کانال سافت گذر در ایتا خبرهای جذاب سافت گذر را در ایتا دنبال کنید
کاربر عزیز ! اگر میخواهید به طور لحظه ای از بروز رسانی نرم افزار مورد نظر خود آگاه شوید و ایمیل بروز رسانی برنامه مورد نظر خود را در لحظه دریافت نمایید و فهرست برنامه های منتخب خود را در محیط کاربری خود ذخیره کنید همچنین دسترسی به تمامی برنامه های مخصوص اعضای ویژه(VIP) داشته باشید، با پرداخت ماهیانه فقط 5000 تومان از این امکان بهره مند شوید
عضویــــــت
x
X لایسنس آنتی ویروس نود 32
بستن
تعداد برنامه ها: 8438 | مشاهده و دانلود: 576732839 | آخرین بروزرسانی: - | اعضاء: 283975 | نظرات: 36773
اطلاعیه های مهم سایت
  1. جستجوی پیشرفته در برنامه های سایت فعال شد.
  2. اکانت های بروزرسانی نود32 با قیمت های مناسب به صورت یک ، سه ، شش و دوازده ماهه از اینجا قابل خرید می باشد.
  3. محصولات ESET نسخه 9 و 10 و 11 و 12 و 13  را با سریال های ارائه شده در اینجا فعال کنید. در صورت از کارافتادن جایگزین می شود.

کانال سافت گذر در ایتااخبار جذاب سافت گذر را در ایتا دنــبال کنیــد

لایسنس نود 32

سافت گذر دانشنامه نرم افزار - دانلود رایگان نرم افزار

سرور آپدیت نود 32
یا بخت یا اقبال
نظرات کاربران
نظرات کاربران

با سلام و عرض ادب
من موقع اجرای برنامه با پیغام زیر روبرو مشوم
Warning 2The referenced component 'CrystalDecisions.Enterprise.Framework' could not be found.
Warning 3 The referenced component 'CrystalDecisions.Enterprise.InfoStore' could not be found.
لطف نمایید من را راهنم...

نظرات کاربران

سلام و خسته نباشید

یه چند وقتیه تمام پوشه های سیستمم خاصیت Read only تیک خورده و هرکاری که کردم نمی تونم بردارم از هر راهی که فکر کنید امتحان کردم ولی نشد رو چند تا سیستم دیگه هم تست کردم با سیستم عامل های متفاوت (xp, win 7 و حتی win 8) توی همشون این مسأله وجود داره هیچ پردازش مشکوکی هم...

نظرات کاربران

داداش لزومی نداره کسی الکی بگه مشکل داره.چون بچه ها گفته بودن سی پی یو داغ میکنه من قبل نصب چک کردم استفاده سی پی یو 2% بود که بعدازنصب به 25% رسید.جالبه حتی وقتی هم که برنامه رومیبندی واستفاده نمیکنی هم سی پی یوت اشغاله.این برنامه روی ویندوز تاثیر میذاره که حتی بدون استفاده هم باز سی پی یواشغاله.وق...

نظرات کاربران

دوستان عزیز به کمک شما احتیاج دارم اگه کسی مثل من به اینجور مشکلی برخورد کرده کمک کنه
من جدیدا لب تاب دل 4030 گرفتم و و یندوز 7 خودم نصب کردم کارت گرافیکati radeon HD mobility 5400
ولی نمی دونم بعد از نصب درایور داخل صفحه نقاط متحرک پیدا میشه توی بعضی صفحات هست بعضی نیست .یه موقع شدید م...

نظرات کاربران

سلام من یک مشکلی برام پیش اومده اول به خوبی کلش رویال رو اجرا میکردم اما حالا وقتی میخوام اجراش کنم تصویر سیاه میاد حتی 30 دیقه منتظر موندم اما بازم تصویر سیاه بود لطفا راهنمایی کنید حتی نوکس پلیر هم حذف و نصب کردم بازم همون مشکل رو دارم

نظرات کاربران

سلام! من نمیدونم چرا اکثر سایتا حواسشون نیست !!! بابا این درایور مخصوص کارتهای GTX 950 انویدیاس نه برای همه اون سری 400 تا 900 !!!!!!!! اطلاع رسانی کنید که ملت بدونن الکی کسی درایور رو دانلود نکنه غیر از اونها که احیانا GTX 950 دارن.

نظرات کاربران

با سلام دوباره.آخه کامنت تاریخ 1389/01/17 رو من گذاشتم ولی حواسم نبود با آی دی خودم نیومده بودم.بازم خسته نباشید و موفق باشید به دست اندرکاران سافت گذر.
آقا اگر یک لطفی کنی و فرهنگ لغت انگلیسی به فارسی مهندسی برق رو قرار بدی واقعآ ممنون میشم.به شدت لازم دارم.

نظرات کاربران

ممنون از زحمات شما و از اینکه نرم افزار PhotoFiltre Studio Xرو که من معرفی کردم رو در سایت خوبتون قرار دادید.موفق باشید

نظرات کاربران

دوستان از وقتی که شرکت سازنده ی kmp اون رو به یه شرکت دیگه فروخت (نسخه 3.6 به بعد) این پلیر آشغال شده.
شرکت اصلی الان پلیر جدیدی به نام pot player ساخته.خیلی عالی هست.مثل km قدیم.امتحان کنین پشیمون نمیشین.
من یکی از دوستام انقدر از km جدید حالش به هم می خورد که با media player فیلم نگاه ...

نظرات کاربران

سلام
خسته نباشيد
من حسين هستم . تازه با سايتتون آشنا شودم ولي واقعا کارتون عاليه.دستتون درد نکنه.خيلي خوشم اومده . اين وبلاگ من شايت بدردتون بخوره XB-Soft-1021.Blogfa.Com
تشکر .موفق باشيد
خداحافظ

سافت گذر

دانلود بازی اکشن شوتر جدید

Halo: The Master Chief Collection (5 Games) - FitGirl

دانلود مجموعه بازی‌های هِیلو برای کامپیوتر

هِیلو | مجموعه ارزشمند و منحصربه‌فرد مستر چیف شامل ۵ نسخه از سری بازی‌های Halo

سیستم عامل: Win All جدید
حجم: 32/6 GB 1399/07/07 20:08
قیمت خرید لینک: 0 تومان

دانلود: 1624
تصاویر: مشاهده تصاویر