کانال سافت گذر در ایتا خبرهای جذاب سافت گذر را در ایتا دنبال کنید
جستجو در سافت گذر سافت گذر
در حال جستجو ...
کاربر عزیز ! اگر میخواهید به طور لحظه ای از بروز رسانی نرم افزار مورد نظر خود آگاه شوید و ایمیل بروز رسانی برنامه مورد نظر خود را در لحظه دریافت نمایید و فهرست برنامه های منتخب خود را در محیط کاربری خود ذخیره کنید همچنین دسترسی به تمامی برنامه های مخصوص اعضای ویژه(VIP) داشته باشید، با پرداخت ماهیانه فقط 5000 تومان از این امکان بهره مند شوید
عضویــــــت
x
X لایسنس آنتی ویروس نود 32
بستن

آپدیت نود 32
تعداد برنامه ها: 8508 | مشاهده و دانلود: 583458276 | آخرین بروزرسانی: 11 ساعت و 40 دقیقه و 28 ثانیه پیش | اعضاء: 285210 | نظرات: 36820
اطلاعیه های مهم سایت

🌼😍🌼 عید سعید غدیر بزرگترین عید مسلمانان، بر همه شما عزیزان مبارک باد 🌼😍🌼

👈 کد تخفیف 20 درصدی عضویت ویژه را با کلیک در اینجا دریافت کنید

اکانت های بروزرسانی نود32 با قیمت های مناسب به صورت یک ، سه ، شش و دوازده ماهه از اینجا قابل خرید می باشد.

محصولات ESET نسخه 9 و 10 و 11 و 12 و 13  را با سریال های ارائه شده در اینجا فعال کنید. در صورت از کارافتادن جایگزین می شود.

کانال سافت گذر در ایتااخبار جذاب سافت گذر را در ایتا دنــبال کنیــد

لایسنس نود 32

سافت گذر دانشنامه نرم افزار - دانلود رایگان نرم افزار

سرور آپدیت نود 32
یا بخت یا اقبال
نظرات کاربران
نظرات کاربران

با سلام فراوان . رضایی هستم میخواستم بگم این ذره ای از تاوانی است که غرب باید در مقابل تحریمهایی که بر ایران اسلامی متحمل کرده است بچشه. خدا حفظتون کنه

نظرات کاربران

سلام بر عوامل و دست اندرکاران سافت گذر- از زحمات بی شائبه ودلسوزانه ی شما صمیمانه سپاسگذاریم -خداوند بهترین نعمات وخیرات را روزی شما گرداند.چون شما مصداق این بیت می باشید:
تا توانی به جهان خدمت محتاجان کن--- به دمی یا درمی یا قلمی یا قدمی.

نظرات کاربران

مثل همیشه ممنون و واقعا دستتون درد نکنه..
راستش به خیلی از دوستام پیشنهاد کردم عضو سافت گذر بشن اما خودتونو عشقه!

نظرات کاربران

با سلام وتبریک سال نو.من ازانتی ویروس ماکروسافت استفاده می کردم بااینکه هرهفته آپدیتش می کردم اما چندروزی بود که احتمال ویروسی شدن لب تابم کرده بودم . باپاک کردن انتی ویروس ماکروسافت ونصب Qihoo 360 Total Securityاین احتمال منوبه واقعیت تبدیل کردوباپیداکردن ویروسها وپاک کردن انها مثل این می مونه که ل...

نظرات کاربران

مدیا پلیر خلیج فارس یک نرم افزار کاملاً رایگانه و فقط با هدف کمک به پیشرفت کشور در صنعت نرم افزار و اعتلای نام ایران و ایرانی و خلیج همیشه فارس تولید شده و هیچگونه منفعت مادی یا معنوی برای تیم سازندش نداره ،

امیدوارم همه ی دوستان و کاربران عزیز نیمه ی پر لیوان رو هم ببینن و این نرم اف...

نظرات کاربران

عجب نرم افزار قدرتمندی هست.

نظرات کاربران

سلام دوست عزیز

شما باید وارد ریجستری بشوید و از اونجا پوشه مربوط یه نود 32 رو حذف کنید تا مشکلتون برطرف بشه

مسیر حذف پوشه :

Run --> Regedit --> HKEY_CURRENT_USER --> Softwar

خوب در مسیر بالا از پوشه های زیر مجموعه Sofrwar پوشه Eset رو حذف کنید.و یک...

نظرات کاربران

بیخودی شلوغش نکنید. خیلی سایتهای دیگه هستند که سافت گذر به گردشون هم نمیرسه. همه چی رو هم مجانی میذارند برا دانلود. سافت گذر که عددی نیست.

نظرات کاربران

بله باید به نظر های همدیگه احترام بذاریم. اما وقتی کسی اتهامی رو مطرح میکنه باید مدرک معتبر ارائه بده. این محصول ها ارث پدری ما نیستن که ازشون بیخودی حمایت کنیم.
کومودو الان چند ساله داره نسخه رایگان میده. و من واقعا از جهل بعضی متعجبم که میگن برای ایرانی ها این محصول ساخته شده.
چرا اینق...

نظرات کاربران

ضمن تشکر از محبت دوستان از جمله مدیران زحمت کش سایت

دوستان من این آفیس رو دانلود کردم بدون هیچ مشکلی و راضی بودم متاسفانه با یک کلیک اشتباهی فایلی که باعث اجرا شدن EXCEL میشد پاک شد . میخواستم اگه زحمتی برای دوستان نیست این فایل رو که فقط فکر میکنم 600 کیلو بایت بیشتر حجم نداره رو برام ...

سافت گذر

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½