازی آن ها توسط  WinRAR وجود دارد .

4- نسخه ارائه شده 64 بیتی است و در صورت ارائه نسخه 32 بیتی به صورت جداگانه ارائه خواهد شد .

5- فایل سرویس پک 1 به صورت جداگانه قرار داده شده است .

6- کرک اصلاح شده نرم افزار به صورت جداگانه قرار داده شد .

Apple Final Cut Pro 10.4.6 / Motion 5.4.3 / Compressor 4.4.4 / motionVFX Pack / Effects & Plugins Collection

دانلود فاینال کات قویترین نرم افزار ویرایشگر فیلم تحت سیستم عامل مکینتاش یا Mac OS X به همراه افزونه های mTitle Blockbuster Pack و mLooks

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
سیستم عامل: Mac OS به روز شده
حجم: 2/83 GB 1398/01/02 14:12
قیمت خرید لینک: 950 تومان

دانلود: 44291

دانلود Apple Final Cut

این بار می خواهیم حرفه ای ترین و پیشرفته ترین نرم افزار ویرایش و میکس و مونتاژ فیلم را تحت سیستم عامل Mac OS به شما معرفی کنیم. با استفاده از این نرم افزار می توانید فیلمهای مورد نظر خود را در برنامه وارد کرده و سازماندهی و دسته بندی کرده، ویرایش و افکت گذاری کنید.

امکانات نرم افزار:

- سرعت کار بی مثال نرم افزار و کارایی و کیفیت بالای آن

- طراحی 64 بیتی و قابلیت استفاده از رم بالای 4 گیگابایت

- طراحی شده بر اساس Cocoa framework و در نتیجه راحتی کار بهتر

- بهره گیری از کارتهای گرافیک و GPU‌های قوی برای انجام ویرایش های پیچیده

- به کار گیری تمامی هسته های CPU‌ برای افزایش سرعت

- قابلیت استفاده از ظرفیت خالی پردازشی سیستم و به صورت پردازش زمینه ای

- قابلیت کنترل پردازش های زمینه ای نرم افزار

- مدیریت رنگها در مراحل مختلف کار با امکان ColorSync

- رندر با کیفیت فیلم

- قابلیت به اشتراک گذاری موتور رندر و استفاده از موتورهای رندر دیگر

- شروع به کار ویرایش قبل از وارد کردن کامل محتویات

- پشتیبانی از اکثر فرمتهای ویدیویی

- انتقال فایلها به صورت مستقیم از iMovie به داخل نرم افزار

- امکان کار بر روی فایلهای بزرگ بدون کپی کردن آنها روی سیستم

- سازماندهی و طبقه بندی هوشمند کلیپ های تصویری با توجه به محتوای آنها

- امکان تعریف کلید واژه برای کلییپ ها و جستجو و طبقه بندی و مشاهده و ... بر اساس کلید واژه

- بهره گیری از یک Timeline بسیار منعطف و راحت

- ذخیره خودکار پروژه و از دست ندادن کارهای انجام شده در صورت قطع برق

- اعمال افکت های تصویری با قابلیت سفارشی سازی

- قابلیت ویرایش فایلهای صوتی به صورت یکپارچه در داخل برنامه

- قابلیت همزمان سازی خودکار صدا

- قابلیت ضبط صدا

- قابلیت افکت گذاری بر روی صدا

- قابلیت کنترل پیشرفته اکولایزر

- قابلیت خروجی دادن فیلم به صورت Blu-ray

- قابلیت خروجی دادن فیلم بهینه شده به صورت Stream برای صفحات وب

- پشتیبانی کامل از Unicode و قابلیت فارسی نویسی کامل

و ....

این نرم افزار آنقدر قابلیت های خوب در سطح عالی دارد که اگر بخواهیم به آنها بپردازیم شاید بیش از 100 ویژگی بارز شود.

نرم افزارهای اضافی همراه (Addition Contents):

Compressor  

Motion  

mlooks 

mlooks 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای نرم افزار:

System Requirements: macOS 10.13.2 or later, 4GB of RAM (8GB recommended for 4K editing, 3D titles, and 360° video editing), OpenCL-capable GPU graphics card or Intel HD Graphics 3000 or later, 256MB of VRAM (1GB recommended for 4K editing, 3D titles, and 360° video editing), 4GB of available disk space. 
      نکات:

1- نسخه‌ی قرارداده شده، نسخه‌ی اصلی Mac App Store می‌باشد.

2- شرکت motionVFX تمپلت‌ها و افزونه‌های زیادی برای این برنامه ارائه می‌کند که فعلا فقط mLook و mTitle قرار داده شد. موارد دیگر در صورت وجود درخواست قرار می‌گیرند.

2- فایلها دارای امکان Repair با WinRAR‌ در صورت دانلود ناقص هستند.

3- پسورد نصب در صورت نیاز: mojado

Vue xStream Pro 2016 R6 Build 602995 x64

دانلود طراحی تصاویر 3 بعدی نرم افزار طراحی و رندر تصاویر فوق حرفه ای در فضای سه بعدی

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
    حجم: 1/44 GB 1397/06/26 07:50
    قیمت خرید لینک: 600 تومان

دانلود: 22105

دانلود EON Vue xStream

نرم افزار vue به طراحان و هنرمندان این امکان را می دهد که به طراحی و رندر کردن تصاویر فوق حرفه ای خود در فضاهای سه بعدی و نرم افزارهای مورد استفاده در کمپانی های روز دنیا و هالیوود از جمله 3dsMax, Maya, LightWave, Cinema 4D و  Softimage به کار بگیرند.

برای ساخت انیمیشن و بازی‌های کامپیوتری به طراحی مناظر طبیعی نیازمندیم. این نرم‌افزار به طراحان گرافیک کامپیوتری امکان ایجاد محیط‌هایی کاملاً طبیعی و واقعی را می‌دهد‌که آن‌ها را می‌توان در ‌نرم‌افزارهای معروفی چون تری‌دی‌مکس یا مایا رندر نمود و در پروژه‌ها استفاده کرد. تمامی امکانات این نرم‌افزار از داخل برنامه طراحی سه‌بعدی مورد استفاده شما، قابل دسترسی است. بنابراین با نصب این نرم‌افزار کافی است از داخل برنامه مایا و یا تری‌دی‌مکس، از امکانات این برنامه حرفه‌ای استفاده کنید.

با این برنامه محیط طراحی شده را نور پردازی کنید، سایه‌های مناسب را ایجاد نمایید و مناطق انعکاس نور را مشخص کنید. مناظر طبیعی ساخته شده آن قدر واقعی هستند که معماران نیز می‌توانند از این ابزار برای ارائه طرح‌های خود استفاده کنند. از امکانات حرفه‌ای این نرم‌افزار، ایجاد حرکت در مناظر است. مثلاً می‌توانید وزش باد را شبیه‌سازی کنید. به‌طوری که با وزش آن برگ‌های درختان به حرکت درآیند. اگر در طراحی سه بعدی، حرفه‌ای هستید، پس از مدتی کار با این نرم‌افزار قادر به ایجاد مناظری خواهید بود که باور غیر‌طبیعی بودن آن مشکل خواهد بود.

تعدادی از ویژگی های این نرم افزار:

- تولید اکو سیستم

- موتور تولید اتمسفر یا ساخت آن

- نور پردازی طبیعی

- موتور رندر بسیار قوی

- انیمیشن سازی سه بعدی از محیط های طبیعی

- انواع و اقسام گیاهان مختلف در کتابخانه این نرم افزار

- متریال و مواد بسیار زیبا و طبیعی

- قابلیت کامپوزیت صحنه های دو بعدی و سه بعدی

- قابلیت ایمپورت و اکسپورت اغلب صحنه های دو بعدی و سه بعدی

- امکانات رندر در شبکه

- پشتیبانی از اکثر برنامه های سه بعدی از جمله  3ds Max, Maya, LightWave, Cinema 4D و Softimage

- ساخت محیط های کاملا واقعی

از این نرم افزار در هالیوود زیاد استفاده میشود. از این برنامه در فیلم های آواتار ، انسان گرگ نما، 2012 ،جی ای جو GI Joe ، ظهور کبرا ، طرح The Proposal ، سرزمین از دست رفته ، نابود گر 4 ، حکایت عجیب بنیامین باتن ، ایندیانا جونز 4 ، هیولا در مقابل بیگانگان ، استرالیا ، تاریخچه اسپایدرویک ، کونگ فو پاندا ، دزدان دریایی کارائیب 2 ، و مجموعه تلویزیونی های هم چون Battlestar Gallactica ، Stargate Atlantis ، آتلانتیس استفاده شده است .

نرم افزار VUE از جمله نرم افزارهای 3 بعدی سازی مطرح جهان می باشد که طرفداران زیادی نیز دارد. بنابراین با نصب این نرم‌افزار کافی است از داخل برنامه تری‌دی‌مکس یا برنامه مایا و دیگر نرم افزار های سه بعدی از امکانات این برنامه حرفه‌ای استفاده کنید. با این برنامه محیط طراحی شده را نور پردازی کنید، سایه‌های مناسب را ایجاد نمایید و مناطق انعکاس نور را مشخص کنید.

مناظر طبیعی ساخته شده آن قدر واقعی هستند که معماران نیز می‌توانند از این ابزار برای ارائه طرح‌های خود استفاده کنند. از امکانات حرفه‌ای این نرم‌افزار، ایجاد حرکت در مناظر است. مثلاً می‌توانید وزش باد را شبیه‌سازی کنید. به‌طوری که با وزش آن برگ‌های درختان به حرکت درآیند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه 2016 به اینجا مراجعه کنید.

نکات:

1- توضیحات توسط آقای مهدی رضائیان برای ما ارسال شده است.

2- راحت ترین راه برای فعالسازی برنامه، اجرا و اعمال کرک پیش از نصب برنامه است.

proDAD Adorage 3.0.118.1 x64 with Effect Library

دانلود افکتهای ویدویی پروداد ادوریج مجموعه ای از افکتهای ویدویی با کیفیت HD برای نرم افزارهای ویرایش فیلم

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
    حجم: 7/9 MB 1397/08/19 21:31
    قیمت خرید لینک: 1500 تومان

دانلود: 52981

دانلود ProDAD Adorage

مجموعه ای که به شما ارائه می کنیم مجموعه افکتهای ویدویی شرکت ProDAD با نام Adorage می باشد که می توانید در تدوین فیلمهای مورد نظر خود در موضوعات خانوادگی، مهمانیها و جشنها، جمع های دوستانه و .... استفاده کنید.

از این مجموعه می توانید در نرم افزارهای زیر استفاده کنید:

Adobe:
    - Adobe Premiere Pro 1.0, 1.5, 2.0
    - Adobe Premiere CC2014 - CC2018

Avid:
    - Avid Studio

Corel:
    - Corel VideoStudio 12.x
    - Corel VideoStudio Pro X4 - X9

CyberLink:
    - PowerDirector 13 - 17

Grass Valley K.K.
    - GV EDIUS NEO 3.x
    - GV EDIUS 6.0 - 9.0

MAGIX:
    - MAGIX Video deluxe 15 - 18
    - MAGIX Video deluxe 2013 - 2018
    - MAGIX Movie Edit Pro 15 - 17
    - MAGIX Video Pro X1 - X7
    - Vegas Pro 13 - 16
    - Vegas Movie Studio 13, 14

Pinnacle Studio:

- Pinnacle Studio 14 - 21

نکات:

1- برای استفاده باید نرم افزار را با کمک فایل نصبی اش نصب کنید تا در نرم افزار مورد نظرتان فعال شود.  

2- این مجموعه نیازی به رجیستر و فعالسازی ندارد.

3- فایلها دارای امکان Repair با WinRAR در صورت دانلود ناقص هستند. 

Autodesk 3ds Max 2012 SP2 Update12 x86 x64 + Sample Files

دانلود نسخه 2012 معروفترین نرم افزار سه بعدی سازی نسخه 2012 معروفترین نرم افزار سه بعدی سازی

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
    حجم: 4/33 GB 1392/01/05 15:50

دانلود: 37979

دانلود Autodesk 3ds Max 2012 SP2

نرم افزار 3ds Max بسته‌ای نرم‌افزاری با قابلیت ساخت مدلهای سه بعدی، متحرکسازی و رندر می‌باشد.

این نرم‌افزار ابتدا در سال 1990 در محیط DOS با نام " 3D Studio " (به معنای کارگاه سه بعدی) توسط گروه yost ساخته شد و کمپانی Autodesk آن را تکثیر کرد پس از انتشار نسخه ۴ نرم‌افزار، این محصول برای محیط windows باز نویسی و با نام جدید " 3D Studio Max " توسط Kenitix که در آن زمان، بخش رسانه‌ها و سرگرمی Autodesk بود روانه بازار شد. سپس شرکت Autodesk تمامی امتیازات نرم‌افزار را خریداری کرد و تمامی تغییرات و تکمیل آن تا دو نسخه بعدی را خود انجام داد. کمی بعد نام نرم‌افزار بار دیگر به " 3ds max " (تمامی حروف بصورت کوچک) تغییر کرد و توسط Discreet که به تازگی به تملک Autodesk درآمده بود انتشار یافت . در نگارش 8 این نرم‌افزار نام Discreet حذف و لوگوی Autodesk جای آن را گرفته و بار دیگر اسم محصول به " 3ds Max " (با حروف بزرگ و کوچک) تغییر کرد.

سه بعدی چیست ؟

افرادی که قصد کار با این برنامه را دارند در ابتدا باید از یک قوه تخیل بسیار بالا برخوردار شوند زیرا فاکتور اساسی برای موفق شدن در کار با این برنامه تخیل پردازی در دنیای مجازی ای که با آن سر و کار دارید است. در مرحله بعد باید از تمامی حالات و خواص مواد از جمله چگونگی حالت انعکاس یا تصویر بر روی آن جسم مورد نظر یا چگونگی مراحل ذوب آن جسم در دماهای مختلف جهت دادن حالت واقعی تر به جسم آشنا باشد.

کاربرد تری دی در معماری

معماران و گرافیست‌ها نیز می‌توانند از این برنامه برای پیش‌نمایش بناها و مدل‌هایی که هنوز ساخته نشده‌اند، استفاده کنند.

کاربرد دیگر این نرم افزار در معماری تبدیل پلانهای ساده به شکل سه بعدی میباشد همچنین از نقشها و ترسیمات انجام شده در نرم افزار autocad هم پشتیبانی میکند که برای معماران اهمیت بسیار دارد همچنین به کمک 3ds Max میتوان نماهای داخلی ساختمان را طراحی و مشاهده نمود.

interior and exterior design را هم میتوان به راحتی طراحی نمود و با خروجی گرفتن طرحمان میتوان سازهای خود را قبل از اجرا مشاهده نمود و نواقص ان را از بین برد که کمک شایانی به معماران و طراحان این صنعت کرده است.

مدل سازی

مکس دارای روشهای گوناگونی برای ساخت مدل می‌باشد که با کمک ویرایشگرهای متفاوت و قدرتمند به کاربر برای مدلسازی کمک می‌کند

در نرم افزار مکس 3 روش اصلی برای مدل سازی وجود دارد:

- Mesh\Polygon Modeling

- Patch Modeling

- NURBS Modeling

دو تکنیک پر کاربرد در مدل سازی مکس عبارت است از :

Box Modeling : که بیشتر در صنعت بازی سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و با تغییر در وجوه و گره‌های یک حجم سه بعدی ساده مانند جعبه یا کره به شکل سه بعدی مورد نظر می‌رسند. (Mesh\Polygon Modeling )

Surface Modeling : ابتدا ترسیم دوبعدی شکل توسط خطوط دو بعدی در مکس (spline ) انجام گرفته و با تغییر در محل قرار گیری گره‌های (vertex ) آن به صورت سه بعدی در می‌آید. (Patch Modeling )

متحرکسازی (پویانمایی)

از جمله توانایی‌های دیگر این نرم‌افزار قابلیت متحرک سازی آن می‌باشد که این محصول را تبدیل به یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای ساخت محصولات بصری در زمینه ساخت انیمیشن و تیزرهای تبلیغاتی کرده است همچنین این محصول دارای pluginهای متعدد و قدرتمندی می‌باشد که در صنعت جلوهای ویژه سینمایی مورد استفاده قرار می‌گیرد

character animation که در نسخه جدید این نرم افزار 3dsmax 2011 به آن توجه بسیار شده است دارای توانایهای جدیدی میباشد که از این توانایها میتوان به پلاگین CAT اشاره کرد که برای ساخت انیمیشن موجوداتی که دارای چندین پا هستند بسیار مفید و حائز اهمیت میباشد

در فهرست زیر به ابزارهای ساخت انیمیشن اشاره میشود :

Biped - Bone - IK Solvers - Animation CAT - Reactor

رندر

عبارت است از تهیه خروجی در قالب فایلهای تصویری از برنامه و محیط کاری در مکس که توسط یک سری دستورات و برنامه‌های گرافیکی به نام موتور رندر (Render engine ) می‌باشد نرم‌افزار مکس دارای موتورهای رندر زیر می‌باشد:

scanline renderer

mental ray

RenderMan (پلاگین)

وی‌ری V-Ray (پلاگین)

Brazil R/S (پلاگین)

FinalRender (پلاگین)

Maxwell Render (پلاگین)

Fry Render (پلاگین)

در مورد پلاگین رندر V-Ray میتوان به کیفیت عالی آن اشاره کرد این موتور رندر که توسط شرکت chaos group به بازار عرضه شده است.

سیستم لازم جهت اجرای نرم افزار:

32-Bit 3ds Max 2012 or 3ds Max Design 2012 for Windows

Operating system: Microsoft® Windows® 7 Professional operating system, Microsoft® Windows Vista® Business operating system (SP2 or higher), or Microsoft® Windows® XP Professional operating system (SP3 or higher)

For general animation and rendering (typically fewer than 1,000 objects or 100,000 polygons):

• Intel® Pentium® 4 1.4 GHz or equivalent AMD® processor with SSE2 technology*
    • 2 GB RAM (4 GB recommended)
    • 2 GB swap space (4 GB recommended)**
    • 3 GB free hard drive space
    • Direct3D® 10 technology, Direct3D 9, or OpenGL-capable graphics card† (256 MB or higher video card memory, 1 GB or higher recommended)
    • Three-button mouse with mouse driver software
    • DVD-ROM drive††
    • Microsoft® Internet Explorer® 8.0 internet browser or higher or Mozilla® Firefox® 3.0 internet browser or higher
    • Internet connection for web downloads and Autodesk® Subscription-aware access

64-Bit 3ds Max 2012 or 3ds Max Design 2012 for Windows

Operating system: Microsoft Windows 7 Professional x64, Microsoft Windows Vista Business x64 (SP2 or higher), or Microsoft Windows XP Professional x64 (SP3 or higher)

For general animation and rendering (typically fewer than 1,000 objects or 100,000 polygons):

• Intel® 64 or AMD64 processor with SSE2 technology*
    • 4 GB RAM (8 GB recommended)
    • 4 GB swap space (8 GB recommended)**
    • Direct3D 10, Direct3D 9, or OpenGL-capable graphics card† (256 MB or higher video card memory, 1 GB recommended)
    • DVD-ROM drive††
    • Microsoft Internet Explorer 8.0 or higher or Mozilla Firefox 3.0 or higher browser
    • Internet connection for web downloads and Autodesk Subscription-aware access

For large scenes and complex data sets (typically more than 1,000 objects or 100,000 polygons):

• Intel® 64 or AMD64 processor with SSE2 technology*
    • 8 GB RAM
    • 8 GB swap space**
    • Direct3D 10, Direct3D 9, or OpenGL-capable graphics card† (1 GB or higher video card memory)
    • DVD-ROM drive††
    • Microsoft Internet Explorer 8.0 or higher or Mozilla Firefox 3.0 or higher browser
    • Internet connection for web downloads and Autodesk Subscription-aware access

امکانات و تغییرات نسخه 2012 را در اینجا ببینید.

نکات:

1- این نسخه دارای کرک 100 درصد است.

2- هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی در یک فایل Image با فرمت ISO ارائه شده است.

3- فایلها در اندازه های 500 مگابایتی و با قابلیت Repair با WinRAR در صورت دانلود ناقص قرار داده شده اند.

4- نسخه 2011 به صورت مجزا در سایت هم جهت دانلود و هم خرید موجود است.

Autodesk Softimage 2015 SP1 x64

دانلود یکی از قویترین ابزارهای ساخت انیمیشن و بازی سه بعدی (محصول شرکت اتودسک) یکی از قویترین ابزارهای ساخت انیمیشن و بازی سه بعدی (محصول شرکت اتودسک)

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
    حجم: 815 MB 1393/10/10 13:52
    قیمت خرید لینک: 500 تومان

دانلود: 32389

دانلود Autodesk Softimage 2015 SP1 x64

انیمیشن سازهای حرفه ای این نرم افزار را خوب می شناسند و همیشه به دنبال بدست آوردن سریع آخرین نسخه های آن هستند. با استفاده از این نرم افزار می توان گرافیک های سه بعدی کامپیوتری و مدل های سه بعدی و انیمیشن های پیشرفته را خلق کرد. این نرم افزار در صنعت فیلم، بازی های ویدیویی و تبلیغات برای ساخت محیط، اشیاء و کاراکترها کاربرد دارد.

این نرم افزار در سال 2000 توسط شرکت Softimage عرضه شد. سپس تابعی از Avid Technology و سرانجام حق امتیاز آن در 23 اکتبر 2008 توسط  Autodesk‌ با قیمت 35 میلیون دلار خریداری شد.

به دلیل تخصصی بودن این نرم افزار به ویژگیهای آن اشاره ای نمی کنیم.

مقایسه نسخه 2011 و 2012 و 2013 و 2014 و 2015 را در اینجا ببینید.

بازیهای ساخته شده با این نرم افزار:

* Devil May Cry 4

* Fable II

* Half-Life 2

* Lost Planet

* Metal Gear Solid 3

* Metal Gear Solid 4

* Ninja Gaiden 2

* Resident Evil 4

* Resident Evil 5

* Yakuza 3

* Street Fighter IV

* Star Wars Battlefront

* Star Wars Battlefront II

* Virtua Fighter 5

فیلمهای ساخته شده با این نرم افزار:

* 300

* Appleseed (film)

* Appleseed Ex Machina

* The Brothers Grimm

* Charlotte's Web

* Coca-Cola commercials

* M&M's commercials

* Pocoyo

* Sin City

* Transformers

* Barnyard

* VeggieTales

سیستم مورد نیاز جهت اجرای نرم افزار:

• Microsoft Windows 8 ,Windows 7 Professional operating system (SP1), , Microsoft Windows XP Professional x64 Edition (SP2), or Fedora™  14 operating system
    • Intel Pentium D processor workstation (or higher)
    • Certified hardware-accelerated OpenGL 1.5 (or higher) professional graphics card with latest graphics driver available from vendor
    • DirectX 9.0c and higher (recommended for support of the advanced features of DirectX 9 application programming interface)
    • 3 GB free hard drive space. Setup requires additional temporary disk space for the system’s temporary folder when decompressing files during installation.
    • 4 GB of RAM
    • 1,280 x 1,024 screen resolution recommended
    • 3-button mouse
    • A web browser to view HTML documentation
    • Microsoft Internet Explorer 7 or higher
    • DVD-ROM drive

نکات:

1- این نسخه توسط سافت گذر نصب و با موفقیت و بدون مشکل رجیستر شده است.

2- این نرم افزار با چندین کرک مختلف ارائه شده است ولی ما بهترین کرک که نرم افزار را بدون دستکاری رجیستر می کند و تغییری در ان نمی دهد را ارائه کرده ایم.

3- تنها نسخه 64 بیتی از نرم افزار ارائه شده است و در صورت ارائه نسخه 32 بیتی به صورت جداگانه ارائه خواهد شد.

4- این نسخه Retail است و نسخه Trial یا دانلود شده از سایت Autodesk نیست.

Adobe After Effects CS6 v11.0.0.378

دانلود افتر افکت نسخه 11 و نهایی (قویترین نرم افزار برای تدوین فیلم) افتر افکت نسخه 11 و نهایی (قویترین نرم افزار برای تدوین فیلم)

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
    حجم: 1014 MB 1391/02/16 19:29
    قیمت خرید لینک: 500 تومان

دانلود: 45026

دانلود Adobe After Effects CS6

با استفاده از این نرم افزار می توانید یک فیلم گفته شده را تدوین کرده و جلوه های صوتی و تصویری در آن اعمال کنید و برای پخش آماده سازی کنید. مثلا موزیکی را به صورت پیشرفته در زمینه فیلم قرار دهید و یا جلوه های دو بعدی و سه بعدی بر روی یک فیلم اعمال کنید.

این نسخه هم قبل از این با کرک ناقص منتشر شده بود ولی توسط سافت گذر ارائه نشد تا کرک کامل و بی اشکال برای آن ساخته شد.

از نسخه CS5 به بعد، این برنامه فقط به صورت 64 بیتی ارائه شده است و نسخه 32 بیتی ندارد و کسانی که از سیستم عامل 32 بیتی استفاده می کنند باید از نسخه CS4 که هم به صورت نصبی و هم به صورت پرتابل در سایت قرار داده شده است استفاده کنند. 

ویژگیهای این نسخه:

- کار بهینه با رم سیستم برای ویرایش سریعتر پروژه های HD و 2K‌ و 4K

- نسخه متحول شده ابزار Roto Brush برای کار بهتر با لایه های پس زمینه

- قابلیت کار با دوربین های جدید بدون نوار و پشتیبانی از فرمت RED R3D

- نسخه بهینه شده Color Finesse (به همراه سریال اختصاصی سافت گذر برای آن) جهت کار پیشرفته تر با رنگها

- برقراری ارتباط نزدیک با نرم افزار Premiere و Photoshop‌ از جهت ورودی و خروجی

- امکان خروجی دادن فیلم به صورت FLV‌ برای قرار دادن به صورت پخش زنده بر روی اینترنت

و ....

• Intel® Core™2 Duo or AMD Phenom® II processor; 64-bit support required
      • Microsoft® Windows® 7 with Service Pack 1 (64 bit)
      • 4GB of RAM (8GB recommended)
      • 3GB of available hard-disk space; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
      • Additional disk space for disk cache (10GB recommended)
      • 1280x900 display
      • OpenGL 2.0–capable system
      • DVD-ROM drive for installation from DVD media
      • QuickTime 7.6.6 software required for QuickTime features
      • Optional: Adobe-certified GPU card for GPU-accelerated ray-traced 3D renderer*
      • This software will not operate without activation. Broadband Internet connection and registration are required for software activation, validation of subscriptions, and access to online services.† Phone activation is not available.

این نسخه بر روی ویندوز XP ویرایش 64 بیتی نصب نمی شود.

نکات:

1- بهترین کرک موجود ارائه شده است.

2- در صورت ارائه کرک جدید به صورت مجزا قرار داده می شود.

3- این نرم افزار ویرایش Me جهت تایپ مستقیم فارسی ندارد و برای فارسی نویسی باید از نرم افزارهای فارسی نویس موجود که در سایت هم موجود است استفاده کنید.

4- در صورت ساخته شدن نسخه پرتابل (Portable) برای این نسخه در سایت قرار داده خواهد شد.

Adobe Premiere Pro CS6 v6.0.0 + Update 6.0.3

دانلود نسخه CS6 حرفه ای ترین نرم افزار ویرایش فیلم نسخه CS6 حرفه ای ترین نرم افزار ویرایش فیلم

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
    حجم: 1/44 GB 1391/07/17 21:07
    قیمت خرید لینک: 550 تومان

دانلود: 55325

دانلود Adobe Premiere Pro CS6

نسخه 6 از نرم افزار حرفه ای میکس و مونتاژ شرکت Adobe یعنی Premiere ارائه شد. این نسخه فقط به صورت 64 بیتی ارائه شده است و نسخه 32 بیتی از آن ارائه نشده و نمی شود. در واقع نسخه CS4 آخرین نسخه 32 بیتی بوده است و کاربرانی که از ویندوزهای 32 بیتی استفاده می کنند امکان نصب این نسخه را ندارند.

ویژگیهای این نسخه:

- امکان وارد کردن و خروجی دادن به نرم افزارهای دیگر Adobe

- امکان کار مستقیم با فرمتهای جدید دوربین های بدون Tape مانند RED, AVCCAM, XDCAM HD 50, DPX, P2, XDCAM, and DSLR cameras بدون نیاز به تبدیل و پردازش مجدد

- امکان کار با فرمت های HD‌ و کیفیت بالا

- بهره گیری از امکان script-to-screen جهت افزایش سرعت ویرایش فیلم

- استخراج فیلم در فرمتهای DPX, FLV, F4V, H.264, MPEG-2, QT, WM و ...

- قابلیت شناسایی اجزای کامل یک DVD‌ فیلم

و ....

• Intel® Core™2 Duo or AMD Phenom® II processor; 64-bit support required
    • Microsoft® Windows® 7 with Service Pack 1 (64 bit)
    • 4GB of RAM (8GB recommended)
    • 4GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
    • Additional disk space required for preview files and other working files (10GB recommended)
    • 1280x900 display
    • OpenGL 2.0–capable system
    • 7200 RPM hard drive (multiple fast disk drives, preferably RAID 0 configured, recommended)
    • Sound card compatible with ASIO protocol or Microsoft Windows Driver Model
    • DVD-ROM drive compatible with dual-layer DVDs (DVD+-R burner for burning DVDs; Blu-ray burner for creating Blu-ray Disc media)
    • QuickTime 7.6.6 software required for QuickTime features
    • Optional: Adobe-certified GPU card for GPU-accelerated performance
    • This software will not operate without activation. Broadband Internet connection and registration are required for software activation, validation of subscriptions, and access to online services.* Phone activation is not available.

نکات:

1- بهترین کرک موجود ارائه شده است.

2- در صورت ارائه شدن کرک جدید به صورت مجزا قرار داده خواهد شد.

3- این نرم افزار نسخه Me ندارد و احتمالا بعدا هم ارائه نخواهد شد و برای فارسی نویسی در آن باید از نرم افزارهای موجود استفاده کنید.

4- در صورت ارائه نسخه پرتابل (Portable) ارائه خواهد شد.