کانال سافت گذر در ایتا خبرهای جذاب سافت گذر را در ایتا دنبال کنید
کاربر عزیز ! اگر میخواهید به طور لحظه ای از بروز رسانی نرم افزار مورد نظر خود آگاه شوید و ایمیل بروز رسانی برنامه مورد نظر خود را در لحظه دریافت نمایید و فهرست برنامه های منتخب خود را در محیط کاربری خود ذخیره کنید همچنین دسترسی به تمامی برنامه های مخصوص اعضای ویژه(VIP) داشته باشید، با پرداخت ماهیانه فقط 5000 تومان از این امکان بهره مند شوید
عضویــــــت
x
X لایسنس آنتی ویروس نود 32
بستن
تعداد برنامه ها: 8444 | مشاهده و دانلود: 577032082 | آخرین بروزرسانی: - | اعضاء: 284045 | نظرات: 36778
اطلاعیه های مهم سایت
  1. جستجوی پیشرفته در برنامه های سایت فعال شد.
  2. اکانت های بروزرسانی نود32 با قیمت های مناسب به صورت یک ، سه ، شش و دوازده ماهه از اینجا قابل خرید می باشد.
  3. محصولات ESET نسخه 9 و 10 و 11 و 12 و 13  را با سریال های ارائه شده در اینجا فعال کنید. در صورت از کارافتادن جایگزین می شود.

کانال سافت گذر در ایتااخبار جذاب سافت گذر را در ایتا دنــبال کنیــد

لایسنس نود 32

سافت گذر دانشنامه نرم افزار - دانلود رایگان نرم افزار

سرور آپدیت نود 32
یا بخت یا اقبال
نظرات کاربران
نظرات کاربران

دوستان نوع ویندوز و نوع آنتی ویروس برای کار کرد بالای سی پی یو بگن من تخصصم کامپیوتره تا بتونم کمک کنم بهتره نوع بروزر ایتنر نتم بگن بد نیست

نظرات کاربران

سلام روسیستم من که ویندوز سون دارم نصب می شه ولی موقع تبدیل متن فونتاش به هم میریزه

نظرات کاربران

یک کیبورد کامل و عالی
من رو گوشیم دارم در ضمن یه چیز خیلی مهم اینه که این کیبورد کلیپ بورد داره که بقیه ندارند

نظرات کاربران

باسلام.چرا برنامه حکمت آرم کارنمیکنه؟تامیخوام شروع کنم میگه متاسفانه حکمت آرم متوقف شده.قدیمی بهتربود

نظرات کاربران

سلام با تشکر از سایت خوبتون
در ند32 فرق پیغام clean با delete چیه ؟

نظرات کاربران

اساتید دستتون درد نکنه من الان حدود3سال است با این برنامه کار میکنم بسیار سبک راحت و مفید هست به همه پیشنهاد میکنم دانلود کنن با تشکر از سافت گذر

نظرات کاربران

با سلام و تشکر از مدیران سایت
طبق راهنمایی دوستان در سافت گذر اقدام به تغییرات گفته شده در رجیستر ویندوز سون نسخه 32 بیتی در لپ تاپم نمودم ( برای ایجاد امکان دادن مسیر فایل های آپدیت به صورت دستی ) ولی بعد از اون نود نسخه ی 5 نصب شده در سیستمم از لحاظ ظاهر تغییر کرده و خبری از اون ظاهر گرافیکی...

نظرات کاربران

سلام. شما دوست عزیز که فرمودین گزینه ایجاد فولدر جدید از کلیک زاست حذف شده میتونین از کلید ترکیبی ctrl + shift + n استفاده کنید.

نظرات کاربران

سلام بهروز هستم.من کاربرحرفه ای نیستم واز ویندوزاکس پی 32بیتی هم استفاده میکنم/متاسفانه یکمتهی است که درگیره ویروسی خیلی مزخرف و بد شدم طوریکه کیبورد یهو دربین تایپ کردن قاطی میکنه و یا موقع کلیک کردن بر روی آیکون هر برنامه ای در دسکتاپ چندین آیکون دیگر نیز آبی میشوند.لطفن من را راهنمایی بفرمایید.با...

سافت گذر

دانلود رایگان

Spider-Man: The Movie

دانلود مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی | نسخه براساس فیلم سینمایی اسپایدرمن 1

سیستم عامل: Win All جدید
حجم: 589 MB 1399/04/31 20:31
قیمت خرید لینک: 0 تومان

دانلود: 196978
تصاویر: مشاهده تصاویر

دانلود Spider Man The Movie 2002

اطلاعات مهم بازی

-... ادامه در لینک زیر 👇

Spider-Man

دانلود مرد عنکبوتی برای کامپیوتر

مرد عنکبوتی | اولین نسخه سه‌بُعدی از سری بازی‌های اسپایدرمن | نسخه کامل و نهایی

حجم: 475 MB 1399/04/31 19:52

دانلود: 136105

دانلود Spider Man 2000

اطلاعات مهم بازی

-... ادامه در لینک زیر 👇

Rival Stars Horse Racing: Desktop Edition

دانلود مسابقه اسب سواری برای کامپیوتر

مسابقات اسب‌سواری ریوال استارز

حجم: 1/61 GB 1399/04/31 01:05

دانلود: 12388

دانلود Rival Stars Horse Racing Desktop Edition

اطلاعات مهم بازی

Hunting Simulator 2 Build 5501876

دانلود شبیه ساز شکار برای کامپیوتر

شبیه‌ساز شکار 2 | شکار حرفه‌ای انواع حیوانات و پرندگان در مشهورترین مناطق حیات وحش دنیا

سیستم عامل: Win All به روز شده
حجم: 6/5 GB 1399/07/09 10:06

دانلود: 1765

دانلود Hunting Simulator 2

اطلاعات مهم بازی

SUPERHOT: Mind Control Delete

دانلود اکشن شوتر برای کامپیوتر

از بهترین بازی‌های اکشن تیراندازی (شوتر)

حجم: 1/26 GB 1399/04/27 10:30

دانلود: 1300

دانلود SUPERHOT MIND CONTROL DELETE

اطلاعات مهم بازی

-... ادامه در لینک زیر 👇

Prison Architect Going Green v5590

دانلود شبیه ساز ساخت و ساز برای کامپیوتر

شبیه‌ساز معماری و مدیریت زندان | نسخه جدید دارای آخرین آپدیت‌ها و دی‌ال‌سی‌ها

حجم: 516 MB 1400/01/31 15:00

دانلود: 1276

دانلود Prison Architect

اطلاعات مهم بازی

دانلود Prison Architect و توضیحات بیشتر ...

Transport Fever 2 v31895

دانلود شبیه ساز حمل و نقل

ترنسپورت فیوِر ۲ - شبیه‌ساز بزرگ حمل و نقل

حجم: 14/6 GB 1399/12/10 00:02

دانلود: 2595

دانلود Transport Fever 2

از بهترین بازی‌های ژانر مدیریتی و استراتژیک

اطلاعات مهم بازی

AO Tennis 2

دانلود تنیس برای کامپیوتر

اِی‌او تنیس 2

سیستم عامل: Win All به روز شده
حجم: 15/4 GB 1399/10/29 07:32

دانلود: 954

دانلود AO Tennis 2

از بهترین و پرطرفدارترین بازی‌های کامپیوتری تنیس

| نسخهٔ نهایی و آپدیت‌شدهٔ این بازی با کرک کاملاً سالم و معتبر Razor1911 جایگزین شد

Charged to fire off the Projectile

دانلود همه دور ماه

دانشمند متهم به پرتاب موشک

سیستم عامل: PDF جدید
حجم: 1 MB 1399/03/27 09:38

دانلود: 155

دانلود All Around the Moon

کتاب "All Around the Moon" داستان جذاب انگلیسی است که از دانشمند متهم به پرتاب موشک است روایت می کند.

.

Book Excerpt
with Chief Engineer Murphy's, who had been charged to fire off the Projectile.

"Friends," he said, "it is now twenty minutes past ten. At 10 46' 40'', precisely, Murphy will send the electric current into the gun-cotton. We have, therefore, twenty-six minutes more to remain on earth."

"Twenty-six minutes and twenty seconds," observed Captain M'Nicholl, who always aimed at mathematical precision.

"Twenty-six minutes!" cried Ardan, gaily. "An age, a cycle, according to the use you make of them. In twenty-six minutes how much can be done! The weightiest questions of warfare, politics, morality, can be... ادامه در لینک زیر 👇

Catastrophe worse than that of 1914

دانلود ستاره ساز

فاجعه ای بدتر از سال 1914

حجم: 1 MB 1399/03/27 09:08

دانلود: 260

دانلود Star Maker

اگر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستید یکی از بهترین روش ها آموزش زبان از طریق خواندن داستان است. کتاب "ستاره ساز" متنی نسبتا قدیمی مربوط به سال 1937 است. زمانی که جنگ جهانی دوم در حال آغاز شدن است و ترس وقایع مربوط به جنگ جهانی اول سرتاسر جهان را فراگرفته است. کتاب "Star Maker" به اروپای در معرض فاجعه ای بدتر از سال 1914 اشاره دارد.

.

At a moment when Europe is in danger of a catastrophe worse than that of 1914 a book like this may be condemned as a distraction from the desperately urgent defence of civilization against modern barbarism.

Hunter from New York

دانلود خطرناک ترین بازی

داستان کوتاه از یک شکارچی در آفریقا و آمریکای جنوبی

حجم: 192 KB 1399/03/19 14:35

دانلود: 200

دانلود The Most Dangerous Game

داستان کوتاه انگلیسی برای کسانی که علاقه به یادگیری زبان دارند. اتفاقاتی که برای یک شکارچی در آفریقا و آمریکای جنوبی می افتد.

.

A big-game hunter from New York is shipwrecked on an isolated island in the Caribbean, and is hunted by a Russian aristocrat.The story is an inversion of the big-game hunting safaris in Africa and South America that were fashionable among wealthy Americans in the 1920s.

A satire on human nature

دانلود سفرهای گالیور

داستانی تخیلی از چهار گوشه جهان

حجم: 1 MB 1399/03/17 12:10

دانلود: 197

دانلود Gulliver s Travels

سفرهای گالیوِر در سال  ۱۷۲۶م انتشار یافت. این کتاب نوشتهٔ لموئل گالیوراست. این کتاب یکی از آثار ماندگار و کلاسیک ادبیات انگلیسی و همچنین اثری هزل بر طبیعت انسان و هجو داستان‌های ماجراجویانهٔ آن روزگار است.

کتاب از زمان نخستین چاپ آن بسیار محبوب شد. همچنین اقتباس‌های فراوانی از روی آن به‌صورت فیلم انیمیشن، فیلم، مجموعهٔ تلویزیونی و امثال آن شده‌است.

.

A satire on human nature and a parody of the "travellers' tales" literary genre, this is widely considered Swift's greatest work as well as one of the indisputable classics of English literature. Transcribed from the 1892 George Bell and Son edition.

خودآموز طراحی سایت در کمترین زمان

دانلود طراحی سایت به زبان ساده

آموزش گام به گام طراحی سایت در هفت روز

حجم: 2 MB 1399/03/17 15:38

دانلود: 399

دانلود طراحی سایت بدون کدنویسی در 7 روز

اگر در حال تحصیل در هر مقطعی هستید و می خواهید به راحتی آب خوردن هر سایتی که دوست دارید؛ بسازید و از این راه کسب درآمد کنید یا صاحب یک کسب و کار هستید و برای کسب و کارتان می خواهید سایت بسازید؛ کتاب طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز مناسب شماست. 

ارائه شده از سایت ikarsoo.com