کاربر عزیز ! اگر میخواهید به طور لحظه ای از بروز رسانی نرم افزار مورد نظر خود آگاه شوید و ایمیل بروز رسانی برنامه مورد نظر خود را در لحظه دریافت نمایید و فهرست برنامه های منتخب خود را در محیط کاربری خود ذخیره کنید همچنین دسترسی به تمامی برنامه های مخصوص اعضای ویژه(VIP) داشته باشید، با پرداخت ماهیانه فقط 2900 تومان از این امکان بهره مند شوید
عضویــــــت
x
X لایسنس آنتی ویروس نود 32
بستن
تعداد برنامه ها: 6314 | مشاهده و دانلود: 444579390 | آخرین بروزرسانی: 11 ساعت و 51 دقیقه و 22 ثانیه پیش | اعضاء: 252498 | نظرات: 35703
کلاچ اتوماتیک اهاکو www.esetupdate.ir
* عیــد فـــطر بر هـمـه مسلمانــان مبـــارک بـــاد *
1. با عضویت ویژه در سافت گذر و کلیک روی آیکن قلب در زیر عنوان برنامه ها، از آخرین بروز رسانی هر نرم افزار از طریق ایمیل آگاه شوید.
2. عضویت ویژه سافت گذر با بیش از 50 درصد پایین تر از مبالغ قبلی مجددا فعال شد.(مشاهده نرم افزارهای VIP)
3. اکانت های بروزرسانی نود32 با قیمت های مناسب به صورت یک ، سه ، شش و دوازده ماهه از اینجا قابل خرید می باشد.
4. محصولات ESET نسخه 9 و 10 و 11 و 12  را با سریال های ارائه شده در اینجا فعال کنید. در صورت از کارافتادن جایگزین می شود.
5. جهت رفع مشکل باز شدن سایت به دلیل بلاک شدن توسط ESET از این روش استفاده کنید.

سافت گذر دانشنامه نرم افزار - دانلود رایگان نرم افزار

ایرسا شبکه
سرور آپدیت نود 32
آخرین دانلود شده
یا بخت یا اقبال
نظرات کاربران
نظرات کاربران

RRT AntiViral Toolkit Enterprise

لطفا ورژن جدید با کرک یا کد فعال سازی بگذارید.RRT v6.7.0.2

دمتون گرم

نظرات کاربران

IBM SPSS Statistics

با سلام و تشکر فراوان
من این نرم افزاررا در سون 64 بیت نتوونستم کرک کنم. لطفا کمک کنید

نظرات کاربران

Avira Internet Security

سلام
کی گفته اوست وای وی جی قوی هستند چون بیشترین کاربر را دارد جنابعالی دوست عزیز بهتره بیشترین ملاک موسسه av-compertives است این 2 ویروس کش در تست هوش مصنوعی این موسسه همین هفته پیش منتشر شد ضعیف ترین رتبه را کسب نمودند آویرا نسخه رایگانش حرف نداره + فایروال کومودو نصب کنه معرکه است اوست رایگان خوب نیست توی هوش مصنوعی ضعیف با 47 درصد است ای وی جی هم با هو ش مصنوعی بسیار ضعیف زیر 10 درصد با شناسایی متوسط وسنگین وضریب اشتباهات بالا بالای 20 خطا نتوانستند تایدیه 3 ستاره را کسب کنند در مقابل آویرا با 59 درصد ونود32 56 درصد آویرا رایگان وکومودو ترکیب ایده الی هستند در حفاظت اویرا نسخه رایگانش در شناسایی وگارد قوی وکومودو داریا فایروال قوی ونقش حفاظتی را ایفا می کنند در اخرین نتایج موسسه ویروس وبلتون نسخه رایگان آویرا رتبه اش بالاتر از نسخه پولی بود از مسئولان محترم سایت سافت گذر می خواهم نسخه رایگان آویرا را در سایتشان بگذارند

موفق باشید

نظرات کاربران

Fruit Ninja

با سلام نسخه hd رو گوشی من LG optimus L4 با آندروید4.1.2 جواب نداد از برنامه خارج میشه

نظرات کاربران

IBM Rational Rose Enterprise

آقا یا خانوم نسبتا محترم من الان عضو VIP هستم ولی لاگین نکردم یعنی شما میگید دیگه نظر ندم!!!!
این حرف چه ربطی داره یعنی میگی مدیرای سافت گذر اینقدر بی کارن که بیان نظر بدن واسه خودشون؟
بی کاری نصف شبی؟

نظرات کاربران

ESET NOD32 Offline Update

سلام خدمت اهالی سافت گذر من یه ساله از این سایت نرم افزار دانلود میکنم واقعا کارمو راه میندازه واقعا یه خسته نباشید جانانه بهتون عرض میکنم امیدوارم که هر روز بهتر از دیروز باشین با تشکر از شما

نظرات کاربران

سلام و خدا قوت و عرض تشکر و ادب و احترام به همه‌ی دست اندرکاران سافت گذر؛

باور کنید نظر 99% کاربرانتون اینه:

سافت گذر ======>> افتخار پارس

نظرات کاربران

Incomedia WebSite

با سلام و سپاس از شما
این برنامه دارای یک مجموعه پلاگین بسیار مهم میباشد که برای طراحی و توسعه کار بسیار لازم و ضروری میباشند
لطفا در لینک دانلود قرار دهید
ارادتمند...

https://market.websitex5.com/en/objects?_ga=2.266240779.526686934.1512119636-2054607099.1512119636

نظرات کاربران

باسلام وعرض خسته نباشید به همه دست اندکاران سایت ، واقعا"کارهاتون محشره خصوصا" نودهاتون عالیه ، خداقوت

نظرات کاربران

Windows 10 Manager

از این برنامه استفاده کردم ویندوزم رو به خاک فنا داد مجبور شدم ویندوز عوض کنم

نظرات کاربران

با سلام بجای تشکرهای خشک و خالی عضو شوید تا کمکی به سایت باشید من که چنین نیتی دارم تا به سهم خود کمکی در پیشرفت ایران اسلامی داشته باشم

نظرات کاربران

Internet Download Manager

سلام،من وقتی دانلود منیجر رونصب میکنم عکسهای توی فیسبوک یا سایتهای دیگه بعضیاشون باز نمیشه بعبارتی نمایش داده نمیشن و عکس شکسته هست!مرورگرم هم کروم هست ،چرا اینجوری میشه؟

نظرات کاربران

Adobe Flash Player

خدا خیر و قوتتان دهاد که همین طور عالی پیش روید ... بسیار ممنون

نظرات کاربران

سلام میدونستید که سایتتون خیلی خیلی به روزه؟
مرسی امروز هرجا گشتم تاریخ 2011.01.10 رو بیشتر نداشتن
به هر حال ممنون از سایتتون

نظرات کاربران

قربونتون برم که انقدر خوبین

نظرات کاربران

Norton

سلام دوستان
من یک تجربه با نورتن داشتم که دوست دارم به شما بگم
من قبلا(حدود 3 یا 4 سال پیش) ویندوز اکس پی رو پاک کردم و ویندوز سرور 2003 ریختم. قبل از اون از کسپرسکی استفاده میکردم. چون سیستمم قدیمی بود Startup scan اش رو غیر فعال کرده بودم. سیستم خیلی سبک شده بود اما گارد بسیار خوبی داشت و سیستم هیچ کارش نشده بود و راضی بودم.
چون نسخه ویندوز سرورش رو پیدا نکردم (دقیقا یادم نیست اما فکر میکننم یه سر زدم به سایتش و دیدم که نسخه سرور رو نزده) رفتم سراغ نورتن نسخه Corporation نورتن (Client رو نصب کردم) موقع بالا آمدن بعد از حدود یک دقیقه شروع میکرد به اسکن. سیستم به شدت کند میشد. بنابراین مثل کسپرسکی رفتم اسکن اولیه اش رو غیر فعال کردم (یعنی فقط به گاردش تکیه کردم مثل کسپرسکی).
خوشبختانه اینترنت پر سرعت داشتم و مدام به روز نگه میداشتمش. بعد از مدتی به نظرم رسید که سیستم مقداری کند شده. رفتم بررسی کردم و شواهدی از ویروسها رو روی سیستمم دیدم (مثلا برنامه های مشکوک، کم حجم و بی نشان)
خلاصه سیستم رو یک اسکن کامل کردم و دیدم که کلی ویروس روی سیستم نشسته حتی خود نورتن رو هم آلوده تشخیص داد!!!!!!!!!!!!!
همه رو Clean کردم و بعضی ها نشد و Remove کردم. خود نورتن هم خراب شد و دیگه بالا نیامد.

یک نتیجه گرفتم: هر محصولی حاصل یک یا چند ایده است پس هر محصولی نقاط قوت و ضعف خاص خودش رو داره. مثلا کسپرسکی گارد خوبی داره و نود بسیار سبک و سریع هست و نورتن سرعت اسکن فوق العاده داره (البته اینها بطور کلی است نه تک تک محصولات).
بعضی ها ایده قویتری داشته اند و بعضی ها پشت کار قوی تر. بعضی ها هدفشان کاربران تجاری است و بعضی ها کاربران خانگی و ...

راستی یک نکته در رابطه با یکی از کامنتها؛ حجم برنامه اصلا معیار کافی ای برای بررسی یک محصول نیست.(یک مگ باشه یا 1 گیگ باشه)

نظرات کاربران

iAtkos

سلام. تورو خدا یکی کمک کنه... من نسخه ی Mac OS X Snow Leopard 10.6.3 (iAtkos S3 v2) for Intel Only رو دارم. اطلاعات سخت افزاری من به این گونه هست :
CPU : Intel Core 2 Due e6750
Motherboard : ASUS P5Q
VGA : ATI Radeon HD 3870
اولا می خواستم ببینم با سخت افزار من سازگار هستش؟
دوما اینکه اگه هست از تو Customize چه آپشن هایی رو باید تیک بزنم؟ ممنونم

نظرات کاربران

Motorama 1

آقا من و پسر 4/5ساله ام سه ماه است که غرق این بازی شدیم.خیلی جالب و سرگرم کننده است.ممنون از انتخابتون

نظرات کاربران

MSDict Concise Oxford English Dictionary and Thesaurus

خیلی عالی بود.واقعا سایت مفیدو عالی است.موفق باشید

نظرات کاربران

USB Disk Security

با سلام خدمت دست اندرکاران سایت سافت گذر
من یه مشکلی با این نرم افزار پیدا کردم
حدود چهارپنج ماه پیش اونو رو سیستمم نصب کردم یه روز صبح پاشدم دیدم که یه نرم افزار دیگه به نام live security platinumهم رو سیستمم نصب شده و اینطور که به نظر میرسه احتمالا به دلیل آپدیت شدن نرم افزار usb disk بوده و شاید دلیل دیگه ای داشته
مشکل اینه که این نرم افزار تازه نصب شده سیستمم رو اسکن کرده و بعد به این نتیجه رسیده که کلی اسپای وار و تروجان و .. تو سیستمم هست و جالب اینه که دیلیتشون هم نمیکنه و در نتیجه همه برنامه های منو غیر فعال کرده
من بیچاره شدم
هر کاری هم که میکنم نه اینکشن میشه نه آنینستال میشه
کمکم کنید

سافت گذر

دانلود موبایل

Digital Tutors - Creating a Cross-Platform Mobile Game in HTML5 and JavaScript

دانلود فیلم آموزش ساخت یک بازی موبایلی چندپلتفُرمی با استفاده از اچ‌تی‌ام‌ال5 و جاوا اسکریپت فیلم آموزش ساخت یک بازی موبایلی چندپلتفُرمی با استفاده از اچ‌تی‌ام‌ال5 و جاوا اسکریپت

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
سیستم عامل: Win All جدید
حجم: 567 MB 1393/11/27 23:55
قیمت خرید لینک: 500 تومان

دانلود: 1006
تصاویر: مشاهده تصاویر

دانلود Digital Tutors Creating a Cross Platform Mobile Game

در این دوره‌ی آموزشی تصویری با رویکرد کلی HTML5 و جاوا اسکریپت، می‌توان نحوه‌ی ساخت یک بازی موبایلی استاندارد چندسکویی یا همان "چندپلتفرمی" با استفاده از  HTML5 را فرا گرفت. در طول این آموزش، تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های مختلف موردنیاز برای ساخته و پرداخته کردن یک بازی منسجم تحت مرورگر که فاکتورهای لازم جهت استفاده و لذت بردن از آن در هر دستگاه و هر صفحه نمایش -با متدهای روز- مورد بررسی قرار خواهند گرفت. با به پایان بردن این دوره‌ی آموزشی به نکات و ترفندهای مهمی در زمینه‌های مربوطه پی خواهید برد که می‌توانند کارآیی و تأثیرگذاری بازی خلق شده توسط شما را تضمین نمایند.

محتوای آموزش:

1- آشنایی با نحوه‌ی ایجاد پروژه

2- راه‌اندازی بازی تحت HTML5

3- اضافه کردن رویدادهای لمسی

4- موارد مهم مربوط به ریزولوشن و دی‌پی‌آی

5- استفاده از سنسورهای دستگاه به منظور ارتقای گیم‌پلی

6- راه‌اندازی صوت چندپلتفرمی

7- و...

تولید کننده: Digital Tutors

تاریخ انتشار: 07-02-2015

سطح: متوسط

مدت زمان آموزش: 1 ساعت و 29 دقیقه

مدرس: James Simpson

فهرست کامل عناوین آموزش (به همراه زمان دقیق آنها) :

1. Introduction and project overview - 01:09

2. Setting up our HTML5 game - 09:00

3. Adding touch events - 06:38

4. Making our game work on different device resolutions - 11:36

5. Detecting and reacting to device rotation - 11:33

6. Enabling high DPI graphics - 05:33

7. Creating high DPI graphics - 10:18

8. Using device sensors to enhance gameplay - 08:29

9. Setting up cross-platform audio - 08:01

10. Installing the web app to home screens - 09:55

11. Converting the game to native apps - 07:42

نکات:

1- این آموزش به زبان انگلیسی است.

2- آموزش به صورت فیلمهای جداگانه برای هر فصل است.

3- فرمت فایلها MP4 است.

4- فایل های دانلودی قابلیت تعمیر با WinRAR در صورت دانلود ناقص را دارا می باشند.

iFunBox 3.0 Win / Mac

دانلود نرم افزار مدیریت کامل آیفون، آیپد و آیپاد نرم افزار مدیریت کامل آیفون، آیپد و آیپاد

سیستم عامل: Win All به روز شده
حجم: 21/85 MB 1394/06/31 11:56
قیمت خرید لینک: 0 تومان

دانلود: 3722

دانلود iFunBox

نرم افزار iFunBox نرم افزاری مدیریتی است که به فایل‌های سیستمی دستگاه شما امکان دسترسی می دهد. همچنین امکان اضافه و کم کردن پوسته، زنگ، تصاویر و امکان انتقال فایل‌های نصب برنامه‌ها را برای کاربر فراهم می‌کند .این نرم افزار مدیریتی می‌تواند فایل در خواستی شما را بر روی آی دیوایس جستجو کند. این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد که  اپلیکیشنی رایگان از آیتونز دانلود و سپس فایل نصب آن را توسط آن برروی آی دیوایس نصب کنید بدون آنکه برنامه های دیگر شما آسیبی ببیند. iFunBox قادر است فایل‌های پی دی اف مربوط به iBooks را نیز بر روی سیستم شما و یا از سیستم شما برروی آی دیوایس کپی کند. از ویژگی‌های این نرم افزار امکان بازیابی مجدد یا Recovery فایل‌های موسیقی و ویدیویی شما که بر روی دستگاه پاک شده است، می‌باشد .
نرم افزار iFunBox از تمامی نسخه های iOS پشتیبانی می کند.

ویژگی های نرم افزار iFunBox :

- قابل استفاده در تمامی گوشی های آیفون، آیپد و آیپاد

- مدیریت کامل بر دیوایس ها

- قدرت پاک کردن فایل های اضافه

- قدرت انتقال فایل ها از کامپیوتر به دیوایس ها

- قابلیت نصب کردن بازی ها و نر افزارهای مورد نظر

- قدرت انتقال فایل ها از دیوایس ها به کامپیوتر

- دارای جستجوی پیشرفته

- دانلود کردن فایل های مورد نظر

- قابلیت بک آپ گیری و تهیه نسخه پشتیبان

- پشتیبانی از تمامی نسخه های iOS

نکات:

1- اين نسخه قابل نصب بر روي ويندوز هاي 32 بيتي و 64 بيتي مي باشد.

2- تمامی نسخه های اين نرم افزار به صورت بتا ارائه می شود.

3- دانلود نسخه Mac :  اينجا

iExplorer 4.2.8.29462 / Mac 4.2.7

دانلود مدیریت آیفون ای اکسپلورر بهترین نرم افزار جهت مدیریت و کنترل فایلهای سیستمی گوشی آیفون (نسخه جدید iPhone Explorer)

حجم: 29 MB 1397/11/11 14:13

دانلود: 82526

دانلود iExplorer

نرم افزار iPhone Explorer (با نام قدیمیiExplorer) ، نرم افزار قدرتمندی است که می توانید به وسیله آن، بدون نیاز به برنامه های جانبی، به فایلهای سیستمی آیفون در مک و ویندوز دسترسی پیدا کنید.

برای این کار، فقط کافی است گوشی را از طریق USB به مک یا پی سی وصل کنید تا به فایلهای سیستمی دست پیدا کنید.

با این برنامه می توانید به راحتی و سادگی  عکسها – ایمیل - پیام کوتاه - فیلم ها و دیگر فایلها را در کامپیوترتان ذخیره کنید.

ویژگی های این برنامه:

- رابط کاربری ساده و کاربرپسند

- دارای ویرایشگر صوتی با فرمتهای MP3-AIFF-WAV-M4A

- پشتیبانی از Drag & Drop (کشیدن و رها کردن)

و...

وسیله‌هایی که این گوشی پشتیبانی می‌کند:

Itunes 

Ipad

Iphone 

Ipod Touch

Ipad Mini

نکات:

1- برای استفاده از برنامه ، به iTunes نیاز دارید که لینک دانلود آن، در صفحه دانلود قرار داده شد.

2- بعد ازاجرای برنامه و وصل کردن گوشی ، تعدادی فایل مشاهده می کنید ولی اگر بخواهید به فایلهای سیستمی دست پیدا کنید گزینه Chang root را انتخاب می کنید.

3- این برنامه فعلا بهترین ابزار برای مدیریت گوشی iPhone می‌باشد.

MOBILedit! Enterprise 10.1.0.25890

دانلود مدیریت گوشی با کامپیوتر قویترین نرم افزار کنترل انواع گوشی موبایل از طریق کامپیوتر

حجم: 111 MB 1398/03/27 21:10

دانلود: 126903

دانلود MOBILedit

با استفاده از این نرم افزار می توانید گوشی موبایل خود را به کامپیوتر وصل کرده و بدون نیاز به نصب درایور آن را کنترل کرده و اطلاعات آن را ببینید. این برنامه از انواع اتصال موبایل به کامپیوتر پشتیبانی می کند. این برنامه تقریبا مورد مشابهی در بین نرم افزارهای دیگر ندارد و یک برنامه منحصر بفرد به شمار می آید. 

امکانات نرم افزار MOBILedit! :

- شماره گیری از طریق کامپیوتر

- ارسال SMS‌ و MMS از طریق کامپیوتر

- پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی (SMS، شماره تلفن، فایلها و ...)

- کپی شماره تلفن ها از یک گوشی به گوشی دیگر

- پشتیبانی از اتصالات بلوتوث، اینفرارد، کابل، رم ریدر

- امکان مدیریت چندین گوشی به صورت همزمان

- بدست آوردن اطلاعات دقیق گوشی

- امکان نصب نرم افزار روی گوشی

- امکانات ویژه برای گوشی های سونی اریکسون

- جستجو در بین شماره تلفن ها

- پشتیبانی از گوشی های دارای سیستم عامل Windows Mobile

- پشتیبانی از ویندوز XP و ویستا

و ....

نکات:

- جهت فعالسازی مطابق دستورات فایل ReadMe پیش بروید.

EaseUS Data Recovery Wizard Technician 12.8.0 + Pro / AdvancedPE 10.0.0 / WinPE 12.9.1 / macOS

دانلود بازیابی فایل ها و پارتیشن ها بهترین نرم افزارهای بازگردانی فایل ها و پارتیشن

حجم: 32 MB 1398/03/15 20:40

دانلود: 81165

دانلود EaseUS Data Recovery

EaseUS Data Recovery نرم افزاری است برای بازگردانی  اطلاعات از دست رفته. این نرم افزار علاوه بر قابلیت بازگردانی فایل ها ، می تواند پارتیشن های پاک شده از سیستم را نیز بازیابی کند . از دیگر ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به قابلیت بازگردانی اطلاعات پاک شده از فلش دیسک ها ، حافظه های جانبی همانند حافظه های تلفن همراه ، حافظه های دوربین های دیجیتالی و یا Mp3 Player ها و ... اشاره نمود. 

ویژگی های نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard :

- بازگردانی اطلاعات از iPod

- بازگردانی فایل های رمزگذاری و فشرده شده

- امکان Stop و Resume پردازش های در حال انجام

- پشتیبانی از فایل های سیستمی FAT12, FAT16, VFAT, FAT32, NTFS/NTFS5, EXT2 و EXT3

- پشتیبانی از هارد دیسک های IDE / ATA, SATA, SCSI, USB, IEEE1394

- سازگاری با سیستم عامل های     Windows 8.1/8/7/Vista/XP/2000 and Windows Server 2012/2008/2003

و…

نکات:

1- اين نسخه داراي بهترين کرک از چندين کرک ارائه شده براي آن در اينترنت است.

2- اين نسخه قابل نصب بر روي ويندوز هاي 32 بيتي و 64 بيتي مي باشد.

3- دستور کرک کردن برنامه در فايل Readme.txt موجود است.

Xamarin Studio 5.9.0.431 + Xamarin Visual Studio Enterprise 4.0.1.145 + X-Studio 5.7.0.661 for Mac

دانلود ساخت برنامه‌های Android و iOS با استفاده از زبان C# ساخت برنامه‌های Android و iOS با استفاده از زبان C#

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 852 MB 1395/01/01 20:42
قیمت خرید لینک: 600 تومان

دانلود: 18799

دانلود Xamarin Studio

زامارین ابزاری حرفه‌ای برای طراحی برنامه‌های پلتفرم‌های مختلف همه در یک زبان و در یک کدنویسی است. به طرز باورنکردی کدهای شما به زبان C# می‌تواند در تمام سیستم‌عامل‌ها از انواع مختلف گوشی گرفته تا سیستم‌عامل‌های کامپیوتری همزمان کار کند! با اینکه این ابزار برنامه‌نویسی نسبتاً تازه ایجاد شده است، اما توسعه‌دهندگان بیشماری را به سمت خود روانه کرده است. سافتگذر افتخار دارد که نسخه‌های بروز این ابزار برنامه‌نویسی محبوب را برای علاقه‌مندان قرار دهد.

در این بستهٔ نرم‌افزاری سعی می‌شود همیشه آخرین نسخه‌های کرک شدهٔ زامارین همواره بروز شوند، کما اینکه دیر به دیر این اتفاق می‌افتد. همینطور سعی شده مجموعهٔ کاملی از این ابزار برای کاربران محترم قرار گیرد که شامل موارد زیر است:
  • Xamarin for Visual Studio 3.7.165 & Xamarin Studio 5.5.198
  • Xamarin for Visual Studio 3.7.248 & Mac MonoTouch 8.4.0.16
  • Xamarin Studio 4.2.3.59, Xamarin Android 4.12.00028 & Xamarin iOS 1.10.39

که در هر دو نسخهٔ Xamarin Studio و Xamarin for Visual Studio می‌توانید به برنامه‌نویسی در محیط زامارین بپردازید.

ویژگی ها:
  • مشاهده و نوشتن کد تمام پلتفرم‌ها به زبان C#
  • عدم نیاز به تسلط در جاوا
  • نوشتن یک کد و اجرای آن در چندین سیستم‌عامل
  • بدون ایجاد محدودیت در نوشتن کدها
  • امکان نوشتن کدهای دسترسی سطح بالاتر
  • استفاده از کامپوننت‌ها
  • پشتیبانی از Android 5

نکات:

- برای کرک برنامه پس از نصب دقت داشته باشید که CMD را Run as Administrator کنید.

Wondershare MobileGo 8.5.0.109

دانلود بهترین نرم‌افزار مدیریت گوشی اندروید بهترین نرم‌افزار مدیریت گوشی اندروید

حجم: 106 MB 1396/06/01 15:24

دانلود: 29836

دانلود Wondershare MobileGo

واندرشیر موبایل‌گو را می‌توان موفق‌ترین نرم‌افزار در زمینهٔ مدیریت انواع گوشی‌های اندروید نامید. این نرم‌افزار تمامی امکانات مورد نیاز کاربر را داراست، از قبیل مدیریت پیام کوتاه، فایل، مخاطبین، گالری، نرم‌افزارهای اندروید، دسترسی به سیستم‌عامل و تقریباً هر چیزی که فکرش را می‌کنید. به طور کلی می‌توان این نرم‌افزار را راه حلی برای مدیریت تمام قسمت‌های گوشی شما در کامپیوتر دانست.

این نرم‌افزار با داشتن یک مدیریت مدیا قدرتمند به گوشی شما امکان دانلود، آپلود، وارد کردن و صدور انواع فایل می‌دهد. همه در کوتاه‌ترین زمان و با یک کلیک. شاید بتوان بهترین قسمت این نرم‌افزار را مدیریت مخاطبین نامید، چراکه با یک سیستم قوی و دقیق می‌تواند مخاطبین تکراری را شناسایی و به شما پیشنهاد دهد، سپس خودتان با انتخاب خود آنهایی که صلاح می‌دانید را پاک کرده و از شر مخاطبین تکراری خلاص شوید.

قابلیت های نرم افزار:

- قابلیت همگام‌سازی با اکثر گوشی‌های هوشمند

- هماهنگی کامل با نسخه‌های مختلف اندروید از 2.1 تا 5.0

- نصب مستقیم برنامه‌ها از طریق گوشی

- اتصال مستقیم به گوگل پلی

- توانایی کنترل از راه دور گوشی هوشمند

- پاسخ پیامک‌ها از روی کامپیوتر

- بهترین نرم‌افزار مدیریت مخاطبین اندروید

نکات:

1-  کرک 100% مطمئن این نرم‌افزار توسط سافت‌گذر تست شده است.

روش نصب برنامه:

- برنامه را نصب کنید.

- فایل پچ را به محل نصب نرم افزار کپی و آن را اجرا کنید و بر روی تصویر پلنگ کلیک نمایید.

- در ویندوزهای Vista، 7، 8 فایل Patch را با Run as administrator اجرا کنید.

- دقت داشته باشید در هنگام اجرای Patch برنامه به صورت کامل (از کنار ساعت) نیز بسته شده باشد.

Mobogenie 3.3.7

دانلود مدیریت گوشی اندروید مدیریت گوشی اندروید

حجم: 35/61 MB 1394/03/10 18:40

دانلود: 11604

دانلود Mobogenie

موبوجینی نرم‌افزاری رایگان و فوق‌العاده قدرتمند و نامدار در زمینهٔ مدیریت گوشی‌های اندروید است. رابط کاربری مدرن و زیبای این نرم‌افزار به شما امکان ویرایش مخاطبین، مدیریت پیام کوتاه و برنامه‌های موجود بر روی گوشی را می‌دهد. پنلی در بالای این نرم‌افزار تعبیه شده که به شما امکان جستجوی بسیار راحت تمام محتویات ریز و درشت داخل دستگاه اندرویدیتان را می‌دهد.

شما می‌توانید نرم‌افزارهای مورد نیازتان را بدون ورود به گوشی و با استفاده از این نرم‌افزار به صورت مستقیم بر روی گوشی نصب نمائید. همچینن می‌توانید از تمام قسمت‌های گوشی اندرویدی خود پشتیبان گرفته تا در صورت لزوم از آن استفاده کنید. قابلیت دیگر این نرم‌افزار ارسال مستقیم پیامک بدون نیاز به کار با گوشی و از طریق کامپیوتر است.

امکانات این نرم‌افزار :

- دانلود مستقیم نرم‌افزارها از Google Play

- تشخیص مخاطبین تکراری و حذف آنها

- امکان تنظیم زنگ موبایل از طریق کامپیوتر

- سازگاری با اکثر گوشی‌های اندرویدی

- کاربری ساده و آسان

- کاربرپسند بودن و سادگی کار با آن

و ...

نکات:

1- این نرم افزار رایگان است و نیاز به کرک ندارد.

OFFTIME 3.0.11 for Android +4.0

دانلود تست اعتیاد به موبایل!!! تست اعتیاد به موبایل!!!

سیستم عامل: Android به روز شده
حجم: 6/69 MB 1396/07/27 01:14

دانلود: 6496

دانلود OFFTIME

روازنه چند دقیقه برای برنامه های موبایل صرف می کنید؟ روزانه چند بار گوشی خود را چک می کنید؟ در چه ساعتهایی گوشی خود را چک می کنید؟ تمامی این اطلاعات را با برنامه قدرتمند OFFTIME بدست بیاورید.

این برنامه جزء برترین برنامه ها از دیدگاه گوگل در سال 2014 شناخته شده است.

ویژگیها:
  • نمایش تعداد دفعات چک کردن گوشی
  • نمایش مدت زمان صرف شده برای برنامه ها
  • پروفایل قابل تنظیم برای حالت استراحت
  • نمایش تعداد مکالمه ها

PSafe Total 3.10.4 for Android +4.0

دانلود آنتی ویروس پی سیف آنتی ویروس و مدیریت سیستم عامل

حجم: 16/21 MB 1395/10/15 00:51

دانلود: 10261

دانلود PSafe Total

یک آنتی ویروس قدرتمند با بیش از 25000000 کاربر که برای شما امنیت کامل را فراهم می کند.

ویژگیها:
  • آنتی ویروس با قابلیت آپدیت آسان
  • سیستم ضد سرقت گوشی
  • حذف فایلهای زائد گوشی
  • رمز گذاری بر روی گالری و برنامه ها
  • مانیتور دیتا
  • مدیریت برنامه ها

Checky 1.0 for Android +4.0.3

دانلود تست اعتیاد به موبایل!! تست اعتیاد به موبایل!!

سیستم عامل: Android جدید
حجم: 3 MB 1393/08/16 13:14

دانلود: 1597

دانلود Checky

شما در روز چند بار به موبایل خود سر می زنید؟ یک بار، ده بار و شاید صد بار؟؟!؟! آیا به فکر این افتاده اید که تعداد دفعات را شمارش کنید؟ نرم افزار Checky این کار را برای شما انجام می دهد. این نرم افزار قادر است هر روز تعداد مراجعات شما را به موبایل ثبت کرده و به شما اطلاع رسانی کند.

Zend Studio 13.6.1 Win/Mac/Linux

دانلود برنامه نویسی پی اچ پی محیط حرفه ای برنامه نویسی به زبان PHP

مخصوص اعضای ویژه (VIP)
حجم: 309 MB 1396/05/02 09:22
قیمت خرید لینک: 500 تومان

دانلود: 7577

دانلود Zend Studio

پیش تر NetBeans که یکی از بهترین نرم افزارهای برنامه نویسی به زبان PHP است را ارائه داده ایم اما به علت برخی مشکلاتی که با زبان فارسی دارد برخی از کاربران درخواست ارائه نرم افزار دیگری که امکانات خوبی داشته باشد را دادند که با بررسی های انجام شده در میان نرم افزارهای مربوطه، نرم افزار Zend Studio انتخاب شد.

برخی از ویژگی ها :

- محیط برنامه نویسی به زبان PHP

- کد و پروژه های نمونه

- فرمت های استاندارد کد نویسی

- قابلیت افزایش کد به روش MVC

- قابلیت حذف فایل ها و فولدرها

- قابلیت تغییر نام کلاس ها، توابع، متغییر ها

- قابلیت استخراج متدها و متغییر ها

- اشکال زدایی و آنالیز سریع کدها

- ساخت سریع فایل های جدید

- پشتیبانی از PHP 4 و PHP 5.X

- Syntax های رنگی

- مرورگر های داخلی

- قابلیت Override توابع

- قابلیت جستجوی متن از طریق الگو

- جستجو و جایگزینی در فایل

- پشتیبانی از اسکریپت نویسی به زبان Java

- پشتیبانی از HTML و CSS

- اشکال زدایی کد های PHP

- اشکال زدایی از راه دور سرورها

- مدیریت وب سرور

- ارتباطات SSL

- دسته بندی نوع توابع و متدها

- ارائه ی گزارش خطا در لحظه

- قابلیت مشاهده ی مشکلات

- جستجو بر روی عناصر PHP

- قابلیت اجرای تست واحد

- سیستم های راه دور SFTP، FTP، SSH

- فیلتر گذاری و ردیابی پشته

- شناسایی خودکار Zend سرور

- قابلیت مشاهده ی سرورها

- لسیت رخدادهای سرور Zend

- اشکال زدایی از رخدادهای سرور Zend

- مکانیزم اشکال زدایی سریع

- قابلیت ارتباط با پایگاه داده

- درایورهای JDBC مجتمع

- ویرایشگر جستجو

- کنترل کد

- SVN

- CVS

- تنظیمات پروژه به صورت گروهی

- قابلیت های گوناگونی چون گالری کدهای Zend، خواننده های RSS

و ...

نکات :

1. برنامه دارای کرک کامل است.

Scanbot Pro 7.5.9.243 for Android +4.0

دانلود ربات اسکنر حرفه ای اسکنر موبایل

حجم: 26/13 MB 1398/03/19 22:42

دانلود: 9102

دانلود Scanbot Pro

با Scanbot تصاویر خود را اسکن کنید و با آنها فایل PDF بسازید.

ویژگیها:

• کیفیت اسکن 200dpi
  • پشتیبانی از سرویس های Cloud
  • اسکن QR کدها
  • ایجاد PDF با چندصفحه
  • بهبود تصاویر اسکن شده
  • تکنولوژی OCR

Microsoft Office Mobile 16.0.8431.1009 for Android +4.0

دانلود نمایش و ویرایش فایلهای آفیس نمایش و ویرایش فایلهای آفیس

حجم: 84/58 MB 1396/06/26 17:59

دانلود: 6813

دانلود Microsoft Office Mobile

نرم افزار محبوب و معروف شرکت مایکروسافت به نام آفیس که شامل Word, Power Point و اکسل می باشد.

ویژگیها:

• عدم پشتیبانی از زبان فارسی
  • اتصال به OneDrive
  • ایجاد فایل
  • بهینه سازی شده برای گوشیهای موبایل

همراه بانک ملل 6.29.0 برای اندروید 4.4+

دانلود موبایل بانک عسکریه همراه بانک ملل

حجم: 6/69 MB 1397/08/29 02:28

دانلود: 17843

دانلود موبایل بانک عسکریه

ویژگیها:

1. مشاهده ی موجودی حساب
2. مشاهده ی گردش حساب (تاریخ تراکنش، مبلغ تراکنش، شرح سند. دیگر جزئیات)
3. انتقالی از حساب به حساب و کارت بین حساب های موسسه
4. تغییر رمز عبور
5. غیر فعال سازی کارت خودپرداز آنی
6. غیر فعال سازی همراه بانک
7. پرداخت اقساط
8. پرداخت قبوض

همراه بانک انصار 3.5.2 برای اندروید 4.4+

دانلود موبایل بانک انصار همراه بانک انصار

حجم: 8/71 MB 1397/08/29 02:34

دانلود: 18428

دانلود موبایل بانک انصار

امروزه تعداد کسانی که از تلفن همراه برخوردار بوده و از آن استفاده می کنند بسیار زیاد بوده و هر روز درحال افزایش است و طولی نخواهد کشید که بسیاری از فعالیتهای روزانه افراد صرفاً با استفاده از تلفن همراه انجام میپذیرد. ارسال و دریافت اطلاعات به صورت سرویس پیام کوتاه توسط دستگاه تلفن همراه، دارای مزایایی چون سریعتر به مقصد رسیدن، پایین تر بودن هزینه و سهولت استفاده فردی است.

سیستم همراه بانک مشتریان را قادر می سازد با استفاده از تلفن همراه خود، بدون حضور در بانک و در زمان دلخواه، اقدام به امور بانکی نمایند. همچنین، ضمن سرعت و دقت بالا در ارائه پاسخ، عدم اشغالی خط و پاسخگویی شبانه روزی، میتواند باعث صرفه جویی در انرژی گردد.
مشتریان بانک می توانند بوسیله بلوتوث یا از طریق اینترنت، نرمافزار همراه بانک را دریافت کرده و در تلفن همراه خود نصب نمایند.

نحوه استفاده از همراه بانک انصار
مشتریان محترم بانک انصار میتوانند با مراجعه به هریک از شعب بانک انصار و تکمیل فرم درخواست استفاده از امکانات بانکداری مدرن، از امکانات همراه بانک انصار استفاده نمایند.
مشتریان پس از تکمیل فرم مذکور و تحویل آن به متصدی شعبه در بانک انصار و همچنین دریافت و نصب نرمافزار همراه بانک انصار از طریق بلوتوث در شعب و یا دانلود آن از طریق سایت بانک انصار، میتوانند از خدمات بانک انصار از طریق تلفن همراه بهرهمند گردند.

همراه بانک حکمت ایرانیان (حکمت آرم) 1.2.8 برای اندروید 4.0.3+

دانلود موبایل بانک حکمت ایرانیان همراه بانک حکمت ایرانیان

حجم: 8/31 MB 1397/11/08 00:04

دانلود: 40828

دانلود موبایل بانک حکمت ایرانیان

نرم افزاری می باشد که پس از نصب برروی دستگاه موبایل امکان دریافت خدمات بانکی را از طریق بستر SMS یا GPRS در هر مکان و زمان میسر می نماید. براساس سیستم عاملهای رایج دستگاه موبایل (Java ، Windows، IOS، Android)، نسخه مربوطه جهت نصب و بکارگیری به مشتری ارائه می شود.

ویژگیها:

1- انتقال وجه به کارت داخلی.
2- انتقال وجه به سپرده داخلی.
3- دریافت صورتحساب.
4- پرداخت قبض.
5- خرید شارژ سیم کارتهای اعتباری تلفن همراه.
6- مدیریت چک جهت ثبت اطلاعات و مشاهده وضعیت چکهای صادره.
7- مدیریت تسهیلات جهت مشاهده وضعیت تسهیلات.
8- اطلاع رسانی نرخ ارز.
9- جستجوی شعب بانک مربوطه.
10- امکان دریافت و بروزرسانی خودکار سپرده ها و کارتهای مشتری.
11- بروز رسانی و مشاهده آخرین وضعیت سپرده و کارت.
12- امکان اضافه کردن کارتهای بانکهای عضو شبکه شتاب.
13- مسدود کردن کارت بانکی.
14- تغییر رمز دوم کارت بانکی.
15- نمایش تاریخچه انتقال وجه های انجام شده.
16- نمایش سقف روزانه،انتقال روزانه،سقف ماهانه،میزان انتقال ماهانه،حداقل و حداکثر هر انتقال.
17- اعلام شماره شبای بانکی.
18- نمایش آخرین وضعیت نوع سپرده و نرخ سود.

همراه بانک شهر 3.0.1 برای اندروید 4.0.3+

دانلود موبایل بانک شهر همراه بانک شهر

حجم: 5/4 MB 1398/02/08 01:13

دانلود: 27025

دانلود موبایل بانک شهر

با توجه به سهولت استفاده از تلفن همراه جهت انجام عملیات بانکی برای اکثر مشتریان، بانک شهر اقدام به ارائه کلیه خدمات اینترنت بانک از طریق تلفن های همراه نموده است. از این رو تمامی عملیات دریافت موجودی و صورتحساب سپرده، انتقال وجه ( عادی، کارتی و ... )، مدیریت چک، مدیریت تسهیلات، دریافت شماره شبا، دریافت نرخ ارز، اطلاع از نرخ سپرده های بانکی، خرید شارژ تلفن همراه و همچنین پرداخت قبوض به وسیله همراه بانک قابل انجام است.
جهت استفاده از خدمات همراه بانک تنها کافی است نسخه نرم افزار مربوطه را از طریق شعبه و یا سایت بانک شهر دریافت و سرویس اینترنت تلفن همراه خود را فعال نموده و یا از سیستم WIFI استفاده نمایند.

قابلیت های جدید همراه شهر

دریافت لیست کلیه کارتهای مشتری از مرکز
. امکان انتخاب سپرده برگزیده در حالت استفاده از نرم افزار به صورت پیامکی
. امکان پرداخت اقساط دیگران
. ایجاد منوی پر کاربرد ترین ها 
. امکان انجام عملیات لغو انتقال وجه پایا
. ایجاد امکان اضافه نمودن کارت توسط مشتری 
. امکان جستجو در لیست کارتها، سپرده ها و شماره شبای ذخیره شده توسط مشتری 
. ایجاد امکان اضافه نمودن شماره تسهیلات 
نمایش لیست برگه چکهای قابل استفاده به منظور ثبت چک
اضافه شدن لیست شعب 

•    ذخیره نام کاربری به انتخاب کاربر
•    امکان تماس با سامانه ارتباطات
•    نمایش امکانات یا تغییرات جدید در هر نسخه 
•    امکان جستجو در هنگام انتخاب سپرده‏/کارت‏/شبا‏/تسهیلات
•    تغییر فیلدهای جستجوی شعب 
•    اعمال اصلاحات در متنهای نمایش داده شده
•    اضافه شدن لیست سپرده شخصی در محاسبه شبا 
•    اضافه شدن پیغام خروج 
•    امکان به اشتراک گذاری رسید نهایی به صورت عکس
•    امکان جستجوی گردش سپرده با فیلتر تاریخ
•    امکان جستجو در لیست سپرده
•    انجام بهینه سازی در سرویس اسکن بار کد قبض
•    بهینه سازی در فرایند اخذ گزارش قبوض
•    امکان اخذ گزارش پرداخت دسته¬ای

همراه بانک سرمایه 4.6.2 برای اندروید 4.1+

دانلود موبایل بانک سرمایه همراه بانک سرمایه

حجم: 7/77 MB 1398/01/01 02:47

دانلود: 19909

دانلود موبایل بانک سرمایه

ویژگیها:
  • فهرست حساب های مشتری
  • مانده گیری از سپرده
  • مانده گیری از کارت های سرمایه
  • صورت حساب سپرده
  • صورت حساب کارت های سرمایه
  • انتقال وجه به کارت های سرمایه
  • انتقال وجه عادی و مستمر به حسابهای خود یا سایر مشتریان در بانک سرمایه
  • انتقال وجه بین بانکی (ساتنا)
  • انتقال وجه بین بانکی (پایا)
  • خدمات چک
  • گزارش تسهیلات
  • پرداخت اقساط تسهیلات
  • پرداخت قبض
  • خرید شارژ تلفن همراه(ایرانسل و همراه اول)
  • مسدود سازی کارت
  • تغییر رمز دوم کارت
  • دریافت شماره بانکی ایران (شبا)
  • دریافت اطلاعات شعب ، نرخ ارز، سود سپرده های بانک و ...

همراه بانک توسعه تعاون 6.7.5 + پرداخت همراه 4.2.1 برای اندروید 2.3+

دانلود موبایل بانک توسعه تعاون موبایل بانک توسعه تعاون

حجم: 3/98 MB 1397/10/03 22:44

دانلود: 6990

دانلود همراه بانک توسعه تعاون

ویژگیها:
  • قابلیت استفاده از همراه بانک بر روی بستر پیامک و  اینترنت
  • قابلیت دریافت موجودی (سپرده­های بانک توسعه تعاون، بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت صورتحساب سپرده (سپرده­های بانک توسعه تعاون، بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت ایجاد لیست سپرده‌های مقصد (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت جستجو بر روی گردش سپرده‌ها (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت نمایش شرح سند سپرده  (بر بستر اینترنت)
  • قابلیت انتقال وجه بین سپرده­های خود (نزد بانک توسعه تعاون، بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت انتقال وجه به سپرده دیگران (نزد بانک توسعه تعاون، بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت انتقال وجه بین بانکی از طریق سامانه پایا (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت انتقال وجه بین بانکی از طریق سامانه ساتنا (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت انتقال وجه کارت به کارت (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت مسدود نمودن کارت (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت ایجاد لیست کارت مقصد (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت دریافت شناسه شبا (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت انسداد چک (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت تأییدیه مبلغ چک (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت استعلام وضعیت چک (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت خرید شارژ ایرانسل و همراه اول (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت پرداخت قبوض (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت نمایش لیست تسهیلات (بر بستر اینترنت)
  • قابلیت دریافت گزارش تسهیلات (بر بستر اینترنت)
  • قابلیت آگاه سازی کاربر جهت نمایش پیام ها (بر بستر اینترنت و پیامک)
  • قابلیت نمایش فایل راهنما (بر بستر اینترنت و پیامک)