کاربر عزیز ! اگر میخواهید به طور لحظه ای از بروز رسانی نرم افزار مورد نظر خود آگاه شوید و ایمیل بروز رسانی برنامه مورد نظر خود را در لحظه دریافت نمایید و فهرست برنامه های منتخب خود را در محیط کاربری خود ذخیره کنید همچنین دسترسی به تمامی برنامه های مخصوص اعضای ویژه(VIP) داشته باشید، با پرداخت ماهیانه فقط 2900 تومان از این امکان بهره مند شوید
عضویــــــت
x
X لایسنس آنتی ویروس نود 32
بستن
تعداد برنامه ها: 6354 | مشاهده و دانلود: 455970412 | آخرین بروزرسانی: 1 ساعت و 25 دقیقه و 44 ثانیه پیش | اعضاء: 255824 | نظرات: 35846
1. با عضویت ویژه در سافت گذر و کلیک روی آیکن قلب در زیر عنوان برنامه ها، از آخرین بروز رسانی هر نرم افزار از طریق ایمیل آگاه شوید.
2. عضویت ویژه سافت گذر با بیش از 50 درصد پایین تر از مبالغ قبلی مجددا فعال شد.(مشاهده نرم افزارهای VIP)
3. اکانت های بروزرسانی نود32 با قیمت های مناسب به صورت یک ، سه ، شش و دوازده ماهه از اینجا قابل خرید می باشد.
4. محصولات ESET نسخه 9 و 10 و 11 و 12  را با سریال های ارائه شده در اینجا فعال کنید. در صورت از کارافتادن جایگزین می شود.
5. جهت رفع مشکل باز شدن سایت به دلیل بلاک شدن توسط ESET از این روش استفاده کنید.
کلاچ اتوماتیک اهاکو www.esetupdate.ir

سافت گذر دانشنامه نرم افزار - دانلود رایگان نرم افزار

ایرسا شبکه
سرور آپدیت نود 32
آخرین دانلود شده
یا بخت یا اقبال
نظرات کاربران
نظرات کاربران

kaspersky serial

سلام
این کلیدها برای کاسپرسکی روی سیستم عامل مک هم کار میکنند ؟
ممنون

نظرات کاربران

Windows XP Activator

بابت نرم افزار از شما ممنون هستم مشکل xp کامل حل کرد

نظرات کاربران

ESET NOD32 Offline Update

واقعاً نمی دونم چطوری میتونم ازتون تشکر کنم سایت بسیار خوبی دارید من همیشه برای آپدیت آنتی ویروس شرکتم از سایت شما استفاده میکنم و خیلی عالیه. براتون آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم. خدا قوت.
محرابی

نظرات کاربران

FeedDemon Pro

واقعا سافت گذر نرم افزار های تاپی رو انتخاب می کنه
مثل خودش که کارش تاپه !

مرسی و خسته نباشید

نظرات کاربران

Comodo Internet Security

حرف حرف حرف..........آقا سند بیارید قول میدم اگه یه مدرک درست و منطقی بیارید همین الان کومودو رو پاک کنم.
اگه شما صد تا دلیل بیاری جاسوسیه من هزار تا مدرک میارم که جاسوسی نیست.
تو خودت کومودو رو دوست نداری چرا سایر استفاده کننده ها رو از این نرم افزار دل زده میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرات کاربران

در پاسخ به سوال حذف ویروس indian girl.avi باید بگم اگه این ویروس روی فلش شما هست حذفش میکنه اما اگر روی کامپیوتر رفته یکبار همه ی درایو ها رو اسکن کنید تا حذف بشه بعد اگر فلش شما هم اون را داشته باشه با اسکن حذف میشه....
به بیان دیگر اگر حذف نمیشه اول یکبار کل کامپیوتر را اسکن کنید و بعد فلش را

نظرات کاربران

ACDSee

هنوز دانلود نکرده ام ولی میتونم بگم بهترین هستید.
با تشکر از مدیریت

نظرات کاربران

Norton

دوست عزیز

درسته که روی سیستم شما این مشکل برای نورتون پیش اومده ، اما دلیلی نمیشه که مشکل از ویروس یاب بوده باشه !!!

خواهشن بدون داشتن اطلاعات عمومی دقیق در مورد کیفیت یه ویروس یاب قضاوت نکنید.

من الان نزدیک چند ماهه که بر روی سیستمم این ویروس یاب رو نصب کرده ام و هیچگونه مشکلی باهاش نداشتم .
در محل کار که نزدیک به 30 دستگاه کامپیوتر موجود هست رو با این ویروس یاب دارم سرویس دهی میکنم و فقط مشکل آپیت روی اون سیستم ها بدلیل نداشتن اینتر هست که اون هم از طریق آدرس زیر به صورت روزانه در دسترس هست.

http://www.symantec.com/business/security_response/definitions/download/detail.jsp?gid=n95

اگر فقط بر روی یک سیستم از نورتون استفاده کرده بودم ، اصلا این نظر رو در سایت ثبت نمیکردم.
منتهی وقتی میبینم که جواب پس داده ، دوست دارم کسانی هم که در انتخاب ویروس یاب شک دارن رو دعوت به نصب حداقل یکباره norton360 کنم تا متوجه بشن که این آنتی ویروس چیزی فراتر از یک برنامه معمولی است.

موفق باشید

نظرات کاربران

Acronis Backup Recovery

سلام وخسته نباشید.
من از کاربران VIP هستم و از شما به خاطر سایت عالی و منحصر به فردتون ممنونم.
یک خواهش داشتم و اون اینکه می خواستم اگر امکان داره براتون نسخه
Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server Virtual Edition را که کاملترین و گرانترین نسخه این نرم افزار است را در سایت قرار بدهید.
البته من خیلی دنبال این ورژن گشتم ولی در هیچ سایت و فروم ایرانی یا خارجی آن را پیدا نکردم.
من نسخه TRIAL این برنامه که حدود 700MB است را دارم ولی هیچ سریال معتبری برای این نرم افزار پیدا نکردم.
اگر حتی فقط سریال این برنامه را پیدا کنید و برای من بفرستید خیلی ممنون می شوم.
---------------------------------------------------
من نوشته دوست عزیزمون رو کپی و پیست کردم. چون خودم هم همین شرایط رو دارم و نیاز ایشون همون نیاز خودم هست.
در ضمن خواهشمندم سایت عالی و تک خودتون رو با گذاشتن نرم افزارهای Server Base در ویرایش های بخصوص 64 bit منحصر به فرد و بی نظیر کنید.
قدر دان زحمات شما دوستان
عضو VIP
Mehdi_alive

نظرات کاربران

Internet Explorer

دوستان باید قبل از نصب برنامه اینترنت رو قطع کنند، قبلش هم باید( KB2454826_x86 ) این فایل رو از سایت Microsoft دانلود کنید.

نظرات کاربران

JetAudio

چرا تو این نسخه تو بخش کانورتش mp3 نداره؟!

نظرات کاربران

باعرض سلام وخسته نباشیدبه همه شماعزیزان زحمتکش وفعال
من خیلی وقته این سایتتونومیشناسم وهمیشه ازاینجابرنامه هایی روکه میخوام دانلودمیکنم واقعا خیلی جالبه من که خیلی ازش راضیم وامیدوارم همیشه درسایه حق موفق وپیروزوسربلندباشید
من تاحالافرصت نشده که ازشماتشکرکنم که اونم به خاطروقت کم ومشغله زیادبوده که بایدبه بزرگی خودتون ببخشید اماازهمین الان بهتون خسته نباشید وتشکرمیکنم اززحمات بی دریغتون وزنده باشین.
من کاوه جهانگیری هستم ازبوکان روستای اوچ تپه
اینم ایمیلم اگه کاری داشتین درخدمتم kaveh_boukani@yahoo.com

نظرات کاربران

ESET Smart Security Business 4

تا موقعي که کسپر اسکاي هست نيازي به اين آنتي ويروسه بدرد نخور نيست..!

نظرات کاربران

GOM Player

پلیرِ فوق العاده ای ـه. من از ترکیب این با کی ام پلیر استفاده می کنم.

ویدیو های 480 پی رو عین 720 پی نشون می ده، پیشنهاد می کنم حتما امتحان کنید که بی نهایت دوست داشتنی ـه.

نظرات کاربران

Droid4X

با سلام. دوستان اگه کسی میدونه میخواستم بدونم چه جوری میشه فایل دیتای بازی ها رو منتقل کرد به این نرم افزار؟ ممنون

نظرات کاربران

Passware Kit Forensic

با سپاس و عرض تشکر از تمام دست اندرکاران سایت سافت ګذر. بنده از افغانستان هستم و همیشه از برنامه های خوب و عالی شما استفاده میکنم. واقعا سایت شما در جهان نظیر ندارد. پیروز و موفق باشید.

نظرات کاربران

آقا دمتون قیژژژژژژژژ مرسی.

نظرات کاربران

Mozilla Thunderbird

تشکر و خسته نباشد از آرشیو قوی برنامه هاتون
اگر برنامه yesware(اطلاع از خوانده شدن ایمیل توسط دریافت کننده) و کرکش رو قرار بدید، این آرشیو قوی تر هم میشه
سایت: http://www.yesware.com
قبلا ممنون

نظرات کاربران

خدا خیرتان دهد انشا.الله

نظرات کاربران

PESEdit 2013

دوستان این patch های گروه pesedit با نسخه کرک شده reloaded سازگاره...
کسانی که نسخه کرک شون از این گروه نیست ، نصب نکنند...

سافت گذر

دانلود java

آموزش زبان های برنامه نویسی

دانلود آشنایی با زبان های برنامه نویسی و برنامه های کاربردی آشنایی با زبان های برنامه نویسی و برنامه های کاربردی

سیستم عامل: PDF جدید
حجم: 3/32 MB 1391/05/09 17:47
قیمت خرید لینک: 0 تومان

دانلود: 10806
تصاویر: مشاهده تصاویر

دانلود آموزش زبان های برنامه نویسی

در این کتاب شما با تمامی زبان های برنامه نویسی و برنامه های کاربردی آشنا می شوید.

فهرستی که در این کتاب وجود دارد عبارتنداز:

فصل اول : زبان های برنامه نویسی

بخش اول: آموزش Pascal

بخش دوم: آموزش زبان برنامه نویسی Sql Server

بخش سوم: آموزش DirectX-Graphic

بخش چهارم: آموزش مقدماتی Visual basic.net

بخش پنجم: زبان برنامه نویسی Java Script

بخش ششم: آموزش گام به گام زبان PHP

فصل دوم : آموزش برنامه های کاربردی

بخش اول: اکسس

بخش دوم: بابیلون

بخش سوم: Zone alarm

بخش چهارم: آموزش کار با فایروال ویندوز XP

بخش پنجم: آموزش Hyper Terminal

بخش ششم: آموزش Winzip

بخش هفتم: آموزش نرم ازفار قدرتمند پارتیشن مجیک

بخش هشتم: آموزش نرم افزار Clonecd

بخش نهم: آموزش کار با نرم افزار Microsoft Word

بخش دهم: آموزش کار با نرم افزار Xing mpeg player

بخش یازدهم: آموزش کار با نرم افزار Real Player

آموزش کلی پاسگال:

زبان پاسکال یک یاز زبان های برنامه سازی است که ویپگی های آموزشی آی بسیار بالاست یعنی زبان خوبی برای آموزش برنامه نویسی منظم و دقیق است . قابلیت خوانایی و درک برنامه های این زبان بالاست و می توان برنامه هایی نوشت که احتمال خطاهای آنها بسیار اندک باشد علتش این است که یک زبان ساختار یافته (structed ) است.

ساختار کلی برنامه چیست:

ا- تعریف

2- به وسیله Procodure و function قسمتهای تکراری را از بین ببریم

3- بدنه

ادامه توضیحات و آموزش بقیه زبان ها را با دانلود این کتاب ارزشمند بیاموزید

آموزش کاربردی HTML & Css & JavaScript

دانلود آموزش کاربردی اچ تی ام ال و سی اس اس و جاوااسکریپ آشنایی با زبان های برنامه نویسی اچ تی ام ال ، سی اس اس ، جاوا اسکریپت

حجم: 1/19 MB 1391/04/14 16:01

دانلود: 11771

دانلود آموزش کاربردی HTML Css JavaScript

در این کتاب شما با زبان های برنامه نویسی  HTML  و Css و  JavaScript آشنا می شوید.

فصولی که در این کتاب می خوانید عبارتنداز:

شروع کار با HTML

متن ها در HTML

لینکها و تصاویر

کار با فرمها

قابها و جداول

نکات تکمیلی

شروع کار با Css

ویژگی های متن در Css

شروع کار با Java Script

متغیرها و دستورات شرطی Java Script

توابع پویا- حلقه ها و آرایه ها Java Script

آشنایی با توابع رشته ای

برنامه ای تحت وب بصورت کلی به دو دسته استاتیک و دینامیک تقسیم می شوند.

برنامه های استاتیک برنامه هایی هستند که صفحات آنها از متن ، تصاویر ، صوت و ... تشکیل شده اند و احیانا یک یا چند لینک به سایر آدرسها در آن قرار گرفته است. درواقع این نوع صفحات با کاربر نعاملی ندارند و صرفا کاربر می تواند موارد داخل این صفحات را مشاهده نماید.

Html در ساخت صفحات استاتیک مورد استفاده قرار می گیرد هم چنین صفحات وب را نیز می توان با آن تغییر نمود. Html مبتنی بر متن (Text Base) می باشد که ساختار آن را تگ (Tags ) تشکیل می دهند سنگ بنای Web  و HTML می باشد.

هر یک از تگ های HTML معنی و مفهوم خاصی دارند و تاثیر مشخصی بر محتوای صفحه می گذارند مانند تگ هایی برای فرمت متن و لینک به آدرسی دیگر.

پسوند فایلهای HTML بصورت .htm یا .html می باشد مروزگرهای وب تک تک دستورات این صفحات را که شامل همان تگ ها می باشد تفسیر نموده و در انتها خروجی را برای کاربر مشخص می شازند. HTML یک زبان برنامه نویسی نبوده و زبانی برای نشانه گذاری متن است. از این زبان برای سازماندهی کردن اطلاعات و تفکیک اجزای یک صفحه می توان استفاده نمود. (اجزایی مانند متون تصاویر و..) از سوی دیگر نباید از HTML برای صفحه آرایی استفاده کرد. این وظیفه بر دوش فن آوری دیگری با عنوان Css است که با دانلود این کتاب خواهید آموخت.

قرآن نور به همراه ترجمه فارسی و تفسیر (نسخه 2)

دانلود قرآن با قابلیتهای فراوان هماهنگ با گوشی های لمسی قرآن با قابلیتهای فراوان هماهنگ با گوشی های لمسی

سیستم عامل: Java جدید
حجم: 3/92 MB 1390/10/04 13:36

دانلود: 88099

دانلود قرآن نور به همراه ترجمه فارسی و تفسیر

نرم افزارQuran  برنامه ای است شامل نسخه کامل قرآن که در اختیار شما می دهیم.

امکانات این برنامه:

امکان جستجو در قرآن

محیطی زیبا

رابط کاربری ساده

هماهنگی کامل با گوشی های لمسی (تاچ)

پشتیبانی از اکثر گوشی های جاوا

دارای فهرست سوره ها

ترجمه و تفسیر

قابلیت علامت گذاری متن و صفحه

فونت درشت و خوانا

حجم کم و…

می باشد.

این نرم افزار توسط مرکز تحقیقات علوم اسلامی تولید و منتشر شده است.

Choo Choo Train Pipe

دانلود بازی جذاب و لذت بخش Choo Choo Train Pipe بازی جذاب و لذت بخش Choo Choo Train Pipe

حجم: 185 KB 1390/03/16 10:49

دانلود: 6632

دانلود Choo Choo Train Pipe

این بار سافت گذر به شما بازی بسیار زیبا و مهیج  Choo Choo Train Pipe ارائه می کند.

این بازی با طراحی وشمایی که دارد خواهد توانست در اوقات فراغت وقتتان را به خوبی پرکند. اگر از طرفداران بازی های کم حجم  هستید پیشنهاد ما این است که با دانلود این بازی از آن لذت ببرید.

توسط این بازی می توانید قدرت ذهن خود را بالا ببرید.

طریقه بازی:

پس از دانلود این بازی و کپی کردن آن در گوشی موردنظرتان ، آنرا اجرا کنید.

بازی به این صورت است که شما با مربع چشمک زن را با استفاده از کلیدهای 4-6-8-2 به سمت انتهای راه آبی هدایت کرده و با استفاده از کلید 5 راه را تغییر می کدهید تا به راه اصلی راه پیدا کنید . اگر راه آبی تمام شود و شما راه را نسازید بازی تمام می شود . در غیر این صورت بازی به مرحله بعد راه پیدا می کند.

Arkanoid Evolution

دانلود بازی جذاب و پازلی Arkanoid بازی جذاب و پازلی Arkanoid

حجم: 284 KB 1390/03/08 12:19

دانلود: 8108

دانلود Arkanoid Evolution

این بازی از بازیهای قدیمی اتاری و کامپیوتر است و می تواند مدتها شما را سرگرم کند.این بازی با فرمت جاوا بوده و قابل استفاده در اکثر گوشیها است.

یکی از ویژگی های این بازی گرافیک بسیار بالای آن است.

طریقه بازی:

پس از دانلود و کپی آن در گوشی موردنظرتان ، آنرا اجرا کنید.

در این بازی باید در محیط های گوناگون توپ را هدایت کنید تا تمامی سنگ ها و بلوک ها را از بین ببرد. با کلید وسط موس و یا کلید 5 توپ پرتاب می شود و با کلیدهای جهت نما یا کلیدهای 4و 6 به سمت چپ و راست حرکت می کند. این بازی نیاز به سرعت عمل بالای شما برای بازی و طی کردن مراحل دارد.وقتی تمام آجرهای موجود از بین رفتند شما می توانید به مرحله های بالاتر و سخت تر راه پیدا کنید.

نکته:

اندازه های زیر جهت دانلود قرار داده شده است:

160×128

220×176

320×240

240×320

416×352

آموزش کاربردی JavaScript

دانلود آموزش جاوا اسکریپت آشنایی با جاوا اسکریپت لایه سوم از طراحی وب

حجم: 1/32 MB 1389/07/26 16:55

دانلود: 18815

دانلود آموزش JavaScript

در این کتاب شما با جاوا اسکریپت لایه سوم از طراحی وب آشنا می شوید.

فصولی که در این کتاب می خوانید عبارتند از:

آشنایی با مفاهیم پایه JavaScript

کار با آرایه ها و رشته ها

آشنایی با انواع اشیاء ، متدها ، خواصشان

آشنایی با مدل شی گرای  مرورگر (BOM)

آشنایی با سند (DOM)

بررسی و روش کنترل رویدادها در جاوااسکریپت

آموزش کار با فرم ها و جداول از طریق جاوا اسکریپت

ارائه انواع مثال ها و نمونه کدها

و ...

توضیحات بیشتر:

جاوا اسکریپت در مرورگرها:

HTML برای استفاده از جاوا اسکریپت در صفحات تگی به نام Script را فراهم کرده مهدرادامه با آن آشنا خواهیم شد

عموما از این تگ در داخل head صفحه استفاده می شود و می تواند یک ، دو یا سه صفت را بگیرد صفت Language که نوع زبان استفاده شده را تعیین می کند ، صفت اختیاری Src که مکان یک فایل خارجی جاوا اسکریپت را مشخص می کند و صفت type که نوع MIME TYPE یک فایل خارجی جاوا اسکریپت را مشخص می کند و باید برابر عبارت text/javascript قرار داده شود.

مقدار صفت Language معمولا برابر javascript  یا یکی از نسخه های آن مثلا javascript 1.3 تعیین شود.

(اگر از صفت javascript چشم پوشی شود ، مرورگرها آخرین نسخه موجود این زبان را در نظر می گیرند)

آموزش مفاهیم Java و Activex

دانلود آموزش مفاهیم جاوا و اکتیوایکس آشنایی با مفاهیم جاوا و اکتیوایکس

حجم: 555 KB 1389/05/26 11:48

دانلود: 10402

دانلود آموزش مفاهیم Java و Activex

در این کتاب شما با مفاهیم جاوا و اکتیوکس آشنا میشوید.

عناوینی که در این کتاب وجود دارد عبارتند از:

1-        آشنایی با Activex

2-        انقلاب مدول های نرم افزار

3-        برنامه نویسی شی گرا

4-        تاریخچه کوتاهی از Activex

5-        نقاط ضعف و قدرت Activex

6-        وضعیت جاوا چگونه است؟

7-        درک مفهوم جاوا و کنترل های Activex

8-        بکار بردن کنترل های Activex

9-        اجرای Java Applet و نمایشگرها

10-   خواموش کردن اجرا کننده JIT

11-   کنترل کردن Activex  و برنامه های Java

12-   تغییر دادن درجه امنیت برنامه های Activex

13-   Activex و امنیت

14-   امضاء دیجیتالی از دیدگاه کاربران

15-   انتساب مقادیر

توضیحات بیشتر:

جاوا یکی از تکنولوژی های عمده ایجاد محتویات فعال در اینترنت است.

اپلت های جاوا ، که توسط کاوشگر بار و اجرا میشوند، دارای بسیاری از قابلیت های Activex هستند، اپلت های جاوا برای جلوگیری از اقدامات خرابکارانه، فاقد توانایی های خاص (از قبیل دسترسی به سیستم فایل Systemfile هستند و این آنها را بسیار محدود کرده است. از نظر تئوری، اپلت های جاوا ایمن هستند چون اساسا نمیتوانند کارهای خطرناک انجام دهند!

علاوه بر آن چون جاوا زبانی برای اینترنت است، از ایمنی و حفاظت ذاتی بالایی برخوردار است .طراهان جاوا از ابتدا یک محیط برنامه نویسی امن را مد نظر داشته اند. مسئله حفاظت سیستم ها رابطه تنگاتنگی با اشاره گرها دارد.

اکثر مهاجمان برای ورود غیر قانونی به سیستم های دیگران از این اشاره گرها استفاده میکنند و جاوا با حذف اشاره گرها این راه را سد کرده است.

تکنولوژی Activex یکی از قوی ترین ابزارهایی است که برنامه نویسان ویندوز در اختیار دارند. تقریبا هر برنامه ای که بنویسد از Activex استفاده خواهند کرد.

جهت کد نویسی و طراحی صفحات وب نیاز به یک Text Editor ساده مانند Notepad که در تمامی ویندوزها قابل دسترسی میباشد و نیاز به نصب Text Editor جدید نیست.

آموزش برنامه نویسی جاوا موبایل

دانلود آشنایی کامل با برنامه نویسی Java آشنایی کامل با برنامه نویسی Java

حجم: 2/55 MB 1389/03/26 14:33

دانلود: 15292

دانلود آموزش جاوا موبایل

در این کتاب شما با نرم افزار جاوا آشنا می شوید.

این کتاب شامل 11 فایل آموزشی است :

اولین سری آموزش برنامه نویسی جاوا برای موبایل بوسیله نرم افزار Netbean است و با مراحل نصب این نرم افزار آشنا می شوید.

دومین سری برای دستگاههای بدون سیم و موبایل که توسط نرم افزار MIDLet است آشنا می شوید.

سری سوم این کتاب شامل چند مثال و آنالیز Netbean  و MIDLet است.

چهارمین سری مربوط است به برنامه نویسی رابط کاربری در موبایل و TexBox Screen

پنجمین بحث آموزش مربوط به کارایی و نحوه استفاده از Alert و Command است.

ششمین سری از فایلهای آموزشی مربوط به List Screen  و اقسام آنهاست.

سری هفتم: مربوط به سایت و فروم

سری هشتم: فایلهای آموزشی شامل Date Field در Form ، Gauge در Form

سری نهم : فایل آموزشی شی Image در Form

سری دهم: سایت و فروم برنامه نویسی موبایل بوسیله تکنولوژی جاوا و شی StringItem در Form  و Text Field در Form

و سری یازدهم فایلهای آموزشی مربوطه به ایجاد اجزای گرافیکی سطح پایین

می باشد.

توضیحات بیشتر:

پروژه Green ابتدا مطرح شد با این هدف که برای دستگاههای بی سیم و کنترل از راه دور برنامه نویسی انجام دهند.

این پروژه متوقف شد تا اینکه بازار موبایل داغ شد و این پروژه با تغییر نام به "جاوا" ارائه شد.

شعار زبان برنامه نویسی جاوا _ یکباز بنویس و همه جا اجرا کن _ است.

هیچ یک از زبان های دیگر، قابلیت _یکبار بنویس و همه جا اجرا کن _ را ندارند.

توسعه دهده اصلی زبان برنامه نویسی جاوا موبایل در ایران جناب آقای حامد شریفی می باشد.

Notepad++ 7.7.1 + Portable

دانلود ویرایشگر متن نوت پد پلاس پلاس قوی‌ترین نرم‌افزار ویرایشگر متن و 44 زبان برنامه‌نویسی دیگر به همراه نسخه پرتابل

سیستم عامل: Win All به روز شده
حجم: 5 MB 1398/03/30 15:03

دانلود: 142356

دانلود Notepad

قطعاً با برنامهیNotepad  موجود در ویندوز آشنایی دارید، این برنامه در تمام نسخههای سیستم عامل ویندوز گنجانده شده و امکان ایجاد و ویرایش متون ساده را به همهی کاربران می‌دهد. اما این برنامه کمبودهای زیادی دارد و به هیچ‌وجه نمیتواند نیازهای کاربران پیشرفته و برنامهنویسان حرفهای را برآورده نماید.

برنامهیNotepad++  نرمافزاری است که با آن میتوانید 44 زبان برنامهنویسی را ویرایش کنید و با انواع سیستمهای متنی ذخیره نمایید.

حجم کم، متنباز(Open-Source)، رایگان بودن و سرعت عملکرد بالا از ویژگیهای این برنامه است.

این نرمافزار با امکانات خود ابزار بسیار مناسب و کاربردی برای برنامهنویسان حرفهای و حتی کاربران معمولی میباشد.

زبانهای برنامهنویسی پشتیبانی شده در این برنامه:

C, C++, Java, C#, XML, HTML, PHP, CSS, makefile, ASCII art (.nfo), doxygen, ini file, batch file, JavaScript, ASP, VB/VBS, SQL, Objective-C, RC Resource file, Pascal, Perl, Python, Lua, TeX, TCL, Assembler, Ruby, Lisp, Scheme, Properties, Diff, Smalltalk, Postscript, VHDL, ADA, Caml, AutoIt, KiXtrat, Matlab, Verilog, Haskell, InnoSetup, CMake, YAML.     

امکانات برنامه:

1- تکمیل خودکار کلمات کلیدی (Auto-completion)

2- تصحیح اشتباهات نوشتاری

3- پشتیبانی از ماکروها

4- پشتیبانی از انواع پلاگینها

5- پشتیبانی از تمامی سیستمهای متنی مانند: Windows, MacOS, Linux, ASCI, Unicode

6- دارای ویرایشگرHex  داخلی

7- قابلیت چاپ رنگی زبانهای برنامهنویسی

و...

نکات:

1- برنامه متن باز است و رایگان؛ بنابراین هیچ محدودیتی ندارد.

FIFA STREET 3

دانلود بازی فوتبال خیابانی بازی فوتبال خیابانی

سیستم عامل: Java به روز شده
حجم: 740 KB 1390/01/09 11:46

دانلود: 41022

دانلود FIFA STREET 3

این بازی، بازی بسیار جالبی است که بصورت جاوا می باشد و مناسب برای گوشی هایی با صفحه نمایش 240×320  می باشد. امیدوارم از انجام این بازی ورزشی لذت ببرید.

نکات:

1- فایل ها به دو صورت مناسب برای گوشی های با صفحه نمایش 240×320 می باشند.

2- پس از دانلود فایل آن را اجرا کرده پسورد را وارد کنید، فایل درون فولدر اجرا شده را روی گوشی نصب کنید.

طریقه انجام:

با کلید های 2، 4، 5، 6 و 8 می توانید بازی را کنترل کنید و در منو جابجا شوید.

Learn JavaScript Farsi

دانلود آموزش فارسی جاوا اسکریپت آموزش فارسی جاوا اسکریپت با مثالهای کاربردی

سیستم عامل: CHM جدید
حجم: 624 KB 1387/10/16 10:44

دانلود: 19098

دانلود Learn JavaScript Farsi

این فایل به صورت CHM از سایت  Javascript.irساخته شده و شما می توانید مانند یک سایت Offline از تمامی لینکهای موجود در آن استفاده نمایید.

در این راهنما توضیحات به همراه مثال های کاربردی آورده شده است.

* لازم به ذکر است که اکنون سایت Javascript.ir غیر فعال می باشد.

پسورد فایل:

www.softgozar.com