کاربر عزیز ! اگر میخواهید به طور لحظه ای از بروز رسانی نرم افزار مورد نظر خود آگاه شوید و ایمیل بروز رسانی برنامه مورد نظر خود را در لحظه دریافت نمایید و فهرست برنامه های منتخب خود را در محیط کاربری خود ذخیره کنید همچنین دسترسی به تمامی برنامه های مخصوص اعضای ویژه(VIP) داشته باشید، با پرداخت ماهیانه فقط 2900 تومان از این امکان بهره مند شوید
عضویــــــت
x
X لایسنس آنتی ویروس نود 32
بستن
آنلاین: 3821 نفر | تعداد برنامه ها: 6302 | مشاهده و دانلود: 443456568 | آخرین بروزرسانی: 31 روز و 2 ساعت و 22 دقیقه و 6 ثانیه پیش | اعضاء: 252201 | نظرات: 35685
کلاچ اتوماتیک اهاکو www.esetupdate.ir
* عیــد فـــطر بر هـمـه مسلمانــان مبـــارک بـــاد *
1. با عضویت ویژه در سافت گذر و کلیک روی آیکن قلب در زیر عنوان برنامه ها، از آخرین بروز رسانی هر نرم افزار از طریق ایمیل آگاه شوید.
2. عضویت ویژه سافت گذر با بیش از 50 درصد پایین تر از مبالغ قبلی مجددا فعال شد.(مشاهده نرم افزارهای VIP)
3. اکانت های بروزرسانی نود32 با قیمت های مناسب به صورت یک ، سه ، شش و دوازده ماهه از اینجا قابل خرید می باشد.
4. محصولات ESET نسخه 9 و 10 و 11 و 12  را با سریال های ارائه شده در اینجا فعال کنید. در صورت از کارافتادن جایگزین می شود.
5. جهت رفع مشکل باز شدن سایت به دلیل بلاک شدن توسط ESET از این روش استفاده کنید.

سافت گذر دانشنامه نرم افزار - دانلود رایگان نرم افزار

ایرسا شبکه
سرور آپدیت نود 32
آخرین دانلود شده
یا بخت یا اقبال
نظرات کاربران
نظرات کاربران

Acronis Boot Collection

مرسی و ممنون
چند روزه که دونبال این پک نرم افزار بودم.....

نظرات کاربران

NOD32 Smart Security 5

سلام ، من ورژن 64 بیتی به روز شده رو دانلود کردم . آخرای نصب که داره تموم میشه یه دفعه rolling back action میشه! مشکل از کجاست.... راهنمایی کنید لطفا

نظرات کاربران

FIFA Manager 2012

سلام، ممنون و متشکر.
کلا همه قسمت های سایتتون عالیه منم خواستم برای سرور نود32 ازتون تشکر کنم دیدم نمی شه گفتم بیام تو این قسمت هم نظرمو بگم هم ازتون تشکر کنم.
این بازیه هم خیلی قشنگه
در مجموع خیلی ممنون..

نظرات کاربران

Kaspersky Anti Virus Offline Update

با سلام و احترام به تمام زحمتکشان ن نیاز به ریکاوری ویندوز ویستا جهت لب تاپ اچ پی مدل Dv6604nr دارم لطفا در صورت دسترسی به نرم افزار فوق با Email من تماس بگیرید

نظرات کاربران

Trojan Remover

سلام
تشکر به خاطر آپدیت 2592
خدا اولادتونو زیاد کنه!
موفق باشی

نظرات کاربران

GetDataBack Simple

با سلام و تشکر از سایت بی نظیرتون
اگر براتون مقدوره برنامه get date recovery my file را بذارید آخه من فکر می کنم از این نرم افرارها سر تره.

نظرات کاربران

PotPlayer

دو ماهی میشه دارم ازش استفاده میکنم...
km هم به خاطره ها پیوست...اگه از km استفاده میکردین یا استفاده میکنین دیگه باید باش خدافظی کنین و بیان سراغ pot player.

نظرات کاربران

Mac OS Sierra vmware

با سلام
من نسخه 10.8.5 را با استفاده از ماشین مجازی VmWare 9 روی لپ تاپ لنوو Z500 نصب کردم . رزولوشن تصویر را هم با استفاده از ابزار این نرم افزار که با تورنت داونلود کرده و نصب کردم . (برای جستجو ؛ در موتور جستجو بنویسید vmware mac tool torrent) .و حتی روی یک سیستم دسکتاپ و در سیستم عامل ویندوز ایکس پی 32 بیتی نیز توانستم نصب کنم. لارم به ذکر است که روی نسخه 10 vmware از هر روشی امتحان کردم نصب نشد . حال که موفق به دیدار این سیستم عامل شدم تغییری در گرافیک آن با ویندوز 8 ندیدم . آنچنان که تعریف آن را مینمایند که گرافیک آن چنانی دارد ؛ من ندیدم . میخواستم از دوستان محترم بپرسم آیا اگر بصورت مستقل روی یک درایو نصب نمایم و نه به صورت مجازی از دل ویندوز ، آیا ظاهر آن تغییری دارد یا نه .
سپاسگزارم.

نظرات کاربران

Learning SQL Server 2005 Farsi

با سلام و تشکر فراوان از زحمات شما.لطفا فایلهای ضمیمه رو هم که در این pdf ازشون یاد شده همراه این فایل قرار بدین .چون خبری از ضمائم نیست...!!!!!!!!!!!!!!

نظرات کاربران

Firefox

به نام خدا
سلام به همه ی عزیزان خصوصاً کارکنان محترم، زحمت کش و با معرفت سافت گذر
خدا را باید شکرگذار بود که بعد از سال ها که کمبود سایت تمام وقت آپدیتی در کشور احساس می شد، سافت گذر مردانگی کرد و پا به این عرصه مهم و خطیر گذاشت. واقعاً از این اتفاق خیلی ناراحت شدم که بعضی از سایت های بی مسئولیت(بی صاحب!!!) لقمه ی گرفته شده توسط سافت گذر را که توسط کارکنانش با رنج و سختی بدست آورده شده را بی زحمت و آماده و بدون هیچ ردپایی که از چه سایتی گرفته اند، در دهان خود قرار می دهند. این لقمه های حرام را برداشتن و بردن آن سر سفره ی خود و خوردن از آن عاقبت خوبی نداره، به فکر قیامت باشید!!! در دنیا دنبال نرم افزار آماده می گشتید در آخرت استخوان های بدنتان را نرم می کنند!!! .
از این حرف ها گذشته بنده در مورد تجربه ای که در هنگام استفاده از مرورگر فایرفاکس 3.6.3، اُپرا 10.51 و اینترنت اکسپلورر 8 بدست آوردم خواستم آن را در اختیار دیگران قرار دهم.
اینترنت اکسپلورر 8: خیلی سرعتش پایینه، به دانلود از طریق آن نیز نمی توان اطمینان کرد و نیاز به نصب یک افزونه برای دانلود مطمئن تر با آن می باشد، البته اینترنت اکسپلورر 9 که به امید خدا قرار است چند ماه دیگر نسخه ی نهایی آن عرضه بشه با توجه به گفته ی مسئولین تولیدش سرعتی خیلی بالاتر از 8 خواهد داشت.
فایرفاکس 3.6.3: به نظر بنده سرعت آن نسبت اینترنت اکسپلورر 8 و اُپرا 10.51 در بعضی موارد خیلی بالاتر است، در حال حاضر دانلود از طریق آن مطمئن ترین دانلود است زیرا که اصلاً با اینترنت اکسپلورر 8 قابل مقایسه نیست ولی متأسفانه در هنگام دانلود با آن اگر خدایی نکرده کامپیوتر ریست و این جور مسائل پیش آمد گرچه 99% دانلود تمام شده باشه مجبوری از اوّل دانلود را شروع کنی.
اُپرا 10.51: در هنگام شروع برای باز کردن سایت توقفی اعصاب خُردکن دارد ولی بعد که سایت بالا آمد سریع سایت را باز می کند، در قسمت پایین سمت چپ یه کیلومترشمار دارد به اسم Opera Turbo با کلیک روی آن و سبز رنگ شدنش یا همان Opera Turbo on کیفیت عکس سایت ها را پایین آورده و در نتیجه سرعتش خیلی بالا می آید البته این مزیت برای سایت های با عکس های زیاد خوب می باشد. از امکانات دیگر آن می توان در صفحه اوّل آن به گزینه Configure Speed Dial اشاره کرد می توان به صورت پیش فرض و سریع با وارد کردن حداکثر 25 سایت در قسمت مستطیل شکل ها به سرعت به سایت وارد شده دسترسی پیدا کرد و به امکانات دیگر در این بخش می توان به قرار دادن پس زمینه عکس در صفحه اوّل اشاره کرد. امکان ذخیره صفحه ها با فرمت های مختلف از دیگر امکانات اُپرا 10.51 می باشد دانلود با آن نیز خیلی خوب است ولی مطمئن نیست یعنی تا هر جا دانلود کردی اینترنت قطع و کامپیوتر ریست و ... پیش آمد تا همان جا یعنی تا جایی که دانلود کردی نگاه می دارد ولی بعد از ادامه دانلود تا کامل شدن به اجرای صحیح فایل مذکور و سالم بودنش باید شک بُرد.
گوگل کروم 4.1.249.1059: این مرورگر را تا حالا امتحان نکردم می گویند سرعتش از همه بالاتره حالا دارم دانلود و بعد به امید خدا امتحانش می کنم تا إن شاء الله تجربه ام را به سرعت در اختیار شما قرار بدهم.
موفق و پیروز و سربلند باشد.

نظرات کاربران

Half Life 2

باسلام.عاقا من این بازیو دان کردم بازیش عالیه اما بعد از هر بار مردن یا لود شدن تمامی شخصیت های بازی مثل مجسما آروم و بی حرکت وایمیستن.نمیدونم باید چیکار کنم.کلی تو اینترنت دنبال کرک گشتم ولی به در بسته خوردم(میگن کرک نداره)لطف کنید اگر کسی راه حل چنین مشکلی پیدا کرده منم در جریان بذاره.ممنون ازشما خوبان.لطفا زودتر

نظرات کاربران

Adobe Photoshop CS4 Extended Middle East

سعيد قزلسفلو

با سلام

واقعا با اين آپديت هاي بي نظيرتون گل کاشتين و بايد اعتراف کنم سايتتون واقعا بي نظيره...!

نظرات کاربران

McAfee Offline Update

سلام وخسته نباشید به تمام دوستان هم رشته من یعنی سایت soft gozar واقعا می گم مکافی یکسری خصوصیات داره که نسبت
به نود 32 بهتره نود درسته سرعت سیستم رو کم نمی کنه اما مکافی سرعت سیستم رو کند می کنه البته چون سیستم من بالاست
زیاد فرقی برام نداره
اما مکافی خیلی ازنود32 بهتره چون اکثر توجان هارو پیدا کرده ومشگل منو حل کرده ونود 32 اینطور نیست به هرحال من خودم مسئول
واحد تعمیرات کامپیوتر یکی از دانشگاه های ملی هستم ومکافی خیلی برام نجات بخش بوده وواقعا ممنون از عوامل زحمت کش این سایت که این آبدیت رو می گذارند تا ما دانلود کنیم
ما بازم تشکر می کنم خدا خیر تون بده همیشه در پناه حق سربلند وپیروز باشید

نظرات کاربران

ESET NOD32 Offline Update

baba damet garm kheili karet doroste
mer30

نظرات کاربران

Crazy Taxi Rip

من دارم دانلود میکنم امیدوارم بازی خوبی باشه

نظرات کاربران

Learning SQL Server 2005 Farsi

از شما تشکر می کنم واسه اینکه کارتون واقعا درسته و ارسال نظرم یه تشویق و امید برای پیشبرد بهتره سایت و دلگرمی شماست

نظرات کاربران

Windows 7 Ultimate

با سلام و خسته نباشید
اقا واقعا دمتون گرم ، من دانلود و نصب کردم، خیلی ویندوزه عالیه هست خیلیییییییییییییییی
بطور خودکار مدل لپ تاپ من را شناخت و تمام قسمت های اون نام asus پیدا هست حتی پس زمینه دسکتاپ و ....
مرسی از زحماتتون

نظرات کاربران

AI RoboForm

از نظرمن رمزها فقط در ذهن ما امن هستند . این برنامه ها برای راحتی هستند نه امنیت !
بنده شخصا از ترکیب همه موارد استفاده میکنم . هر کدوم برای موقعیت خودش .
برنامه‌هایی مثل Sticky Password ، Keepass ، lastpass ، AI RoboForm و غیره رو برای زمانی استفاده میکنم که می‌خوام به راحتی وارد سایتهایی بشم که در آنها ثبت نام کرده‌ام و اهمیت زیادی ندارند .
شخصا به سایتهای خارجی معتبر با نامهای دهن پرکن اعتماد خودمو از دست دادم . کسی در اون سر دنیا به فکر منافع ما نیست .

نظرات کاربران

ESET NOD32 Offline Update

با سلام سایت شما بسیار عالیست .بسیار متشکرم
من سه ساله آپدیت نود 32 رو از سایت شما میگیرم.متشکرم

نظرات کاربران

Firefox

توی واتر فاکس این ورژن برای بستم عکس باید چکار کنیم که عکسها رو نشون نده لطفا جواب بدید

سافت گذر

دانلود موبایل

To Do Reminder Premium 2.68.29 for Android +2.3

دانلود یادآوری کارها مدیریت کارهای روزانه

سیستم عامل: Android به روز شده
حجم: 4/87 MB 1398/01/05 01:13
قیمت خرید لینک: 0 تومان

دانلود: 3362
تصاویر: مشاهده تصاویر

دانلود To Do Reminder Premium

با مدرنیته شدن زندگی ها و ورود ابزارها و محصولات الکترونیکی متاسفانه نه تنها در برخی موارد زمان در طی 24 ساعت کفاف کارهای روزانه را نمی دهد بلکه بسیاری از کارها به روزهای بعد موکول خواهد شد. برای همین روانشناسان پیشنهاد می کنند کارهای روزانه خود را یادداشت کرده تا بتوانید با مدیریت بهتری آنها را به پایان برسانید. یادداشت کردن منحصر به قلم و کاغذ نیست بلکه یک گوشی هوشمند نیز می تواند به بهترین نحو برنامه های شما را مدیریت و در ساعت مقرّر آنها را به شما یادآوری کند. برنامه To Do Reminder برای مدیریت کارهای روزانه شما تهیه شده است.

ویژگیها:
  • محیط کاربری آسان
  • تکرار به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه، سالانه
  • افزودن تاریخ تولد
  • پشتیبان گیری و بازگردانی اطلاعات

Anti Spy Mobile PRO 1.9.10.49 for Android +2.0

دانلود نرم افزار ضد جاسوسی نرم افزار ضد جاسوسی

حجم: 1/74 MB 1398/02/02 17:09

دانلود: 7376

دانلود Anti Spy Mobile

Spyware ها برنامه هایی هستند که بیشتر به هدف جاسوسی از اطلاعات شخصی ما ساخته می شوند. روش کار آنها بدین صورت است که معمولا خود را به عنوان یک برنامه مفید و یا جذاب معرفی کرده و سعی می کنند که کاربر آنها را بر روی اسمارت فون خود نصب کند. پس از آن فعالیت های جاسوسی خود را شروع کرده و اقدام به جمع آوری اطلاعات شخصی می کنند. برنامه Anti Spy Mobile یکی از معتبرترین و معروف ترین برنامه در زمینه مقابله با این بدافزارها می باشد.

ویژگیها:

• محیط کاربری ساده
  • سرعت عمل بالا
  • نمایش برنامه های خطرناک و برنامه های مشکوک
  • اسکن اتوماتیک برنامه پس از نصب
  • اسکن روزانه دستگاه
  • قابلیت اسکن برنامه های سیستمی

VXG Video Player Pro 2.1.8 for Android +4.0

دانلود ویدئو پلیر منحصر به فرد و قدرتمند اندروید با پشتیبانی از تمام فرمت ها ویدئو پلیر منحصر به فرد و قدرتمند اندروید با پشتیبانی از تمام فرمت ها

حجم: 25/43 MB 1395/06/19 12:56

دانلود: 4446

دانلود VXG Video Player Pro

برنامه VXG Video Player Pro قدرتمند ترین ویدئو پلیر اندروید می باشد که با پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج ویدئویی با بهترین کیفیت ممکن به همراه امکانات فراوان کامل‌ترین پخش کننده ای است که تا کنون برای اندروید عرضه شده است.

فرمت های مورد پشتیبانی:

AVI – 3GP - M4V، MP4 – WMV – FLV – MPEG – MPG – MOV – RM – VOB – ASF – MKV – F4V – TRP – TS - TP و …

ویژگی‌های برنامه:

- شناسایی خودکار تمامی ویدئو ها بروی دستگاه.

- بهینه شده برای دستگاهایی با بیش از دو پردازنده.

- شتاب دهنده سخت افزاری به همراه بهینه سازی پردازنده برای رندر گیری با بهترین کیفیت ممکن و سریع‌ترین حالت.

- پخش فرمت های HD با بالاترین کیفیت ممکن برای پردازنده های بالای دوهسته.

- پخش فایل‌های FLV بدون نیاز به فلش پلیر.

- سازگار با HTTP-HLS، RTSP، RTP، UDP ، RTMP، MMS.

- قابلیت استریم ویدئو ها بروی دستگاه‌های دیگر.

- پیش نمایش زنده ویدئو.

- زوم دیجیتال تصاویر.

- جستجوی ساده و سریع.

- امکان ساخت لیست پخش M3U.

- تقویت کننده حجم صدا.

- قابلیت لیست کردن و پخش فایل های صوتی.

- پشتیبانی از فرمت های رایج زیرنویس.

- و ...

Microsoft Office 16.0.11328.20080 for Android +4.4

دانلود مایکروسافت آفیس موبایل بسته کامل مایکروسافت آفیس شامل Word، Excel، PowerPoint با قابلیت نصب آفلاین برای تبلت های اندروید

حجم: 66/03 MB 1397/12/01 21:57

دانلود: 40102

دانلود Microsoft Office

برنامه معروف مایکروسافت آفیس این بار برای اندروید و مخصوص تبلت های اندرویدی ، با آنکه برنامه مایکروسافت آفیس نیاز به توضیح و تعریفی ندارد ولی برنامه فوق کامل‌ترین نسخه از آفیسی می باشد که برای دستگاه‌های اندرویدی مهیا شده است. این برنامه تقریباً تمامی امکاناتی را که مایکروسافت برای نسخه آفیس تبلت های خود گنجانده در این نسخه نیز قرار داده. شما در این آفیس می‌توانید به راحتی تایپ نموده و به همراه امکاناتی از جمله پانویسی متون، ایجاد جداول و بکارگیری انواع فایل‌های مدیا و یا ایجاد توابع و ساخت اسلاید شو های متنوع و خلاقانه و ذخیره یا انتشار یا چاپ اسناد با پشتیبانی از سرویس های ابری، تمامی نیاز های خود را نسبت به داشتن یک برنامه کامل آفیس رفع نمایید.

نکته:

- هرکدام از مجموعه برنامه‌های مایکروسافت آفیس به تنهایی هم قابلیت نصب دارند.

Raid Of Dino 1.6 for Android +2.2

دانلود بازی آنلاین و پرطرفدار برای اندروید در سبک استراتژیک بازی آنلاین و پرطرفدار برای اندروید در سبک استراتژیک

سیستم عامل: Android جدید
حجم: 30/86 MB 1394/03/23 17:30

دانلود: 1590

دانلود Raid Of Dino

اگر به دنبال یک بازی آنلاین و استراتژیک به همراه گرافیک خوب و گیم پلی عالی هستید ما به شما Raid Of Dino را پیشنهاد میکنم.

بازی در یک روستای کوچک و امکانات محدود آغاز می‌شود، شما باید با استفاده از امکانات موجود و بدست آوردن سکه از راه پیروزی در نبرد ها روستای خود را به یک دژ شکست ناپذیر تبدیل کنید، شما در این بازی می توانید خانه اصلیتان را 12 بار ارتقاء داده، که با هر ارتقاء امکانات و تجهیزات بیشتری برای شما فراهم می آید.

نکته :

این بازی دارای کلن های متعدد ایرانی می باشد که میتوانید به آن‌ها ملحق شوید.

4G WiFi Maps & Speed Test (OpenSignal) 5.61.0 for Android +4.1

دانلود ردیابی آنتن شبکه در نقشه برنامه ردیابی شبکه‌های موبایل و وایرلس و تست سرعت

حجم: 4/46 MB 1398/03/16 23:32

دانلود: 13414

دانلود 3G 4G WiFi Maps

برنامه 3G 4G WiFi Maps به شما این امکان را می‌دهد تا در منطقه خود به جستجوی شبکه‌های موبایل و وایرلس پرداخته و با تست سرعت هرکدام، بهترین و مناسب‌ترین شبکه را برای اتصال انتخاب نمایید.

ویژگی‌های برنامه:

- تست سرعت دانلود و آپلود.

- ذخیره اطلاعات بروی کارت حافظه.

- ردیابی و مشاهده اطلاعات شبکه ها.

- مشخص کردن نقطه ارسال سیگنال.

- هدایت شما برای دریافت بهترین سیگنال.

- قابلیت NetworkRank برای نشان دادن بهترین منطقه شبکه.

- ارائه نقشه پوششی برای یافتن بهترین مکان ها.

- قابلیت به اشتراک گذاری دریافتها و مقایسه آن.

- و ...

نرم افزار شبکه سه نسخه 5.5.2 برای اندروید

دانلود شبکه سه در تلفن همراه شما با اپلیکیشن شبکه سه شبکه سه در تلفن همراه شما با اپلیکیشن شبکه سه

حجم: 4/41 MB 1394/03/21 18:09

دانلود: 2079

دانلود نرم افزار شبکه سه

اپلیکیشن شبکه سه با قابلیت دسترسی به تمام برنامه ها و پخش زنده آنها ،آرشیو برنامه ها، اخبار شبکه سه و برنامه ویژه جام جهانی توسط شبکه سه و با همکاری شرکت راهکارهای همراه کارینا ویژه کاربران اندرویدی معرفی گردیده است.

قابلیت مشاهده جدول پخش برنامه های دلخواه و ارتباط با روابط عمومی شبکه سه قابلیت دیگری از این نرم افزار می باشد.

معرفی:

دوستداران و هواداران برنامه های شبکه سه سیما می توانند از طریق اپلیکیشن شبکه سه، به سادگی و به صورت رایگان به هر آنچه از این شبکه پخش می شود دسترسی یابند.

مشاهده جدول برنامه ها به صورت کلی و بر اساس موضوع، جام جهانی، اخبار شبکه سه، ارتباط با روابط عمومی شبکه سه و پخش زنده برنامه ها از قابلیت های این اپلیکیشن می باشد.

جدول زمانبندی پخش برنامه ها به صورت روزانه در اختیار کاربران قرار می گیرد، امکان پخش زنده برنامه های دلخواه و افزودن برنامه به لیست علاقمندیها از دیگر امکانات این اپلیکیشن می باشد.

دسترسی به آرشیو تصاویر و ویدئو های تمام برنامه ها از جمله پشت صحنه سریال ها و فیلم ها، عوامل تهیه و توضیحات برنامه ها از دیگر امکاناتی است که از طریق این نرم‌افزار قابل دسترسی هستند

امکانات:

- پخش زنده برنامه ها با کیفیت مناسب برای کاربران با تمام سرعت های دسترسی به اینترنت

- دسترسی به جدول پخش زمانبندی برنامه و بروزرسانی آنها

- برنامه ویژه جام جهانی

- اخبار شبکه سه

- ایجاد لیست علاقه مندیها

- ارتباط با روابط عمومی از طریق پیامک، پست الکترونیک و تماس تلفنی

Translate Voice Pro 12.0 for Android +4.0

دانلود مترجم صوتی مترجم صوتی با پشتیبانی از زبان فارسی

حجم: 13/19 MB 1396/05/23 12:35

دانلود: 19255

دانلود Translate Voice Pro

مترجم صوتی فوق‌العاده با پشتیبانی از زبان شیرین فارسی (برنامه ورودی زبان فارسی دارد ولی خروجی به فارسی ندارد)

ویژگی‌های برنامه:

- ترجمه به 80 زبان زنده دنیا.

- ورودی صدا برای تمام زبان ها.

- خروجی صدا برای 44 زبان.

- نگهداری تاریخچه ترجمه ها.

- اصلاح غلط های املایی.

- هجی کلمات.

- قابلیت به اشتراک گذاری.

- بدون محدودیت.

زبان‌های ورودی:

Arabic - English - Afrikaans - Albanian - Azerbaijani - Armenian - Basque - Bengali - Belarusian - Bosnian - Bulgarian - Catalan - Cebuano - Chinese Simplified - Chinese Traditional - Croatian - Czech - Danish, Dutch, Esperanto - Estonian - Filipino - Finnish - French - Galician - Georgian - German - Greek - Gujarati - Haitian Creole - Hausa - Hebrew - Hindi - Hmong - Hungarian - Icelandic - gbo - Indonesian - Irish - Italian - Japanese - Javanese - Kannada - Khmer - Korean - Lao - Latin - Latvian - Lithuanian - Macedonian - Malay - Maltese - Maori - Marathi - Mongolian - Nepali - Norwegian - Persian - Polish - Portuguese - Punjabi - Romanian - Russian - Serbian - Slovenian - Somali - Spanish - swahili - Swedish - Slovak Tamil -Telugu - Thai - Turkish - Ukrainian - Urdu, Vietnamese - Welsh - Yiddish - Yoruba and

زبان‌های خروجی:

Arabic - English - Afrikaans - Albanian - Armenian - Bosnian - Catalan - Chinese Simplified - Chinese Traditional - Croatian - Czech - Danish - Dutch - Estonian - Finnish - French - German - Greek - Haitian - Hindi - Hungarian - Icelandic - Indonesian - Creole - Italian - Japanese - Korean - Latin - Latvian - Macedonian - Norwegian - Polish - Portuguese - Romanian - Swahili - Russian - Serbian - Slovak - Spanish - Swedish - Tamil - Thai - Turkish - Vietnamese and Welsh

نکات:

- در هنگام کار با برنامه باید به اینترنت متصل باشید.

Minecraft Pocket Edition 1.12.0.9 for Android +2.3

دانلود بازی ماینکرفت بازی محبوب و فکری Minecraft، ساخت و ساز بلوک‌ها

حجم: 61/98 MB 1398/03/16 14:06

دانلود: 16372

دانلود Minecraft Pocket Edition android

بازی Minecraft ( به فینگلیش: ماین‌کرفت؛ و به فارسی: معدنچی) یک بازی ساخت و ساز با بلوک‌ها، تلاش برای زنده ماندن و ماجراجویی با گرافیک و نمایشی منحصر به فرد می‌باشد که میلیون‌ها نفر از مردم جهان را مجذوب خود کرده است. بافت مکعبی نمایش تصاویر یکی از موضوعات بحث برانگیز در مورد ماینکرفت است، چراکه برخی معتقدند در زمانی که بیشتر شرکت‌ها، بازی‌های خود را به صورت 3D ارائه می‌دهند، این نوع بازی نمی‌تواند جدابیت داشته باشد. با این حال حتی اگر گرافیک آن در حد انتظار شما نیست ما پیشنهاد می‌کنیم که ماینکرفت را امتحان کنید،چراکه ممکن است شما را شگفت‌زده کند.

آزادی انتخاب از جمله محاسن ماینکرفت به شمار می‌آید. چندین حالت وجود دارد که شما می‌توانید بازی کنید که تلاش برای زنده ماندن یکی از محبوب‌ترین آن‌هاست. در این حالت شما باید برای زنده ماندن، از ابزار مختلف و بلوک‌ها برای مقابله با هیولاها استفاده کنید.

شما بازی را در دنیایی بدون محدودیت با محیط زیست‌های گوناگون، از بیابان‌های یخی، جنگل‌های با طراوت و تپه‌های خشک شنی شروع می‌کنید. در این مکان‌ها علاوه بر گیاهان دارای حیوانات مختلف، که می‌توان آن‌ها را برای غذا و استفاده ابزاری شکار کرد، و دشمنان خشمگین، و یا هیولاها که در شب بیرون می‌آیند و شما باید با استفاده از ابزار، تسلیحات، زره و پناه‌گاه از خود در برابر آنها محافظت کنید.

این بازی جذاب دارای دو حالت دیگر ماجراجویی و چند نفره می‌باشد.

ویژگی‌ها:

- امکان بازی در حالت‌های مختلف

- امکان استفاده از wi-fi برای بازی گروهی

- امکان ایجاد نقشه‌های سفارشی برای بازی

- آزادی انتخاب برای بازی

- امکانات نامحدود

نکات:

- این بازی کرک شده است.
دونسخه از بازی برای دانلود قرارداده شده است یک نسخه برای آندروید 2.3 و یک نسخه برای آندرید 4.0 به بالا،دوستان موقع دانلود دقت کنند.

Power Universal Remote Pro 1.07 for Android +3.2

دانلود کنترل از راه دور دستگاههای الکترونیکی کنترل از راه دور دستگاههای الکترونیکی

حجم: 2 MB 1394/04/04 10:45

دانلود: 44532

دانلود Power Universal Remote Pro

یکی از مزایا تکنولوژی Infrared و یا همان مادون قرمز استفاده در ریموت کنترل های محصولات الکترونیکی می باشد. این تکنولوژی در گوشی های هوشمند جدید نیز استفاده می شود که با برنامه های رابط می توانید از گوشی هوشمند خود به عنوان یک کنترل از راه دور همه کاره برای تلویزیون ها، رسیورها، دوربین ها، سیستم های تهویه هوا، ... استفاده کنید. یکی از مزایا برنامه Power Universal ارائه دکمه ها و تنظیمات پیش فرض برای تمامی محصولات می باشد که کاربر را در استفاده اول، از دانلود اطلاعات از اینترنت بی نیاز می کند.

ویژگیها:

• پشتیبانی از محصولات TV , Air Conditioner ( A/C ) Climate , DSLR Camera , DVD , Blu Ray , Cable / Sattelite Box , Home cinema , HI FI , XBox 360 , Car audio
  • پشتیبانی از برندهای Samsung , LG , Sony , Panasonic , Dynex , Sharp , Gree , Carrier , Haier , Mitsubishi
  • قابلیت جستجو برای یافتن سریع دستگاه
  • ویجت
  • تنظیمات آسان

Samsung Link 2.0.0.1603091618 x86/x64

دانلود اشتراک‌گذاری محتوای چندرسانه‌ای و فایل بین دستگاه‌های سامسونگ اشتراک‌گذاری محتوای چندرسانه‌ای و فایل بین دستگاه‌های سامسونگ

سیستم عامل: Win All به روز شده
حجم: 87/69 MB 1395/04/04 20:20

دانلود: 14417

دانلود Samsung Link

سامسونگ لینک (با نام قبلی AllShare) یک سرویس اختصاصی از سامسونگ است که به تمام دستگاه‌های سازگار امکان اتصال به یکدیگر و دسترسی به یک داده مشابه در تمام دستگاه‌ها را می‌دهد.

بنابراین، کاربر می‌تواند به راحتی به جستجوی تصاویر، ویدیوها و موزیک‌ها بپردازد بدون اهمیت به این نکته که آنها در تلوزیون باشند، یا در موبایل یا در دوربین هوشمند و یا در کامپیوتر باشند. این برنامهٔ سفارشی شده به کامپیوتر توسط برنامهٔ سامسونگ لینک اجازهٔ اشتراک گذاری را خواهد داد.

محیط کاربری بسیار ساده است، کاربر می‌تواند به راحتی میان اطلاعات پوشه اضافه کرده و یا آنها را حذف کند. همچنین می‌تواند از طریق ارتباط راه دور بر روی دستگاه دیگر مدیا پخش کند.

در مجموع سامسونگ لینک یک راهکار کاربردی برای افرادی است که از دستگاه‌های سامسونگ در منزلشان استفاده می‌کنند و علاقه دارند که این دستگاه‌ها را به یکدیگر متصل نمایند.

ویژگی‌های Samsung Link:

- بارگزاری آسان فایل‌ها روی شبکه محلی

- انتقال اطلاعات بین دستگاه‌ها

- جستجوی ویدیو، عکس و تصویر روی دستگاه‌ها

- سازگار با انواع وایرلس‌ها

- امکان اتصال یک به چند

نکات:

- این برنامه رایگان است و پیشتر با نام AllShare ارائه می‌شده است.

- این برنامه پس از نصب تحت وب کار می‌کند.

Besharat 2.0

دانلود نرم افزار قرآنی بشارت 2 نرم افزار قرآنی بشارت 2

سیستم عامل: Win All جدید
حجم: 663/6 MB 1394/02/20 18:27

دانلود: 24141

دانلود Besharat 2

نرم افزار بشارت که توسط گروه برنامه نویسی پرنیان تولید شده، نرم افزار کامل قرآن می باشد، که مناسب عموم مسلمانان عزیز است که به صورت روان و ساده امکانات فوق العاده ای در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه به راحتی نصب شده و برای اجرا به سی دی نیاز ندارد و به صورت کاملا رایگان منتشر گردیده است. این برنامه بر روی مرورگر اجرا می شود و برنامه اجرایی ندارد. شما می توانید قاری خود را از لیست قاری های موجود انتخاب نمایید و به همراه ترجمه قرآن را تلاوت کرده و گوش فرا دهید.

قابلیت های نرم افزار شامل امکان انتخاب سوره و آیه، جا به جایی خودکار هنگام تلاوت، نمایش ترجمه، انتخاب قلم برای نمایش و اعمال تنظیمات برای صفحات است. همچنین از قابلیت خوب این برنامه دارای استفاده دو نوع تفسیر نمونه و تفسیر المیزان برای درک بیشتر معانی و مفهوم آیات روشنی است.

شما قادر خواهید بود از جستجوی پیشرفته برنامه استفاده کنید و عبارت خود را در میان آیات و ترجمه بیابید.

ویژگی های نرم افزار بشارت 2 :

- نصب آسان و کاملا رایگان

- نمایش کامل قرآن به همراه ترجمه

- امکان پخش آیات و انتخاب قاری

- امکان پخش ترجمه آیات پس از قرائت هر آیه

- امکان جا به جایی نمایش در هنگام تلاوت

- امکان تغییر نوع قلم

- امکان استفاده از دو نوع تفسیر نمونه و المیزان

- قابلیت جستجوی پیشرفته در آیات و یا ترجمه ها

- کم حجم بودن برنامه

- امکان تکرار آیات

- امکان کپی کردن متون از داخل برنامه

نکات:

1- برنامه کاملا تست شده و سالم می باشد.

2- برای اجرای صحیح، باید زبان فارسی در ویندوز شما نصب شده باشد، هنگام پایان یافتن نصب، برنامه های اضافی دیگر شامل فلش پلیر و فونت ها را نیز نصب نمایید.

HTC Sync Manager 3.1.46.0

دانلود ارتباط گوشی های HTC با ویندوز ارتباط گوشی های HTC با ویندوز

سیستم عامل: Windows جدید
حجم: 133 MB 1394/02/12 18:50

دانلود: 1783

دانلود HTC Sync Manager

تمامی برندهای موبایل یک برنامه ارتباطی برای اتصال محصولات خود با سیستم عامل های مختلف ارائه می کنند. برنامه HTC Sync Manager برنامه ارتباطی برند HTC برای محصولات این شرکت می باشد.

HTC Sync Manager قابلیت پشتیبانی از HTC One (M9), HTC Desire EYE, HTC One(E8), HTC One mini 2, HTC Desire 612, HTC Desire 510, HTC Butterfly 2, HTC Desire 820, HTC One (M8), HTC Desire 816, HTC One max, HTC One, HTC One dual, HTC One mini, HTC Butterfly s, HTC J One, Desire L by HTC, Desire P by HTC, Desire Q by HTC, Droid DNA by HTC, HTC Butterfly, HTC Desire 200, HTC Desire 300, HTC Desire 500, HTC Desire 600, HTC Desire 600c dual, HTC Desire 601, HTC Desire 606w, HTC Desire 609d, HTC Desire 610, HTC Desire C, HTC Desire SV, HTC Desire U, HTC Desire V, HTC Desire VC, HTC Desire X, HTC Droid Incredible 4G, HTC E1, HTC EVO 4G LTE, HTC J, HTC J Butterfly, HTC One S, HTC One S Special Edition, HTC One SC, HTC One SU, HTC One SV, HTC One V, HTC One VX, HTC One X, HTC One X+, HTC One XC, HTC One XL, HTC T327d, HTC T327w, HTC T329d, HTC T329w, INFOBAR A02 را دارد.

توسط این برنامه شما می توانید تصاویر، فیلم ها و صداها را با کامیپوتر هماهنگ کنید.

JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2019.1.3 Win/Mac/Linux

دانلود برنامه نویسی جاوا جت برین جاوا IDE جامع و کاربردی مورد استفاده برای برنامه‌نویسی موبایل و چارچوب‌ها سازگار با هر زبان برنامه‌نویسی

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 538/53 MB 1398/03/10 13:19
قیمت خرید لینک: 700 تومان

دانلود: 11960

دانلود JetBrains

جت‌برینز اینتَلِج آیدیا (به فارسی: تندمغزها؛ ایدهٔ هوشمند) یک راه‌حل نرم‌افزاری قابل اعتماد متمرکز بر بهره‌وری و خلاقیت توسعه‌دهندگان است. این نرم‌افزار مجموعهٔ کاملی از ابزارهای یکپارچه با مدرن‌ترین تکنلوژی‌ها و چارچوب ارائه می‌کند؛ از جمله: جاوا، اسکالا، گرووی، و دیگر زبان‌های برنامه‌نویسی. از آنجایی که این نرم‌افزار به عنوان جاوا IDE توسعه یافته، اینتلج آیدیا می‌تواند از نسخه‌های وب، چارچوب‌های موبایل و کدهای کمکی برای تمام زبان‌های برنامه نویسی مجاز نیز پشتیبانی کند.

صرف نظر از اینکه چه زبان برنامه‌نویسی را برای توسعهٔ برنامه‌های موبایل انتخاب کنید، حالا چه .NET باشد، چه C++ یا C#؛ اینتلج آیدیا به شما ابزارهای مفید بسیاری از جمله طراحی UML، ویرایش SQL یا دنبال‌کنندهٔ باگ ارائه می‌دهد که این ابزارها باعث می‌شود توسعه‌دهنده بسیار خلاقانه‌تر عمل کند.

پنجرهٔ اصلی بسیار کاربرپسند است. ویژگی «اتمام کد» در این نرم‌افزار که معمولاً توسط پلتفورم‌های توسعهٔ جداگانه استفاده می‌شود (به عنوان مثال: ویژوال استودیو یا ایکلیپس) پیشنهادهای مختلف برای متغیرها، متد انواع و عبارات ارائه می‌دهد. این نرم‌افزار متن را آنالیز کرده و بهترین اتمام کد را به شما پیشنهاد می‌دهد.

همچنین این نرم‌افزار از زبان‌های مختلفی از جمله: JavaScript، HTML، CSS، Ruby و Python پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌های JetBrains IntelliJ IDEA:

- پشتیبانی از اکثر زبان‌های برنامه‌نویسی

- سازگار برای برنامه‌نویسی موبایل در پلتفرم‌های مختلف

- پشتیبانی از پلاگین‌های متنوع

- قابلیت اتمام کد

- افزایش سرعت برنامه‌نویسی

- دارای ابزارهای مخصوص کار تیمی

- رفع اشکالات به صورت اتوماتیک

روش فعالسازی:

جهت فعالسازی مطابق دستورات فایل ReadMe عمل کنید

KHAMENEI.IR 1.0.4

دانلود نرم افزار پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله خامنه ای نرم افزار پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله خامنه ای

حجم: 21 MB 1393/12/25 21:38

دانلود: 2686

دانلود KHAMENEI IR

در آستانه فرا رسیدن سال جدید، نرم‌افزار تلفن‌همراه KHAMENEI.IR شامل آرشیو تمامی سخنرانی‌ها و پیام‌های رهبر انقلاب در ۲۵ سال اخیر، برای سیستم‌عامل‌های اندروید(Android) و آی.او.اس (IOS) منتشر شد.

کاربران محترم در این برنامه می‌توانند علاوه بر دریافت به‌لحظه‌ی آخرین رویدادهای مرتبط با رهبر انقلاب، متن کامل تمامی بیانات، پیام‌ها، نامه‌ها و خاطرات ایشان از سال ۶۸ تا امروز را به صورت آفلاین و با قابلیت جستجوی پیشرفته، بر روی گوشی تلفن همراه خود داشته باشند.
دسترسی آسان به محصولات و تولیدات KHAMENEI.IR از جمله پیامک‌های خبری و تصاویر دیدارها، کلیپ‌های صوتی و متن زندگی‌نامه از دیگر امکانات این نرم‌افزار است.

SeventhGate 0.3.4422.778 Beta

دانلود ایجاد شبکه وایرلس خصوصی و اشتراک اینترنت بین دستگاه‌ها در ویندوز 7 ایجاد شبکه وایرلس خصوصی و اشتراک اینترنت بین دستگاه‌ها در ویندوز 7

حجم: 780 KB 1393/12/26 11:44

دانلود: 3253

دانلود SeventhGate

SeventhGate برنامه ای است که می تواند ارتباط با اینترنت را بوسیله اکسس پوینت برای سایر دستگاه های بیسیم مهیا کند. برای دستیابی به این امر این برنامه از کارت شبکه بیسیم (Wireless Network Card) که در سیستم شما قرار دارد استفاده میکند.

این برنامه بسیار راحت نصب می شود و می توانید ان را بسرعت روی سیستم خود بدون اینکه برای شما زحمتی ایجاد کند اجرا کنید.

دلیلی که این برنامه از Wi-Fi برای مجازی سازی استفاده میکند این است که بتواند دو سیستم را به یکدیگر معرفی و وصل کند که هدف سازندگان این برنامه هم همین بوده و قصد داشتند با این کار به کاربرانی که از سیستم های ضعیف استفاده میکنند کمکی کرده باشند.

مراحل اتصال دو دستگاه به یگدیگر با استفاده از SeventhGath :

- انتخاب یک نام برای شبکه

- انتخاب یک پسورد مناسب

- تعیین تعداد دستگاه های استفاده کننده از اینترنت

- ایجاد ارتباط

بعد از این که مراحل بالا را طی کردید لیستی از دستگاه هایی که به شبکه وایرلس آن منطقه متصل هستند به همراه IP و آدرس MAC آنها برای شما به نمایش در می آید.

SeventhGate می تواند ثابت کند که یک برنامه قابل اعتماد است که وظیفه اش را انجام می دهد. با این حال، مسایلی مربوط به ناسازگاری با سیستم عامل های جدید باعث افت ارزش برنامه شده است.

ویژگی‌های نرم‌افزار SeventhGate :

- ایجاد ارتباط بیسیم بین دستگاه های مختلف (HotSpot)

- نصب آسان و رابط کاربری ساده

- مشخص کردن تعداد از دستگاه های متصل شونده

- ایجاد یک شبکه باری اشتراک گذاری فایل و انجام بازی های تحت شبکه

- و...

نکات:

- این برنامه فقط روی سیستم عامل های Windows 7 و Windows Server 2008 R2 قابل نصب است.

برای استفاده از برنامه نیاز به نصب Net Framework 3.5 می باشد.

Lynda - Creating a Responsive Website Design

دانلود فیلم آموزش طراحی و ساخت وبسایت واکنش‌گرا فیلم آموزش طراحی و ساخت وبسایت واکنش‌گرا

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 578 MB 1393/12/05 09:53
قیمت خرید لینک: 500 تومان

دانلود: 1893

دانلود Lynda Creating a Responsive Website Design

امروزه کاربران، وبسایت‌ها را در انواع مختلفی از صفحه‌نمایش‌ها -از کامپیوترهای ثابت گرفته تا تبلت‌ها و موبایل‌ها با اندازه نمایش‌گرهای گوناگون- مشاهده می‌کنند؛ بنابراین لازم است اصولی رعایت گردند که جایگیری صفحات وب و محتوای کلی آنها در صفحه‌نمایش‌های مختلف با اِشکال مواجه نشود. این دوره‌ی آموزشی تصویری، کاربران را با اصول طراحی و ساخت وبسایت واکنش‌گرا (Responsive) با رویکرد نمایشِ بهینه و بدون مشکل صفحات آن در تمامی صفحه‌نمایش‌های رایج در دستگاه‌های گوناگون آشنا می‌کند. مهارت‌ها و تکنیک‌های تدریس شده در این دوره دارای سطح مبتدی بوده و از آغاز تا پایان روند ساخت سایت واکنش‌گرا را پوشش داده است. مهارت‌هایی که شامل استفاده از فتوشاپ برای خلق ایده‌های تصویری همچنین استفاده از HTML و CSS برای پیش‌بُرد اهداف موردنظر به همراه بسیاری موارد مهم دیگر هستند.

محتوای آموزش:

1- آشنایی با سخت‌افزارهای موردنیاز

2- طرح‌بندی

3- اضافه کردن مضامین، محتوا و لینک‌ها

4- ایجاد و برش بنرهای چنداندازه در فتوشاپ

5- لینک کردن به فایل‌های CSS با مدیا کوئری

6- تنظیم مقیاس دید

7- موارد مهم مربوط به سرفصل، متن و پاورقی

8- اقدامات مربوط به Navigation Links

9- مبادله گرافیک‌های وضوح بالا برای صفحه‌نمایش‌های Retina

تولید کننده: Lynda.com

تاریخ انتشار: 04-10-2012 آپدیت شده در تاریخ 18-02-2015

سطح: مبتدی

مدت زمان آموزش: 2 ساعت و 20 دقیقه

مدرس: Chris Converse

فهرست کامل سرفصل‌ها و عناوین آموزش (به همراه زمان دقیق آنها) :

Introduction - 7m 39s

Previewing the final project - 4m 0s

About the exercise files - 1m 15s

Exploring the software you'll need to complete this course - 49s

Beginning your project - 1m 35s

1. For Those Using Dreamweaver - 3m 45s

What to expect with Design view in Dreamweaver - 2m 1s

Accessing code for HTML and CSS in Dreamweaver - 1m 44s

2. Setting Up Your Project - 9m 19s

Planning your layout - 2m 47s

Adding the main HTML containers - 1m 47s

Adding the promo containers - 31s

Adding links and the copyright - 1m 47s

Adding sample content into the HTML containers - 2m 27s

3. Creating Web Graphics - 8m 37s

Creating and slicing multiple-sized banner images - 5m 53s

Exporting content and template artwork - 2m 44s

4. Preparing the HTML File - 7m 27s

Linking CSS files for all screen sizes - 1m 42s

Linking CSS files based on screen size with media queries - 2m 13s

Enabling Internet Explorer 7 and 8 to understand HTML5 - 1m 25s

Setting the viewport scale - 2m 7s

5. Creating CSS Rules Across All Screens - 9m 0s

Adding the background pattern and the page container color - 3m 43s

Styling the headings - 2m 17s

Styling the body text and the links - 1m 15s

Styling the footer - 1m 45s

6. Preparing the HTML File - 9m 49s

Understanding compound rules - 2m 58s

Styling the promo links with a CSS sprite - 2m 48s

Styling the promo text - 1m 26s

Adding the promo images with CSS - 2m 37s

7. Creating the Content and the Layout Containers - 7m 46s

Adding CSS rules for layout - 2m 8s

Styling the header on large screens - 2m 34s

Styling the article on large screens - 3m 4s

8. Styling the Promos - 6m 29s

Styling the navigation links - 2m 1s

Styling the navigation for large screens - 1m 16s

Positioning the navigation for large screens - 1m 37s

Clearing the float for the promos - 1m 35s

9. Working with CSS Rules - 2m 47s

Adding CSS rules with inline media queries - 2m 47s

10. Styling for Medium Screens - 6m 0s

Styling the header for medium screens - 2m 32s

Styling the navigation for medium screens - 1m 10s

Styling the promos for medium screens - 2m 18s

11. Styling for Small Screens - 12m 7s

Styling the header for small screens - 2m 27s

Styling the navigation for small screens - 1m 12s

Styling the navigation links for small screens - 4m 13s

Styling the promos for small screens - 2m 57s

Styling the footer for small screens - 1m 18s

12. Supporting High-Definition (Retina) Screens - 13m 12s

Additional exercise files for this chapter - 1m 4s

Creating double-sized graphics for high-definition screens - 4m 45s

Replacing the promo graphics with CSS media queries - 2m 42s

Replacing the logo and banner graphics with CSS media queries - 4m 41s

13. Creating Markup and Styles for Print - 35m 46s

Additional exercise files for this chapter NEW - 1m 7s

Creating graphics optimized for printing NEW - 3m 35s

Including additional content for printed pages NEW - 2m 0s

Creating print-friendly CSS rules NEW - 5m 14s

Revealing hyperlink URLs for a printed page NEW - 4m 28s

Redefining the promo and footer styles NEW - 2m 19s

Background images vs. image tags NEW - 1m 52s

Image option one: Using background images NEW - 5m 15s

Image option two: Adding image tags NEW - 6m 44s

Adding CSS page breaks NEW - 3m 12s

Conclusion - 57s

Where to go from here - 57s

نکات:

1- این آموزش به زبان انگلیسی است.

2- آموزش به صورت فیلمهای جداگانه برای هر فصل است.

3- فرمت فایلها MP4 است.

4- فایل های دانلودی قابلیت تعمیر با WinRAR  در صورت دانلود ناقص را دارا می باشند.

Pluralsight - Enterprise Strength Mobile Device Security

دانلود فیلم آموزش افزایش امنیت دستگاه‌های موبایل در محیط‌های کاری فیلم آموزش افزایش امنیت دستگاه‌های موبایل در محیط‌های کاری

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 928 MB 1394/01/17 11:10

دانلود: 1587

دانلود Pluralsight Enterprise Strength Mobile Device Security

دستگاه‌های هوشمند همراه (مانند تلفن‌های همراه) به دلیل مزیت‌ها همچنین قابل دسترس‌تر و ساده‌تر بودن استفاده از آنها نسبت به دستگاه‌هایی مانند کامپیوترهای ثابت، از دیرباز در اغلب مکان‌ها و محیط‌ها مورد استفاده‌ی مردم بوده و هستند. از جمله فضاهایی که از این دستگاه‌ها به وفور استفاده می‌شود محیط های سازمانی، تجاری و کاری هستند. از دیدگاه تجاری و امنیتی، این دستگاه‌های پُرمصرف ممکن است خطرات قابل توجه و نیز بسیاری از تهدیدات امنیتی را متوجه موقعیت سازمانی موجود کنند. این دوره‌ی آموزشی تصویری با ایجاد آگاهی و تمرکز بر روی خطرات و بسیاری از تهدیدات امنیتی مشترکِ دستگاه‌های موبایلِ مورد استفاده در محیط کسب‌وکار تمامی رویکردها، فرایندها، تکنیک‌ها و مفاهیم مرتبط با این موضوع را پوشش داده است.

محتوای آموزش:

1- آشنایی با اصول اولیه و مقدمات افزایش امنیتِ دستگاه‌های همراه

2- بررسی تهدیدات امنیتی

3- موارد مهم مربوط به رمزنگاری

4- امنیت‌بخشی به دستگاه‌های موبایل و ملزومات آن

5- استراتژی‌های مهم کاهش دادن خطرات

6- رسیدن به یک امنیت سازمانی اصولی و استاندارد

و ...

تولید کننده: Pluralsight

تاریخ انتشار: 09-01-2015

سطح: متوسط

مدت زمان آموزش: 5 ساعت و 3 دقیقه

مدرس: Alexander Wechsler

Getting a Grip on Mobile Security - 19:54

Introduction - 7:43

Course Agenda and Introduction - 3:17

Understanding of Course Objectives - 7:37

Summary - 1:15

Security Threat Discussion - 39:27

Introduction and Sensitive Assets - 13:22

Risks on Mobile Devices - 11:09

Risks in Mobile Solution Backend Systems - 9:40

Exploit Impacts and Summary - 5:14

Cryptography Primer - 45:46

Introduction - 1:16

Cryptography - 5:57

Hashing Demo - 3:47

Encryption - 6:41

Encryption Demo - 3:40

Digital Signing - 2:43

Digital Signing Demo - 3:40

Certificates - 8:22

Certificates Demo - 7:01

Summary - 2:34

Defining Requirements for Secure Mobile Devices - 23:23

Introduction - 1:16

Device Requirements Part 1 - 7:36

Device Requirements Part 2 - 5:39

Device Requirements Part 3 - 6:01

User Requirements and Summary - 2:48

Defining Requirements for a Secure Mobile Backend Infrastructure - 32:48

Introduction - 3:23

Hardening Applications and Services - 4:13

Transport Layer Security - 2:01

Building Secure Infrastructure - 8:26

Security Services - 10:11

Mobile Device Management and Summary - 4:30

Risk Mitigation Strategies - 47:40

Introduction - 1:30

Mitigation Strategies - 7:03

Unmanaged Device Stage - 6:06

Android Security Settings Demo - 4:57

iOS Security Settings Demo - 4:02

Windows Phone Security Settings Demo - 4:26

Securing Cloud Storage - 3:44

Boxcryptor Demo - 3:09

Entering the Semi-managed Stage - 4:38

Exchange ActiveSync Demo - 5:59

Summary - 1:59

Technologies Able to Satisfy Security/Mitigation Requirements - 41:56

Introduction - 0:39

Securing Transport Layer - 2:47

Perfect Forward Secrecy Demo - 6:00

Virtual Private Networking - 1:40

VPN Demo - 3:19

BYOD Containers - 4:03

BYOD Container Demo - 5:13

Application Wrapper - 2:33

Application Security - 8:13

Rights Management Systems - 2:05

Azure RMS Demo - 4:17

Summary - 1:02

Reaching Enterprise Security - 52:51

Introduction - 1:49

Filling Our Architecture with Life - 8:56

Enrolling Devices - Intune - 7:25

Targeting User - Intune - 2:04

Enforce Configurations - Intune - 3:05

Deploy Certificates - Intune - 3:24

Deploy Enterprise Profiles - Intune - 2:29

Distribute Apps - Intune - 3:30

Protect Data - Intune - 2:47

Introducing SCCM / Intune - 4:48

SCCM / Intune - Demo - 10:56

Summary - 1:32

نکات:

3- فرمت فایلها MP4 است.

4- فایل های دانلودی قابلیت تعمیر با WinRAR در صورت دانلود ناقص را دارا می باشند.

Active Unformat Professional 4.0.7.2

دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات فرمت شده نرم افزار بازیابی اطلاعات فرمت شده

حجم: 174/64 MB 1394/11/08 16:03

دانلود: 14216

دانلود Active Unformat Professional

Active Unformat Professional نرم افزاری قدرتمند برای بازیابی اطلاعات فرمت شده است . این نرم افزار به منظور بازگرداندن اطلاعات از دست رفته در دیسکها طراحی شده و با استفاده از این نرم افزار، شما می توانید اطلاعات از دست رفته در هارد دیسک و دستگاه های ذخیره سازی دیگر را بازگردانید.

ویژگی های نرم افزار Active Unformat :

- برگرداندن اطلاعاتی که از یک درایو فرمت شده اند.

- بازیابی پیشرفته

- برگرداندن اطلاعاتی که ازهارد دیسک شما پاک شده است

- قابلیت باز گردانی فایل های پاک شده از سطل زباله ویندوز

- قابلیت بازگردانی اطلاعات از هارد دیسک ، کارت های حافظه ، Flash Memory ها ، فلاپی دیسک و … 

- سازگار با مدل های مختلف سیستم فایل

- پیش نمایش از اطلاعات قبل از بازیابی کامل

- سازگاری با اتصال چند هارددیسک به صورت RAID

- پشتیبانی از هارددیسک های Dynamic

- استفاده از الگوریتم های جدید برای جست و جوی فایل ها

- حالت پیشرفته برای جست و جو

تغييرات اين نسخه را در اينجا ببينيد. 

نکات:

1- اين نسخه توسط سريال کرک ميشود.

2- اين نسخه قابل نصب بر روي ويندوز هاي 32 بيتي و 64 بيتي مي باشد.

Pluralsight - Xamarin Continuous Integration Using TeamCity and FAKE

دانلود فیلم آموزش یکپارچه‌سازی مداوم Xamarin با استفاده از TeamCity و FAKE فیلم آموزش یکپارچه‌سازی مداوم Xamarin با استفاده از TeamCity و FAKE

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 598 MB 1393/12/23 23:45

دانلود: 1660

دانلود Pluralsight Xamarin Continuous Integration Using TeamCity and FAKE

حرفه‌ی Mobile development یکی از مهمترین بخش‌های علم IT است که به سرعت در حال رشد همچنین ارتقای مستمر می‌باشد. تقاضا برای برنامه‌های کاربردی موبایل روند به رشد خود را همچنان به سریع‌ترین نحو طی می‌کند و اینکه این برنامه‌ها آینده را از آن خود کنند به راحتی قابل پیش‌بینی است. اما اغلب کاربران برنامه‌های ویژه‌ی تلفن همراه و بطور کلی استفاده‌کنندگان از اپلیکیشن‌های مرتبط با دستگاه‌های همراه، قطعاً کیفیت را به کمیت ترجیح می‌دهند. از جانب دیگر، برنامه‌نویسان به دنبال راه‌حلی برای خلق برنامه‌های باکیفیت در بستری بدون ناهمواری‌ها و مشکلات ملال‌آور هستند. از طریق Xamarin می‌توان برای سیستم عامل‌ها و ساختارهای موبایلی رایج با یک محیط و یک زبان مشترک بدون سختی‌ها و پیچیدگی‌های معمول اپلیکیشن‌ها را برنامه‌نویسی نمود. محوریت اصلی این دوره‌ی آموزشی تصویری، یکپارچه‌سازی مداوم Xamarin با استفاده از بسترهای استاندارد، کارآمد و شناخته شده‌ی TeamCity و نیز FAKE است؛ یکپارچه‌سازی مداوم که با نام اختصاری CI شناخته می شود در برنامه‌نویسی سری فرایندهایی بهینه‌ساز هستند  انسجام کدها را تضمین کرده و مانع از خرابی یا پراکندگی آنها می‌شوند. از طریق آموزش‌های موجود در این دوره، می‌توانید این تکنیک و دیگر سازماندهی‌های مربوطه‌ی را فرا بگیرید.

محتوای آموزش:

1- پیکربندی اولیه‌ی TeamCity

2- آشنایی با FAKE

3- پیکربندی اندروید و فرایندهای مربوطه

4- پیکربندی iOS  و فرایندهای مربوطه

5- مبحث Automated Deployment از طریق HockeyApp

و...

تولید کننده: Pluralsight

تاریخ انتشار: 05-02-2015

سطح: متوسط

مدت زمان آموزش: 1 ساعت و 40 دقیقه

مدرس: Skip Krenek

Introduction - 11:09

Introduction - 1:23

Course Prerequisites - 3:34

Xamarin Project Review - 2:57

Goals for Completed Solution - 2:42

Summary - 0:30

TeamCity Initial Configuration - 21:52

Introduction - 0:46

Install Team City - 4:38

Setup TeamCity Autostart - 3:12

Begin Web Configuration - 3:16

Setup Initial Build Project - 2:44

Android Subproject - 1:50

iOS Subproject - 1:42

Common, Android, and iOS Build Steps - 3:00

Summary - 0:40

FAKE Introduction - 17:45

Introduction - 0:57

First Look at FAKE - 3:15

Explore a Sample .NET Project - 4:33

Build Scripts for the Todo Common Module - 5:47

Initial Integration with TeamCity - 1:46

Troubleshooting Tips - 0:43

Summary - 0:42

Android Build Configuration - 16:40

Introduction - 0:37

Building the Android Application - 0:54

Packaging Android Binaries - 2:11

Running Android UI Tests - 3:24

Integrating the Android Build Scripts with TeamCity - 4:09

Troubleshooting iOS Build Automations - 1:33

Build Notifications Using HipChat - 3:18

Summary - 0:30

iOS Build Configuration - 16:45

Introduction - 0:37

Building the iOS Application - 1:32

Packaging AdHoc and AppStore iOS Binaries - 3:11

Running iOS UI Tests - 1:36

Integrating the iOS Build Scripts with TeamCity - 3:55

Troubleshooting iOS Build Automations - 0:49

Build Failure Notifications Using PagerDuty - 4:37

Summary - 0:25

Automated Deployment with HockeyApp - 16:47

Introduction - 0:38

Introduce HockeyApp - 1:27

Custom FAKE HockeyApp Build Helper - 2:07

Android HockeyApp Deployment Task - 4:17

iOS HockeyApp Deployment Task - 3:37

Integration the HockeyApp Tasks with TeamCity - 2:49

Deploy from HockeyApp to Android and iOS Devices - 1:00

Summary - 0:48

نکات:

3- فرمت فایلها MP4 است.

4- فایل های دانلودی قابلیت تعمیر با WinRAR  در صورت دانلود ناقص را دارا می باشند.