کانال سافت گذر در ایتا خبرهای جذاب سافت گذر را در ایتا دنبال کنید
جستجو در سافت گذر سافت گذر
در حال جستجو ...
کاربر عزیز ! اگر میخواهید به طور لحظه ای از بروز رسانی نرم افزار مورد نظر خود آگاه شوید و ایمیل بروز رسانی برنامه مورد نظر خود را در لحظه دریافت نمایید و فهرست برنامه های منتخب خود را در محیط کاربری خود ذخیره کنید همچنین دسترسی به تمامی برنامه های مخصوص اعضای ویژه(VIP) داشته باشید، با پرداخت ماهیانه فقط 5000 تومان از این امکان بهره مند شوید
عضویــــــت
x
X لایسنس آنتی ویروس نود 32
بستن

آپدیت نود 32
تعداد برنامه ها: 8508 | مشاهده و دانلود: 583457676 | آخرین بروزرسانی: 11 ساعت و 27 دقیقه و 31 ثانیه پیش | اعضاء: 285210 | نظرات: 36820
اطلاعیه های مهم سایت

🌼😍🌼 عید سعید غدیر بزرگترین عید مسلمانان، بر همه شما عزیزان مبارک باد 🌼😍🌼

👈 کد تخفیف 20 درصدی عضویت ویژه را با کلیک در اینجا دریافت کنید

اکانت های بروزرسانی نود32 با قیمت های مناسب به صورت یک ، سه ، شش و دوازده ماهه از اینجا قابل خرید می باشد.

محصولات ESET نسخه 9 و 10 و 11 و 12 و 13  را با سریال های ارائه شده در اینجا فعال کنید. در صورت از کارافتادن جایگزین می شود.

کانال سافت گذر در ایتااخبار جذاب سافت گذر را در ایتا دنــبال کنیــد

لایسنس نود 32

سافت گذر دانشنامه نرم افزار - دانلود رایگان نرم افزار

سرور آپدیت نود 32
یا بخت یا اقبال
نظرات کاربران
نظرات کاربران

سلام چند وقته واسه من وصل نمیشه کسی میدونه مشگل از چیه

نظرات کاربران

سلام دستتون درد نکنه،بدون اینکه آدمو گیج کنید و از این سایت به اون سایت و از این پنجره به اون پنجره ببرید (آخرشم دانلود نشه)راحت مسیر دانلود و گذاشتید متشکرم

نظرات کاربران

سلام
متاسفانه متن در ورد 2007 به هم چسبیده شده و قابل خوندن نیست . فکر کنم با ورد 2010 یا بالاتر نوشته شده باشه . لطف کنین یا نسخه پی دی اف رو بزارین یا یه نرم افزاری معرفی کنین که مشکل رو برطرف کنه . متشکرد

نظرات کاربران

SALAM ALIEH KHODAEI DASET DARD NAKONEH KHODA PEDARETO BIAMORZEH

نظرات کاربران

یعنی شما میگی آویرا در زمینه ی شناخت ویروس از نورتون قوی تره؟بر چه اساسی این حرفو میزنید؟آویرا هنوز نسخه ی tmp ویروس stuxnet رو نمیشناسه مثل آواست نورتون از زمانی که کاسپر میشناخت به راحتی از بین میبردش وقتی که نود هنوز روی sality گیر کرده بود و آوبرا و آواست تازه lnk هاشو میشناختن

نظرات کاربران

سلام ..........از کجا میشه فهمید که رو سیستم دایرکت directx نصبه ؟؟........چه جوری باید نصبش کرد و از کجا میشه فهمید که نصب شده ؟؟؟؟؟؟؟.............ممنون میشم اگه کسی جواب بده...من روی DXSETUP.exe کلیک کردم و ظاهرا نصب شد ولی کجا نمیدونم آخه تو add or remove programs ]چیزی ندیدم....میشه دوستان کمکم ...

نظرات کاربران

خدای من مشکل حل شد.

من واقعا از شما دوست عزیز که راهنمایی کردید سپاسگزارم.

آقا هرجور بخوای جبران میکنم.

من بعد دو سال دوباره میتونم از این برنامه استفاده کنم.

واقعا دمتون گرم

نظرات کاربران

سلام واقعا ممنونم از این همه لطف که به ما کاربران دارید و بدون هیچ هزینه ای در اختیارما قرار می دهید .
بعد از دانلود برنامه idm و اجرای آن در IE مانی که فیلمی دانلود نداره بالای فیلم کرینه IDE فعال می شود اما در مرورگر فایروفاکس حتی نسخه جدید نمی توان بر روی فیلم های که گزینه دانلود ندارند و ...

نظرات کاربران

مرسی و دستتون درد نکنه؛کارتون عالیه ؛ بالا رفتن سخته و بالا ماندن دشوار تر ! دوستتون دارم خیلی زیاد ! همیشه شاد و همیشه موفق و . . . همیشه سبز باشید !

نظرات کاربران

از اینکه نرم افزارها به روز میکنید متشکرم بخاطر بعضی تحریم ها سایت های خارجی اجازه دانلود فلش پلیر نمی دن واقعا گل کاشتید سایت خیلی باحالی دارید سایتون از اسان دانلود و کمیاب انلاین و سایت دیگر ایرانی بهتره دیگه حرفی ندارم این اخرین کلام من خدانگهدار.

سافت گذر

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½